Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Mio- super, i ja sam je čekala, svako malo provjeravala i ništa. Na kraju sam je obrisala s liste:D Pričekat ću da se nakupi još epizoda. Sad gledam kinesku The Eight i zanimljiva je, ima dosta akcije.

 

Ima dosta drama na popisu koje još nisam pogledala, a planu su.  Desetke su dobile Money Game, Hot Stove League i Hospital Playlist. A za 9 su bile Diary of Prosecutor, Graceful Family, Hyena, Itaewon Class. Mystic Bar je dobio 9.5. Ni nakon svih ovih godina se ne mogu  naviknuti na njezinu dernjavu:D

 

 Obiteljske drame

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Promašila sam s Brahms, priča je preslaba.

Ali zato rade dobre političke drame kao što je Designated Survivor. Išla je u vrijeme kad i Hotel del Luna pa mi je sasvim promakla. Bilo mi je zabavno vidjeti da glumac koji je u Chief of Staff glumio ministra koji je silno želio biti predsjednik, ovdje to i jeste, mada samo u prvoj epizodi.:)

Fan level je i dalje na 30, izgleda @Mio- da si bio u pravu. Dostigla sam vrh nakon sedam godinaB):lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je na listi za pogledati Start-up ali sam prije uzela Please Don't Date Him ali prijevod je prespor - kasne cijeli tjedan sa prijevodom tako najevjerojatnije ću ju preskočiti i probati Start-up.

 

Završio The Gifted i mogu reći da mi je dosta dosadnija sezona od prve. Možda pošto je prošlo dvije godine od prvog dijela, a u međuvremenu su napravili još jednu sličnu seriju s većinom istih glumaca (Blacklist) tako da mi dosadila tematika. Uglavnom, odgledala ali bolje da sam ostala na prvoj sezoni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2020 at 5:43 PM, puzlator said:

Meni je na listi za pogledati Start-up ali sam prije uzela Please Don't Date Him ali prijevod je prespor - kasne cijeli tjedan sa prijevodom tako najevjerojatnije ću ju preskočiti i probati Start-up.

 

Završio The Gifted i mogu reći da mi je dosta dosadnija sezona od prve. Možda pošto je prošlo dvije godine od prvog dijela, a u međuvremenu su napravili još jednu sličnu seriju s većinom istih glumaca (Blacklist) tako da mi dosadila tematika. Uglavnom, odgledala ali bolje da sam ostala na prvoj sezoni.

 

Takodje! Ja sam uspeo odgledati do cetrvte epizode i tu sam i stao. Nije kao prva sezona.... ili sto kazes, mozda je proslo dosta vremena pa zato. Ali ovo samo ide u prilog, ne pravite drugu sezonu!!! Prva je meni bila vrh... ova druga je kao ustajali kolac. NE! ( XD )

:smashes:

Cekao sam tu drugu sezonu, ali na kraju ispala kao mnoge druge sezone od drugih serija. > ____ <

 

...

 

Pogledao sam trejlere serija koje GMMTV planira za sledecu godinu i ova mi se najvise svidela.

Spoiler

 

 

Sto se tice ostalih. Od BL, solidan izbor ali nista posebno. Tipicno za GMMTV ... moraju se malo vise potruditi!!!
Zbog kolaca, probacu Baker Boys
Off i Gun ponovo u seriji ?!?! NE, hvala!
Bad Buddy, mozda bude dobra, kao i Enchante', ova me je u pocetku podsetila na 'Dash and Lily' (sa dopisivanjem!), Netflix-ovu seriju. Preporucujem!

Step DarlingWar of Flowers - drama, drama, drama!!!! Svidja mi se ha ha 

An Eye for an Eye i The Player - ne znam da li je samo meni, ali dosta glumaca mi se cine previse mladi za ovakve ulogu. Neki od glumaca bas ne idu ... ne, ne. :/

Push sa onom kosom u Mr. Lipstick... ne stoji mu. >< #ukus

Drag, I love You za zabavu i zbog Jennie a Mama Gogo (naziva hahaha) totalni promasaj. 

 

...

 

Zavrsio sam sa I Told Sunset About You i sve preporuke!

Spoiler

iskreno... meni ne treba drugi deo! >< Svidja mi se kraj!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

On 12/3/2020 at 10:57 PM, Mio- said:

Zavrsio sam sa I Told Sunset About You i sve preporuke!

  Reveal hidden contents

iskreno... meni ne treba drugi deo! >< Svidja mi se kraj!

