Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

@Vanilia Ja odavno ne stavljam puno drama u PTW listu... cim je stavim tamo, tesko uhvatim vremena da ih pogledam pa sam onda resio da tamo samo stavljam drame/filmove koje mi ljudi preporuce ili drame koje cekam prevode/da pocnu... a ovo drugo nista. Kad naidjem na neku zanimljivu dramu, pocnem je odmah ili dan posle... pa ako mi se svidi, nastavim ako ne idem dalje. :P 

Prestao sam sa gledanjem... dosta su mi na zivce krenuli onaj mladi par, bolje da ih ne prozivam po imenima, tako da sam skroz izgubio interesovanje za ovo. xD Heart Signal 2 ipak mi je bolje seo, a druge sezone sam ostavio pa mozda probam Alohu ove zime. haha

Hteo sam da pocnem Galileo, ali prevodi nisu izlazili pa sam odustao. Vidim pre koji dan, izasla prva epizoda... sad kad su vec 2(3?) epi izasle... bolje da pricekam da sve bude prevedeno. Nego da gledam, hoce li biti prevoda ili ne.. i kad XD 

• Like 1

On 8/1/2018 at 6:02 PM, MitziD said:

kako koji .Kivanc, Bali beg,Caglar Ertugru  su  bas lijepi i zgodni

e bivši misteri su sasvim druga kategorija:D ja kad upalim tv, vidim bradate starce uglavnom:lol:

• LOL 1

6 hours ago, hobi said:

e bivši misteri su sasvim druga kategorija:D ja kad upalim tv, vidim bradate starce uglavnom:lol:

doduše :grin:

Nesto mislim da i ovi sto su lijepi imaju balkanske gene ....

Jedna preporuka ,film desetka 

Till the end of the world Till the End of the World

https://mydramalist.com/22103-till-the-end-of-the-world

Kinezi su me iznenadili ove godine,drugi film vec gledam kojem nemam zamjerke.

Ovo je definitivnio njihova godina .

• Thanks 3

Film je odlican. Pogledala sam juce. Svi uzrasti ga mogu gledati. Hvala.

Isto juce zamalo da postanete otpisani, pomislila sam da nesto nadogradjuju ili da su odlucili ukloniti forum.

• Like 1

Prošli vikend odgledala Mr. Sunshine pa nije bilo tako loše

Spoiler

teža životna priča neki uobičajeni plot

Iz dosade i neke druge sam probala ali ne idu. Your Honor za razonodu nije loša

Spoiler

YSYon dva lika glumi , malo mu zameraju na glumi ali može se gledati.

Stvarno im se divim na hrabrosti putovati biciklima. Imaće dosta dobrih uspomena.

• Like 1

Za sve veliki pozdrav,da se javim da sam ziv i zdrav,vidim da ste vi jos uveliko akitvni sto me raduje,ja sam veoma aktivan sto se tice serija ali sam zapostavio forum i tipkanje sa vama,valjda se nekad nakanim da budem malo aktivniji.

Filmove nesto ne pratim ali serije gledam redovno,meni licno trenutno najbolja je Mr.Sunshine na fazon Goblin i DOTS,prelijepa kinematografija,prica i OST.Ostale stvari koje pratim je 30 but 17,Your Honor,Familiar Wife,Risky Romance,Life se pokusavam nagovoriti,Let's eat 3 obavezno jesti prije ili dok se gleda serije,nikako ne gledati gladan :D,Your House Helper serija za opustanje.

Ako je neko sjeca Good Doctor,izasla je prva sezona Americke verzije,druga krece u septembru a trenutno se prikazuje Japanska verzija,pa ako neko voli good feel drame moja preporuka,mada je Americka verzija sto se tice price prilagodjena njihovom podnevlju.

S vremena na vrijeme ogledam koju kinesku ili tajvansku seriju ako izadje sta po mom ukusu.

Do slijedeceg pisanja over and out.

