Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

Ne pratim još. Sinoć sam krenula sa The Guest. To treba gledati preko dana, koga zanima tema neizvesno je do samog kraja. Kratka mini drama 12 noći ima dobar početak. Tek 4 epizode.

@hobi za mene će biti još materijala za gledanje, nisam počela još intenzivnije sa muzičkim programima.

• Like 1

@Vanilia i ja pratim 12 noći, zanimljiva je, a ni Terius nije loš. JS je kuler kao i uvijek, glavna glumica ima potencijal koji nije došao do izražaja u Waikiki

• Like 1

Jedan veliki pozdrav za sve nakon jos jedne duge pauze sa moje strane,vidim da ste i vi svi malo usporili sa pisanjem.

Moje lično misljenje da ova godina nije imala nesto dobar izbor serija ili bolje rečeno serije su imale dobar početak ali se negdje sredinom serije ta prica izgubi,postane monotona tematika ili se jednostavno prica toliko razvuce sa puno filer epizoda da bi kraj sto bio zanimljiviji da covjek izgubi volju da prati pricu dalje.Serije koje su drzale moju paznju do kraja ove godine su bile bez premca prva je  Mr.Sunshine,zatim What’s Wrong With Secretary Kim,I am not Robot,Terius Behind me,Something in the Rain,Are You Human Too,Let’s Eat 3,Your House Helper,Familiar Wife.Bilo je tu još serija da sada ne navodim sve,ali došao sam do jednog zaključka, da sam se vjerovatno zasitio serijama ili sam bas toliko izbirljiv postao sa serijama jer sam se bas svih zanrova nagledao i plotova  da vise nista novo ne moze da me iznenadi.Volio bi cuti i vase misljenje na ovu tematiku.

Do slijedeceg javljanja take care,over and out.

• Like 2
  • Thanks 1

Čekamo da napada snega pa ćemo se češće čuti. Ado u pravu si ako ti neka serija od početka priraste za srce gotovo je. Ovo sve ostalo jednostavno ako nije za tebe napustiš pre ili kasnije. Uglavnom ove tvoje prve su i meni odgovarale ove sezone ali ne mogu sad reći da su bile nešto posebne. Mr.Sunshine za sada mi je najviše odgovarala, mada zbog njega nisam planirala gledati ali šta reći dobra priča.

• Like 3

Slažem se s vama. Gospodin Sunčani mi se jako svidjela iako sam bila skeptična. Izdvajam i My Mister, Life, Life on Mars. Ja sam zasićena zatvorskim dramama. Room 9 je dobro počela, ali su se nakon 10. epizode izgubili. Sad se okrećem filmovima i preporučujem vam sportske drame

Champion

Perfect Game

• Like 3

Pozdrav raji nakon duze pauze.

Jedno vrijeme sam bila out of gledanja bilo cega ,pogledala sam nekoliko filmova samo (znate da me ne mogu zaobici)

Odlucim neki dan da pogledam sta ima novo jer ovo dosadasnje sto rece Adnan nista specijalno vala.

Moram vam reci da sam se navukla i da sam preodusevljena sa Memories of the Alhambra:heart::blush:

Znaci serija je meni prezanimljiva .samo tek 6 epki izaslo ,a ja umjesto da po starom receptu sacekam,nisam mogla izdrzati .Sad cekaj ...

Imam preporuku za film https://www.imdb.com/title/tt6955298/ 

The Vanished ,inace remake spanskog filma The body koji je odlican !!!

• Like 2

I sad moram i ja početi Alhambru :o stvarno neobično ime za dramu.

Mitzi vidim da je stigao i film od HBina a zove se The Negotiation...

