Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

E,  ime moje, tu si u pravu što se Schoolara tiče, ne znaš koga bi prije pogledala. Na početku sam se smijala k'o luda, kad je mala rekla da je ljepši od svake žene.... Pa kad jeste,čak mu ni sve glumice u drami nisu ravne. 

A zločesti vampirko je priča  za sebe; zao do bola i isto toliko jebozovan...

Ja se još nisam usudila niti jedan lakorn pogledala, malo mi vremena fali za sve što bih htjela... ali, nikad se ne zna, možda me i nagovorite. :P

Vanilija, ako te WGM zanima ne znam koji parovi : Lee Jong Hyun  ( CN Blue)  i Seung Yeon  su upravo završili brak ( na KShou Online počinju  u 263 epizodi)  i nije mi ni malo drago zbog toga, jer su mi bili baš cool i vidljivo zaljubljeni, Henry i Yewon su nestali negdje poslije desetak epizoda, što je šteta, jer su bili puno  opušteniji od ostalih, on je nju poljubio mislim  u prvoj ili drugoj epizodi, a ona njega nešto kasnije, mislila sam  da će biti baš zanimljivi, a onda su samo isparili. Kim Su Eon i Song Jae Rim  su mi bili super par i baš su si nekako pasali.... Sada je umjesto Henryja i Yewon , Oh Min Seok i  Kang Yewon, totalno su ludi, oboje imaju preko trideset, ali po ponašanju ovi mlađi ih šiju naveliko. Tu su još i Yook Sung Jae iz BtoB i Park Soo Young Joy iz Red Velvet, e ta su djeca tako mlada  da se moraš smijati  Ona ima 19 a on 20 godina, a klinci su preslatki i sramežljivi do bola. 

Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogla :)

• Like 4
  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Adnann

2681

• hobi

2644

• Vanilia

2435

• anagard

1288

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sretna nova godina drustvo! Malo kasnim ali prazniki mi uzeli puno sladkog vremena. @MitziD vse najbolje! Ha! vidim vratio se francuski korejec, to dramo cem gotovo pratit, pa cak ako samo u

hahahahahahaha oplakala sam tvoj komentar na thai jezik @MitziD Mada i meni je bio cudan u pocetku pa sam nasu jadnu @Vanilia smarala oko toga. Naravno, kao i uvek bila je beskrajno strpljiva sa mnom.

@anagard dobro te je ponovno citat. Stvarno mi je zao da nemozes radit sta te pravi sretno i se nadam zatebe da pronades solucijo. A kod nas ima neko rjecenico 'ko se zaprejo ena vrata se odpro druga'

Čujem znači da smo se ove sezone svi za te dve drame zalepili..

Već prešla tu kinesku mene baš i nije toliko zaokupila ali ima kvaliteta

Hvala Dragana za ta dva nova zadnja para me zanimaju epizode koju god pustim oni nisu tu pa mi nije jasno kad su počeli. I meni taj Cnblue par je bio simpatičan. 

• Like 1

I da nikako stići pročitati nešto @hobi, da li si ti odgledala prvu i drugu sezonu - ako je već snimljena od Outlandera koje ocjene daješ?

prva sezona je za 10, od glumaca, radnje i muzike, a drugu jpš nisam počela. dobro si me podsjetila :)

@anagard gledala sam Scarlet Heart, to mi je prva kineska. Ok je, ali ništa posebno. najviše mi se svidio ost. Kasnije su snimili novu sezonu, ali nisam imala volje za gledanje

Edited by hobi
  • Like 2

Hvala @hobi onda cu je preskociti jer moram da cuvam mesto za jesenje drame :D 

Trenutno mi je najinteresantnija http://mydramalist.com/14827-second-time-twenty-years-old 

Odlicna prica, sjajan cast, ovde posebno isticem njega, jel tako @draaagana :D 

images?q=tbn:ANd9GcSJUqGJfUzi4zry9r3VyWA

Nju gledam po prvi put i odlicna je. Sjajno predstavlja lik. Ova drama me podsetila na neke stvari koje nisu bas za secanje. Na primer moje prve korake u elektronski svet. Koliko sam puta pitala i docekana blank pogledom bilo jer nisu hteli ili nisu znali da mi odgovore. Jeste, nisu znali, jer mnogima je samo poenta u igricama, fejsu i nekim drugim stvarima , ne odrzavanje komjutera. Tako da sam sve to sama naucila. O sajtovima i pravilima interneta da i ne pricam. Deluje glupavo kada se napise sada ali je bilo frustrirajuce. :sweatingbullets:

• Like 4

@anagard i ja gledam ovu dramu, Njega sam gledala u nekoliko drama. Sladak je kad se nasmije :). Ona je prilično poznata od drame Winter Sonata, ali je meni bila najbolja u S. Housekeeper kao asocijalna verzija Mary Poppins :)

A razumijem te što se tiče računalnih problema jer sam puno puta došla u situaciju da ih sama riješim. Frustrirajuće je, ali na kraju imam osjećaj postignuća.

• Like 3

Nadam se da se neću prevariti, ali zna se zbog koga ću tu dramu gledati od početka :rolleyes:

Više inspiracije namam koju od novih početi pa su mi sve iste na prvu.. a šta vredi preporuka kad mi se obično ne sviđa većina drama koje vi pratite.... i da prvi put posle mesec dana da mi se ovaj sajt učitao odmah da li je do vremena ili sajta videćemo, danima mi se učitava da nešto napišem ali nikad da se učita... 

Sviđa mi se prvi deo kineskog ratnog filma The Crossing Part 1 2014 podseća me na jedan  korejski r.film

Bok, društvo...