• Like 4
  • Thanks 1

@Adnann pozdrav i tebi .Nema te nesto nikako barem da nesto napises,kamoli da se pozdravis .

Shame on you :ph34r:

Dodji bolan cesce,posebno ako gledas drame,sibni koju preporuku ,koment...

i usput Bajrambarecula :D

Nego da ja sibnem i ja nekoliko preporuka ,ako sam neke ponovila ,sorry posenilila sam od ovih promjena vremena.

Gledala sam samo filmove u zadnje vrijeme..

To my 19 years old  

Be with you

Us and them(meni najbolji definitivno)

i How long wil i love you 

Krecem opet sa dramama,vidim poceo mi je drugi nastavak jedne od drazih drama iz 2017 VOICE 2 :wub:

@Mio- dokle si ,sta gledas ? 

svima :heart:

• Like 3
  • Thanks 1

@MitziD bajrambarecula i tebi,znam da je shame on me,sta ces ljudi smo ,grijesimo  :sweatingbullets:.Jeste  krenuo ti je Voice 2,samo sto se fanovima ne svidja sto su zamjenili glavnom glumca Yang Hyuka.

Kad su filmovi u pitanju tu nemam nista preporuciti,tanak sa njima a od serija def Mr.Sunshine,meni licno serija ima sve od muzike,price pa do kinematografije,sada svako ima drugaciji ukus ali vrijedi dati sansu seriji.

Od serija koje sam do sada gledao preporucio bi Something in the Rain,Lawless Lawyer,What's wrong with secretary kim.

Do slijedeceg pisanja take care,over and out.

• Like 2
  • Thanks 1

Mitzi i Ado sretan vam praznik, u zdravlju docekali sledeci.

Meni se Mr. S za sada sviđa, što reče nekog bi možda smorila.

Trebamo mi Adu zaraziti sa Terrace House programom, mada možda je on to već gledao.

• Like 1
  • Thanks 1

@MitziD Ja sam skroz na skroz usporio sa dramama proteklih nedelja. XD :sweatingbullets:

Jedino sto mi bas drzi paznju od korejskih je 'Lovely Horribly' a sa Still 17 se mucim... nije da je drama losa nego mene nesto ne vuce da gledam nove epizode. xD Ovu 9-tu jos nisam pogledao, gledam da li bih danas ili ne. haha

Love by Chance mi se svidja... (BL!!!) sve je tako slatko i iskreno se nasmejem da mi prija. ^__^

Poceo sam God's Quiz i premijera je ok, nastavicu ali sporim tempom. xD 

Sto sam rekao kinesku da cu probati, probao, Martial Universe i nije mi se svidela tako da je otisla 'pa pa'. hahaha (My ID is Gangnam Beauty je takodje 'pa pa' HAHAHA)

Cekam vikend i sredinu sledece nedelje da Hide & Seek i The Ghost Detective pocnu. Planiram da krenem pa nek sve ide dodjavola. haha Jos septembar ima dobrih premijera pa mislim da nam jesen nece biti dosadna. (ako drame opravdaju moja ocekivanja. haha xD) 

Filmovi me jos ne vuku da ih gledam.... treba da se zazelim pa cu onda jedan po jedan gledati. :D Bas sam prosli vikend procitao knjigu 'The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society' i bila je dobra, slucajno naisao na knjigu i na kraju mi se svidela. Nisam citao vec jedno duze vreme. ;P Znam da i film treba da je izasao ali nez da li da pogledam... XD

• Like 2

@Mio- meni se The Gifted prva epizoda svidjela. Ne izgleda mi da će biti BL ali vjerovatno će biti bromance kada ima xy muških i jedna ženska. Zanima me tko ima koju moć i valjda će biti neki misterij do kraja iako mi izgleda da će mi vrijeme jako sporo teći pa možda bolje pričekati da izađe par epizoda. Onaj što je glavni zbunjeni dječak mi je bio malo nezgrapan u My Lil Boy 2 - vjerovatno zato što je tako naglo izrastao i glumio je s puno starijom glumicom ali mislim da će mu ova uloga puno bolje sjesti.