• Like 2

Sretni bagdani svima:)

Bome, čim je @MitziD oduševljena, moram i ja vidjeti o čemu se radi, iako PSH zaobilazim u širokom krugu:lol:

Pogledala sam vaše preporuke: Little Forrest:wub: , Till the End of the World:o, The Vanished (original mi je ipak bolji, valjda jer sam se sjećala radnje )

Preporučujem:  Stand by me obiteljski film, I can speak istinita priča, Keys to the heart odlična priča i gluma, Feng Shui vrhunski glumci, priča je predvidljiva, Along with the gods 2 akcijski

• Like 2
  • Thanks 1

@Vanilia probaj pa vidi hoce li ti se dopasti .Dosta se radnje desava kroz video igru  ,moram priznati da nisam slično nesto gledala-

Sviđa mi se i sto je radnja u Spaniji (ako se uopste tamo i snimalo ,nadam se da jeste) 

Vidjela sam i njegov film, ma ovo je njegova godina .

@hobi hvala na preporukama ,sve sam filmove odgledala :w00t::lol:

Jesi li krenula sa serijom ?Sto se tice PSH ,nemam neko misljenje o njoj .Nije ostavila neki utisak na mene u serijama prije ove jer mi je uvijek bila bezveze nekako ...U Alhambri je dobra mogu ti reci .Vidi se da je fino sazrela kao glumica .

• Like 2

Sretna nova godina i sve najbolje,da vas zdravlje uvijek sluzi a sve ostalo dodje kad tad na svoje :)

Memories of the Alhambra, nesto sto do sada nisam gledao,veoma interesanta i nepredvidiva prica,nadam se da ce do kraja serije da bude u ovom ritmu.

Do slijedeceg pisanja,over and out.

• Like 2
  • Thanks 1

Sretna vam 2019. godina:)

Hristos se rodi:)

MotA mi se jako sviđa, kao što Ado kaze, nova i zanimljiva priča. Mitzi, da ju nisi pohvalila, promakla bi mi jer me ne zanimaju igrice.Maratonski sam pogledala 10 epizoda. PSH je lijepo svladala španjolski, a on ima ugodan glas:)

• Love 1
  • Thanks 1

Ja gledam Eternal Love 1 i 2, prilično mi se sviđa.

• Like 1

Pogledala sam The Negotiation, sviđa mi se. Preporučujem The Witness.

Svjedok

• Like 1

Pozdrav svima, ;)

Srecna nova i svi praznici posle, a i pre. :P Puno zdravlja, ljubavi, srece, lepih stvari i sto manje onih losih. ;) 

Manje drama gledam ovih nedelja ali mogu da vam preporucim Sky Castle. Bas dobra drama!:wub: Treba vremena da se zavoli... zato izdrzite malo ako vam se odmah ne svidi. :P

Memories of the Alhambra mi u pocetku bila vrh, pa se tu negde izgubila i sada je ok. Kad pogledam sve epizode (od SC) pa cu da je zavrsim. 

Pratim manje (u stvarnosti: nista xD) trenutnih drama, jos treba da se nadovezem na neke prosle koje su zavrsile... ali sam probao The Crowned Clown i prve dve epizode su bile vrlo dobre. Odlucio sam je ostaviti, pa kad se nakupi epizoda, vratiti i pogledati. :D 

edit: oh Imamo nove reakcije na post-ove ^___^

• Love 1
  • Thanks 1

Pozdrav Mio, :)baš sam htjela pitati za Sky Castle, čitam da je nadmašila Reply i prekinula dugogodišnju dominaciju TvN-a.

Memories of the Alhambra je vrlo dobra jedino da su objasnili zbog čega je uopće došlo do greške u igrici...ostalo  je ok, čak i kraj. Mislim da neće riskirati s drugom sezonom iako ju fanovi priželjkuju. Neka HB izabere još bolji projekt kad se već vratio u dramaland.

Nove reakcije....vratili su žarulju haha, nekad je bilo samo to, srce i smajli

• Like 1
  • Thanks 1

Ništa posebno ne pratim. Primetila sam da drama Flipped ima interesantna dva para.

• Insightful 1