 

Spoiler

Kad sam vidjela da će biti nastavak rekla sam "oh, ne" :lol: Ali vjerojatno, kad su toliku pozornost dobili i toliko pozitivnih kometara, šteta im je ne iskoristiti priliku. Bolje odmah nego nakon par godina sjetiti se da su mogli još nešto nadodati jer su sada glumci popularni i dok još nisu krenili s nekim drugim projektima. Ali mislim da je meni kraj dovoljan jer će biti opet o njima u školi tako da pitanje je hoće li mi se dati i dalje gledati.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/25/2020 at 11:52 AM, hobi said:

Sretan vam Božić. Što gledate u ovo vrijeme?

Sretan Božić.

 

Ja baš odgledala što si preporučila - Original Sin drago mi je što slučajevi nisu bili samo po epizodu pa bi žurili a opet nisu predugi bili tako da ne bi dosadili s detaljima, dvije-tri epizode po događaju je taman bilo. Odgledala i Go Ahead i iako mi možda ljubavna priča i nije toliko bila nešto posebno ali obiteljski odnosi između troje glavnih glumaca su mi bili zabavni. 

  • Like 2
  • Awesome 1
Link to comment
Share on other sites

@puzlator jednako razmišljamo. Za svaki slučaj im je trebalo pet epizoda i bili su neobični, barem ja nisam nikad uspjela pogoditi krivca, a usput saznajemo o glavnim likovima i kakve terete nose. Veselim se drugoj sezoni. Go Ahead me kupila s prve dvije epizode kad su bili klinci i slažem se da je ljubavni trokut nategnut, ali  atmosfera je jako topla i to je čar ove drame.

 

Gledam Arsenal Military Academy i prvo sam mislila, pih, gender bender u vojsci, pa kako to može biti uvjerljivo? Ali zabavni su i glavni glumci imaju odličnu kemiju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sretan Bozic i svi predstojeci praznici i od mene ! :wub:

:heartxoxo:

 

@hobi Probao sam Winter Begonia i nije za mene :sad1: sorry

Zavrsio sam sa Cherry Magic i vec mi je zao sto nema vise... :tears:

a nista drugo ni ne gledam, nemam puno vremena a ni volje da neku novu seriju pocnem. Pratim malo 'Manner of Death' ali iskreno serija i nije nesto... vise gledam samo da gledam, nego sto me nesto tu privlaci :(

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, hobi said:

Možda će te zanimati da u 472. epizodi Immortal Songs nastupaju glumci iz drame Zombie Detective. Zapamtila sam da je voliš:)

 

Hvala ti za ovo :foryou:

 

A sto se tice 'The Wolf' , ne pratim. Otisla je ova serija u one koje sam iscekivao duze vreme i kad je dosla...probao je... i... nije nesto. > __ < :unsure::sweatingbullets: // Probam opet kad me uhvati zelja i raspolozenje...

 

Nadam se da ce nam 2021 doneti dosta dobrih drama! Ova godina mi je bila tu i tamo, iako je bilo dobrih drama sve ono sto je bilo 'hyped' me je razocaralo. >< 

 

Citajuci vase komentare o 'Go Ahead', mozda probam :tounge_wink:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Go Ahead sam negde na 10 ep. Za sada stvarno veoma zanimljivi dijalozi, nema dosadnih scena. Nadam se da mi nece se omesti paznja za dalje. Zaista prava mladalacka drama. Svida mi se njihov humor. Zaboravis za vreme i mesto gledajuci je. 

Spoiler

A naravno uz svu zanimljivost bilo je u prvim epizodama posebno teskih scena. Bude ti jos teze kad pomislis da trenutno u svetu ima jos uvek takvih zivotnih prica kod najosetljivije grupe - dece. Tata mi je fascinantan sa svim njegovim trudom i kuhanjem za toliko ljudi. Pravi primer. Jos kad sam procitala u koliko sati ustaje da bi sve funkcionisalo u restoranu. 

 

Wolf gledam negde od druge me zainteresovala. Pokusavam da je gledam u kombinaciji i sa drugim serijama da mi ne dosadi. Neki kvalitet imaju isto kao i thai serija koju veoma hvale kao najbolju ove godine My Forever Sunshine. 

 

Uspesnu i srecnu dramsku godinu za sve.  Svako dobro u Novoj godini. Radujem se najavi nekih istorijskih drama..... jer ne volim stare iznova gledati. 

Veoma osvezavajuca drama sa simpaticnim parom je bila i Be With You. Nekad i nesto leprsavo mora da se pogleda 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..