Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Od srca vam preporučujem urnebesnu bizarnu komediju Pegasus Market

Imaju odlične fore i parodije, pogotovo glazbene. Nisam se toliko zabavila još od Waikiki.

Glumci su super pogođeni, pogotovo glavni. Više ga ne mogu promatrati kao omraženog negativca iz Goblina i Sky Castle. Odsad je on za mene predsjednik Pegaz marketa i gotovo.:lol:

Urođeničko pleme će vas dobro nasmijati, a možda počnete pjevušiti kao i ja: dua-de, dua-da, dua-de, a-du. :dorashakes:

Dajem im čistu desetku i vjerojatno će mi biti jedna od favorita

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam  Flower of Evil i od prve mi je dovoljno zanimljiva i misteriozna. 

Pokušala sam gledati novu seriju od Jerry Jana mislim da ću brzinski gledati jesu simpaticni kao par ali nista novo. 

Love Catcher 1 i 2 nije loše pogledati mada nagradni tip programa ne slici previše ostalim koje sam gledala. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja pratim Once Again ali razvodnila mi se priča tako da ju odgledam jer uskoro će kraj ali da mi je zanimljiva serija - pa i nije.  Počnem pratiti te subota-nedjelja serije i onda zažalim jer su preduge a uvijek slične...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao @hobi (kao da smo se dogovarali ha ha ) i zaustavio sam se na epizodi 3. Hvala im za humor... ali za moj ukus je ovo ipak previse. Na on-holdu je pa ako me povuce nazad. Veoma hvaljena serija... :) :vicx:

 

Posle prijateljeve molbe da probam The King ponovo... probao sam od seste epizode i jednostavno... ja nmg ovo... :phew:

 

Poceo sam neplanirano 'My Unicorn Girl' i preslatki su... tacno mi se sve svidja. :sweatingbullets: Na sestoj epizodi, ali kod modernih drama, sve krene kasnije nizbrdo... pa ajde, da vidim gde ce ova. XD 

 

Pogledao sam film 'His' i neverovatno mi je koliko je film bolji dan posle gledanja, kad malo bolje se okrenem i razmislim o filmu... tacno sam mislio opet da ga pogledam i da mu dam desetku. :wub: 

 

Filipinski BL 'Hello Stranger' me je dotakao... bravo za njih. Lepo je sto i oni ulaze u ove vode i nadam se jos vise drama ovog tipa. Za mene... velikog ljubitelja, ovo je prelepa vest i svaka + drama je :wub: , samo da je zanimljiva. ha ha 

 

Bad Genius, pogledao sam sest epizoda protekle nedelje i serija ide gore dole, cas zanimljiva, cas dosadna... mozda sam i pisao o njoj... pa se i ponavljam... ali gledam da je zavrsim, ima 12 epizoda a idu dve nedeljno. 

 

Prati li neko tursku, Bay Yanlis (ili Mr. Wrong)?! Bas sam dobio preporuku za nju... pa da pitam ovde, gleda li neko...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@elpida2206  i na kompu se teško izabere :heythere:

Napokon gledam The World of the Married koju si preporučila. Odmah se vidi da to nije korejski scenarij jer ima više veze sa stvarnošću. Nisam gledala originalnu seriju pa ne mogu usporediti, ali mi se sviđa.

 

Link to comment
Share on other sites

Moram sad da pitam.... gleda li neko ovde 'Go Ahead' i zelim vase misljene o drami ako gledate? MDL je pun fotki ove drame, pa ono da vidim da li je jedna od vas usla u ovo i da li je dobra drama. :P :D

 

Ja gledam 'My Unicorn Girl' i uzivam. ha ha Moderne drame i jos kineske ja tesko ovoliko zavolim... ali ova mi je kao cokoladna torta. Obozavam je :wub::lol:

 

Jos dodaj u taj miks 'Ancient Detective'. Dobra drama sa veoma finim, pametnim detektivom u glavnoj ulozi, koji trazi istinu, a usput upoznaje najboljeg prijatelja i ljubav, i jos resavajuci slucajeve. Mogu reci da mi se prijateljstvo mozda malo i previse svidja... prijatelj je super lik! A ljubav je dobra (ha ha), jos muzika bas da onaj lepi osecaj. :D Ima nekoliko slucajeva u seriji, koji vode ka glavnom... svaki slucaj je po nekoliko epizoda i nije nista novo, ali je interesantno sa ovim likovima. Ostalo mi je jos nekoliko epizoda i cekam da vidim kako ce se sve ovo zavrsiti. Nema spojlera! :coolshades:

 

Na radaru su mi Maiden Holmes (ima prevod, sest epizoda izaslo) i Miss S koja je rimejk Miss Fisher... a nema prevod! :smashes:

Iscekujem, takodje, The Zombie Detective !

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Mio- nisam:P

 

Ako ti se toliko svidjela kineska, onda mora da je odlična.

Ove detektivske drame me zanimaju osim zombija.

 

Train

je mračna detektivska drama sa zanimljivim obratima. Putovanje kroz vrijeme počinje pri kraju 3. epizode. Ovaj put se glavni glumac uopće ne glupira i drama je na sasvim drugoj razini od Psycha.

Ne znam kako su ovi koji komentiraju da su pogodili radnju, u tome uspjeli, meni je bilo neizvjesno do samog kraja. Ima samo 12 epizoda što je taman za ovaj žanr.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, hobi said:

@Mio- izvoli ako pomaže :)

CW Go Ahead

 

Kad toliko hvale seriju... mora da je dobra! /hvala za artikle hobi :wub:

 

Ali... ja je ipak necu gledati :smashes::happyshakes: Resio sam da se klonim previse hvaljenih serija... kad probam i ne svidi mi se... :headbang::phew: 

...

 

The Gifted: Graduation pocinje sutra, jedno od lepsih iznenadjena... koje cu morati pratiti. Jos kad bi pustili Wake Up Ladies 2 uskoro. to bi bas bilo :wub::wub:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, hobi said:

Svi imate  - 0 u levelima osim mene :sad1:

Tko zna što njima to znači :mellow: možda je i neka greška na stranici :rubchin:

 

A što se tiče Gifted odlučila sam malo pričekati da se nakupi epizoda jer jednu epizodu po tjednu mi dosadi čekati 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, puzlator said:

A što se tiče Gifted odlučila sam malo pričekati da se nakupi epizoda jer jednu epizodu po tjednu mi dosadi čekati 

 

Mislim da je to pametan potez! Ja sam vec poceo... :phew: i necu nista pricati :P 

 

'Maiden Holmes' obecava.... bar prve dve epizode. ^_^:sweatingbullets:
:allgoodlol:

 

@hobi da mozda 30 nije najvisi level?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- mislim da nije jer  najviši rang je Legend, a do tada tko zna koliko će proći, mislim da treba 10 tisuća postova, ako i to ne maknu:)

 

Ako vam se gleda sportska komedija, preporučujem

   

Run Off

Priznajem da sam pustila suzu kad su se sestre opraštale.

 

Gledam političku dramu Chief of Staff

i dosta dobro su to napravili.  Maknuli su poznate klišeje. Mislim da može parirati američkim serijama. Radnja je poput trilera, svaka odluka je pitanje života i smrti tako da nije dosadno čak i kad ne razumijete o čemu pričaju. Lee Mina je odlična, dobro joj stoji ozbiljna uloga. Navijam za pripravnika da se što manje zaprlja u mutnim vodama politike. Ima još i druga sezona.

:eats2:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..