Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@dragana okružena banjama a ne stiže do njih, ima li kakvog gradskog bazena kod tebe ili umjetnog jezera?  Nemam godišnjeg pa do mora teško otići ali je zato tu dvorišni intex bazen. Ako već nisi razmišljaj na godinu o ulaganju u jedan bazenčić da nam se ne otopiš skroz :D mora da nam je @hobi već bila na Jadranu, a ne ne vredi nikoga pozivati sve su to ptice selice a i ko ne želi iz raznoraznih razloga i ne mora se družiti s nama

 

I ova epizoda odlična @anagard oba para su tako dobro uigrana čak bi nekako drugi par više i pohvalila, ma glume svi za deset, a pošto je to So Aee ne treba niko da očekuje neke posebno vruće scene od nje u ovoj drami :D na veliku žalost većine gledaoca, draga mi je glumica ali ne još kao neke druge već pominjane

 

Noge što godine odmiču slabije nas nose i više nas bole 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Celo drustvo na okupu :wub: Da vas opet ne bih ugnjavila koliko sam srecna, odmah cu da predem na stvar. Ehhhh i to onaj koreanski.....kakav je kiss pao u Mask, usi da se puse...ovaj covek je definitivno kralj ljubljenja. Ovoj ahjumi srce dobilo aritmiju...@draaagana zirni malcice, posto si komirana od umora i vrucine, odmah ima da te digne na noge :D:D:D

@Adnann Dobro te je cuti, a sto se tice borbe sa vrucinama , iskreno ne znam kako se boriti protiv nje, suvise je suvise..A i kod mene se poslovi iznenada povampirili, stvarno odlican tajming :crazy: pa cu naredne dane provoditi napolju na terenu :tears:

@MitziD Nisam film gledala ali sudeci po ekipi,  gluma je bez premca...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mirišu ovde kadaifi, stalno si obećavam probati ih kući praviti... čujem da je @anagard dosta aktivna ovih sunčanih dana možda je i bila a ti nisi primetila :D hvala na pozivu 

 

Mitzi da li je moguće niko još nije primetio tvoju novu boju kose 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Joj, zadnji put sam jela kadaif kad sam još živjela  u Sarajevu i to kod moje najbolje prijateljice Amine. Što je njena majka znala da ga napravi, nikad bolji nisam jela...

A kona Zulfika je pravila najbolju motanu baklavu, prste da poližeš....

 Jedva čekam da opet ispadne neka prilika do se dokotrljam malo do Sarajeva i moje Dolac Malte...:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srecan praznik dragi moji, sa veliiikimmm zakasnjenjem. Nadam se da ste ga proveli bas kako i treba sa svojim najblizima u sreci!

Pretpostavljam da ste se i vi otopili kao i ja, ovo je katastrofa ....od vrucine..

Od poslednjeg puta tek sam danas u svetu drama, toliko sam imala posla!

Drama Murphy low of love se zavrsila. Krace nego sto je planirano sa 19 epizodom. Dobra drama, utupili su suvise bez objasnjenja njeno ponasanje kaluderice tinejdzerke. Inace, sasvim dobro napisana drama. 

Mask Jos dve do kraja. Odlicna je. Glavni psihopata je toliko hot da me ne cudi zasto je njegova zena (u drami) razvila bolesnu opsednutost njime... Glavni par je savrsen..

Moj apsolutni favorit............................................Oh, my ghost............................................

Poljupci neverovatni, jeste poljupci....po prvi put sam videla pravi poljubac i to onaj strastveni u drami. 

Prica je odlicna sa vise nivoa, ima i misterije i ljubavi, porodicne price, naravno duhova ali sve sa merom. 

Jos jedna sa Oh, nova drama Oh, my god potvrdili So JI Sub  i Shin Min An ...kakva kombinacija...wau

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlične vesti i ovaj put od tebe, jedva čekam da ih vidim zajedno. Za Mask se slažem. Nedostajala mi je Soo Ae pa sam počela i A Thousand Days Promise gledati a tu su i Kim Rae Won kao i sporedni lik Lee Sang Wook, odlična ali melodrama, dugo nisam neku gledala mogu reći da je gluma na nivou i to izvlači ocenu ovoj drami, ost prelep, iako melodrama ima i dosta humora, nekad pomislim da gledam neku porodičnu dramu, ovaj put sam videla kako se peglom ispravljaju novčanice u Koreji, uvek iznenade, ima bar tri ženska lika kad progovore moram smanjiti ton, pogotovo ova veteran glumica Lee Mi Sook. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi dan godišnjeg odmora :D

 Palniram put u Bgd kod svojih, od vas sam pokupila ideje što da gledam na odmoru, hvala puno :D

 Završila sam sa Orange Marmalade, i sada sam na godišnjem, što znači da ništa ne radim, samo uživam u godišnjem :P

 Schoolar mi je super, jedva čekam sljedeću, Mask i I Remember You također.... pravo odmarajuće ....

Edited by draaagana
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@anagard So Ji Sub i Shin Min Ah u drami ali Shin Min Ah i Kim Woo Bin u real lajfu, ko bi si mislio ali... One just has to ship that cupple. Tako sta simpaticna zajedno OMG! :wub:

@MitziD kako te nema pogosto na muzicki forum ovo moooram staviti ovdje jer ko zna na koliko godina dogodi se ovo:

http://www.mcmbuzz.com/2015/06/22/miyavi-to-return-to-europe-with-2015-tour/

Zasto vec uzela citav godisnji dopust nije mi jasno ali nadam se da cu ipak nekako uspjeti i imati slobodno da ga vidim i cujem uzivo. Dolazis i ti?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma kakva paučina do zime ćemo svi biti ovde, godišnji, obaveze, radovi kako ko. Nemoj misliti da je lako biti svekriva našoj Dragani, ne zna šta bi pre uf kad pomislim šta i mene čeka za nekih desetak godina :rolleyes:

Anagard je tu negde samo čekam da iskoči :P

 

Scholar odavno planiram, vidim stigla i deseta epizoda, malo se pribojavam da se ne razočaram. A ovih dvoje su slatki ali mi se ne sviđa drama.

