Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

Mogu preporučiti Familiar Wife prve 4 epizode su nadmašile moja skromna očekivanja od te drame.

Spoiler

Dosta humora i  raznih životnih razmišljanja

Lovely Horribly so-so moram se navikavati na tu dramu. Your Honor malo gube pravac previše rano. Thirty But Seventeen malo isforsirane glume, a na to već moramo navići. Nije da ove nove generacije nemaju dobrih glumaca ali u nekim ulogama se ne pronađu, zapitaš se jel to ta osoba koju si videla u nekoj drugoj drami.....

Preporučujem Life on Mars, zanimljivu krimi dramu s odličnom glumačkom postavom. Glavni glumac je idealan izbor za tu ulogu. Uživala sam u ovom maratonu. Mislim da je @Mio- spomenuo da je prati. Nisam gledala original pa ne mogu usporediti, ali stvarno drži pažnju do kraja.

• Like 1
  • Thanks 1

Još se sećam pre 25 godina kako su ti dani korejske kulture uvek bili reklamirani na panoima njihove ambasade.

Samo sedam meseci pa nam se vraćaju JCW i KHN

• Like 1

3 hours ago, hobi said:

Ryu Joon Yeol

iz Reply 98, to je bila baš super drama, najbolja iz serijala

Mislim da bi mi ta bila najbolja iz serijala da mi nisu uništili kraj. Negdje sam i komentirala jer sam ostala bez riječi kako su se u sredini serije odlučili za Boguma i JoonYeolove scene su svedene na minimum. Možda pošto su se i u stvarnosti sviđali jedno drugome, ali kemija između Hyeri i JY se stvarno osjetila. 

Njihova scena u uličici mi je jedna od boljih i to je jedino čega se sjećam u vezi te serije :lol:

Spoiler