Nisam se javljala nekoliko dana, jer jednostavno nisam bila ni za kakvo društvo...nisam ni bila kod kuće.već u Beogradu; naime, umro mi je najmlađi brat, pa sam bila u groznom stanju i nisam ni palila komp...niti sam što gledala, niti se više sjećam što sam prije toga  gledala...

Sada sam jednostavno totalno prazna, toliko da  nemam volje ni za što

Nadam se da će mi kroz neko vrijeme biti  možda lakše i da gledam nešto, ali trenutno...

Znam da ovaj sajt nije za ovakve priče, ali eto, čitam vaše komentare i preporuke, pa rekoh da se javim i pozdravim vas, do neke druge prilike

@draaagana moje saucesce. Znam da sada ne pomoze ni jedna rjec... ali vjeruj da vrjeme promjeni stvari. Najvjerovatnije nikad ne zaboravimo ali barem naucimo podnosit bol uz uspomene na one koji nas napustili jer jim tako dovolimo da nadred zive u nasih mislima. I Dragana hvala da si podjelila tako vazan, pa ako tuzan dogodaj svog zivota sa nama. Ako se slusamo/beremo uz dobra vrjemena kako se nebi i o trenucih kad je najvaznije da imamo nekog ko nas slusa. 

• Like 4

Draga @draaagana moje najdublje saucece. Tesko je naci reci utehe, jer trenutno ne postoje. Tuga je suvise velika  Kao sto je sanjca rekla, hvala ti sto si podelila sa nama, prijatelji za to sluze. Ponekada te bolje razumeju oni koji su daleko....Mi smo tu, ne samo da se zezamo vec i da te saslusamo. Stoga se ne ustrucavaj, kada ti dode da vrisnes ti dodi ovde i to uradi...Mi cemo znati...

• Like 3

Kao prvo @draaagana moje iskreno saučešće,kao sto su prije mene napisali nema rijeci koje se mogu reci u ovom trenutku za bilo kakvu utjehu,ja tebi želim samo puno snage i strpljenja i nadam se da ce sa vremeno tuga malo da splasne.

Razlog zbog cega se ovako dugo nisam javljao imao sam stvarno puno obaveza,vracam se u BiH necu vise studirati u Austirjji pa sam imao  i previse obaveza u ova dva mjeseca.Sada kada sam rijesio sve obaveze koje sam imao u Austriji imat cu vise vremena za forum,serije i vas.Dosta sam u zaostatku sa serijama pa namam nista na tu temu da pricam,po komenatarima mogu vidjeti da ima dosta dobrih serija koje se trenutno prikazuju pa jedva cekam da krenem gledati.

Dosta od mene,do ponovnog kuckanja over and out.

• Like 4

@draaagana i meni je žao zbog tvog gubitka, normalno je da si prvih dana u neverici i sa teškim mislima, ne predaj se,  probaj neke drame sa ozbiljnijom tematikom da bar malo skreneš teške misli. Lepa sećanja na zajedničke dane su ipak ono što nam ostaje i čega se uvek rado sećamo. 

Ado možda je i bolje što si se vratio u svoju zemlju, uz sva ova dešavanja bolje je biti u svom narodu pa kakva sudbina nas zadesi, mada ima dana kada bi većina nas u nadi za malo mira otišla što dalje od ovih graničarskih oblasti. 

• Like 5

@dragaaana primi moju iskrenu sućut. Iz svog iskustva mogu reći da je najvažnije dati si vremena za žalovanje, a ne držati u sebi. Naravno, život je takav da jednostavno čovjek mora funkcikonirati dalje iako se iznutra raspada. Zato budi strpljiva prema sebi i svojim osjećajima u kakvom god obliku se pojavili. Bol će se s vremenom smanjiti.

@Adnann

nadam se da je tvoj povratak dobra stvar, odn. da si tako htio. U svakom slučaju, dobro došao u regiju i radujem se tvom kuckanju :)

• Like 4

Kao sto je @hobi rekla, nadam se da si tako zeleo  @Adnann U svakom slucaju, dobrodosao. Sto se tice drama, nisi puno propustio ovoga leta. Mislim da si gledao Oh, my ghost, koja je meni apsolutni favorit.

Krenula je She was pretty, komicna je i urnebesna, mada poteze, po meni ozbiljnu temu koreanske opsednutosti lepotom. Da budem iskrena, vise mi se dopada, u stvari obozavam 20 again. Potpuno je osvezavajuca, volim humor,  temu i likove. Razvaljuje  Tvn ove godine!

• Like 4

Hvala dragi moji na riječima podrške. Kažu da vrijeme liječi sve, pa se nadam da će i kod mene doći to vrijeme...

Adnane, dobro došao kući. Nekako je kod kuće uvijek najbolje. Nadam se da ćemo te češće viđati od sada na našem  forumu, jer moramo svi priznati - nedostajao si nam :)

• Like 4

Došlo i to vreme da ne proveravam gd i df svaki dan za nove epizode, ali koliko Anagard hvali tu dramu od CJWoo to jednom probam gledati.

Lee So Hyuk valjda će za koju godinu i on dobiti neki nezaboravan lik u nekoj drami, što ne znači da mu ovaj nije prijao, nakon 6 sam stala sa tom dramom verovatno ću zadnju pogledati. Prelepa ovde KSEun a i kao par su savršeni.

• Like 1

Hvala svima na dobrodoslici :),a vratio sam se svojom voljom kao sto vas je vecina pogodilo.

Drago mi je cuti da nisam puno dobrih serija propustio i da cu to moci brzo nadoknaditi.

Do ponovnog kuckanja over and out.

• Like 2