• Like 1

Vidis tu seriju planiram da pocnem @puzlator ali cekam da jos koja epizoda izadje. haha XD 

A 'My Tee' (Cause You Are My Boy) vec stigla do 8 epizode pa mislim da cu to pre poceti, sto se tice neke thai drame. xD Jos nisam ni stigao do YaYa/Nadech i Crown Princess... toliko iscekivana a ja je jos nisam pogledao. XD Krivim neke komentare koje sam procitao. lol Jesi li gledala?

E ova daily drama ima dobar plot (haha) Madam Cha Dal Rae’s Love. xD Vuce me da je pocnem... i pratim. haha xD (Zanimljivo kako su ime 'Cha Dal Rae' dobili od glavnih junakinja... CHA Jin Ok / Oh DAL Sook / Nam Mi RAE. ^^)

• Like 1

@Mio- počela sam gledati The Crown Princess ali sam odustala. Mučila sam se s prvom a onda me druga dotukla pa sam pokušala vidjeti je li treća normalnija ali nije bila pa sam ju ostavila. Prva scena ona na nekoj planini pa je netko napao i onda takvom rasparanom odjećom putovala natrag doma (koliko se sjećam bila je u drugoj državi), ono ženo promjeni majicu bar si ti bogata, pa majka kao da gledam Snjeguljicu... nekako mi je sve bilo previše. Ne mogu vjerovati da je to netko snimio i onda rekao "dobro smo to obavili" :crazy: a i cijeli njihovi dijalozi su mi bili :w00t:  Ako ne gledaš zbog glavnih glumaca (ja ih ne znam pa me ni to nije držalo) ne isplati se

• LOL 2

On 8/22/2018 at 3:37 PM, Adnann said:

@MitziD bajrambarecula i tebi,znam da je shame on me,sta ces ljudi smo ,grijesimo  :sweatingbullets:.Jeste  krenuo ti je Voice 2,samo sto se fanovima ne svidja sto su zamjenili glavnom glumca Yang Hyuka.

Pa dobro Yang Hyuka i ja volim ,mislim ovdje ga svi simpatisemo .Kako sam shvatila imao je neki drugi angazman tako da je Lee Jin Wook meni super legao .Volim ga jos od 9 time travela.

On 8/22/2018 at 6:49 PM, Vanilia said:

Mitzi i Ado sretan vam praznik, u zdravlju docekali sledeci.

Meni se Mr. S za sada sviđa, što reče nekog bi možda smorila.

Trebamo mi Adu zaraziti sa Terrace House programom, mada možda je on to već gledao.

hvala draga @Vanilia puno :wub:

Mozda bi @Adnann trebao poceti stvarno sa TH il sa Heart Signal ,mada mislim da se njemu u zivotu vec desio Heart Signal.Ne bi me cudilo da nam se brzo i ozeni :phew::lol: 

Ja sam pocela Lovely Horribly i svidja mi se.Toliko je jeziva i blesava da sam se navukla.Francuski korejac i ludjakinja iz ECouple su se bas nasli .On se sekunde nije promijenio ...meni isti jos od CAlice .

@Mio- kod tebe sataraš pravi ,isto ko i ja.Zato sam sad samo na jednoj

• LOL 3

@Vanilia hvala puno na lijepim zeljama  :)

@MitziD Ne znam ni ja sam sta cu od svih Heart Signala,a bi da krenuo gledati TH ili Hears Signal zamilio bi da dan ima 48 a ne 24 sata,i ovo sto treutno gledam jedva stizem a kamoli da jos sta dodam na listu.

Krenut cu i ja veceras sa Lovely Horribly,kad si ovako lijepo opisala ima cemu da se radujem,lijep spoj zanrova u jednoj seriji.

Do slijedeceg pisanja,over and out.