 

Sanja nisam ni ja odavno čitala o njemu, ali budi uverena da se negde kupa i šeta makar to bio Jeju Island mada znajući njega pre će ti biti tu negde u tvojoj blizini 

 

Gledam stare preporuke sa liste Japan prvenstveno, danas treću epizodu Dear Sister, od korejskih Bride, a razmišljam i o Maids skoro sam neki odličan komentar pročitala o toj drami, a film se ne sećam pre koliko meseci pogledah. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Covjek bi si mislio da upravo u ljetu nekoliko laganije  disemo ali ne, obaveze i obaveze pa ako to komu premalo jos lagane temperature. Kod nas ponovno samo nekih 38 stupnjeva ;P

Ja sam pre nekoliko koncala sa Orange marmelade, inace cu valda i ja pomalo pocet Scholara. Pa i meni se vidi, da ima ova sezona po neko dobro dramo... ali medu starima dramama @Vanilija uvjek se koja dobra pronade.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva paucina, jedva se probih do foruma :D:D @Vanilia naravno da sam tu, rekao bi covek da cu malo odmoriti ovog leta, a ono gosti i gosti i jos gostiju...Mislim, volim ja da mi ljudi dodu, ali po ovoj vrucini, truda da mi treba i sebe da podnesem:D Ja sam inace potpuno zimski tip, leto me ubija...

Mask se zavrsila, od pocetnog odusevljenja prerasla je u obicnu dramu. Veci utisak je na mene ostavio bad lead couple...rasplakala sam se na njihovu pricu sto je za mene nepoznata teritorija...

Trenutno pratim Oh, my ghost i Time when we are not in love ali kao sto je i @Vanilia uradila odlucila sam da potrazim neku stariju dramu. Pomislih, jer kako u mnostvu onih koje se emituju mnogo njih baca reference na Pinochio da bacim oko...A znate koliko nju ne volim, onako misavu.. E pas rekao pas porekao, drmnula me po glavi. Konacno je ona sazrela kao glumica, drama je sjajna, fenomenalna, hemija luda. Mada je ponovo.........rec o dvoje koji su odrasli zajedno ovo je jedan potpuno novi nivo...Verujte mi, prica je da ostanete bez daha, gluma savrsena a OST prosto zadivljujuc. Drama desetka, @draaagana je bila u pravu potpuno!    

@lexiesanja Samo za tebe http://www.kdramastars.com/articles/92355/20150804/eight-k-drama-stars-that-celebrate-an-august-birthday.htm

Covek radi bas ono sto ti najvise volis......peva.........:D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Drage moje i dragi moj( ako si još živ)!

 Vratih se sa godišnjeg, doduše samo iz jedne paklene vrućine u drugu. :sweatingbullets:

 Moj lijepi rodni grad, još uvijek mi je najljepši na svijetu :D uživala sam do posljednje sekunde boravka... Nisam imala vremena ni da gledam i ni da pišem....samo sam skitala....

 Mislim da bi godišnji odmori trebali biti bar 4 puta godišnje po dva tjedna, da bi se čovjek onako pošteno odmorio....

@anagard drago mi je da ti se Pinocchio svidio, i ja sam uživala u njemu . Kad ja to nisam bila u pravu? Nisi valjda sumnjala u moj ukus? :P

Trenutno gledam Schoolar, Oh My Ghost i naravno WGM jer se s njima slatko nasmijem....

Dok sam bila u Bgd-u konačno sam pronašla svoju prvu ljubav, zamislite samo : živi u Ljubljani i ima iza sebe dva braka i iz svakog po dvoje djece....ostala sam  zatečena tim saznanjem, uvijek mi se činio kao fin dečko, a ono stovrag...:P

 Doduše, još uvijek odlično izgleda, pa se nisam ni iznenadila da je uspio toliko djece napraviti.....;) Sanjice, čuvaj se , tip je super sexy i u tvojoj Deželi...

Nećeš mi vjerovati i ja sam se neki dan zapitala što je s JGS, odavno ne vidjeh da nešto novo snima, mislim na filmove i serije, šteta  bi bilo da to zapusti, ne bi imale još jednog da za njim uzdišemo :P

Edited by draaagana
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@anagard hah nasla ga na japanskih stranicah. Bila u pravu na pocetku godine snimio i onda udrzavao turneo koncertov novog albuma:

ali oko snimanja izasao novi specialni film CAMP kojega snimio sa Im Yoono na Jeju.

Steta kako ga Korejci nekako ne razume ili ne zele na svojoj sceni a japanci ga spremu razsirenih ruka, smjesno.... Svake toliko se sjetim kako je Korejska zabavna scena jako kruta okolina. Pa valda tako mora bit kad jim je cilj prfekcija.

@draaagana a ono drugo... fjiuh dobro da ne odlazim ponu u Ljubljano ;P

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@anagard to za vrućine i goste si u pravu i nas to čeka za desetak dana, a što se tiče Pinokia o ukusima ne raspravljam drama koju ne planiram gledati. Nije ti loša Too Late to say I love you što si davno predlagala polako i ja gledam valjda ću izdržati do kraja pola sata otprilike epizoda 

@dragana sviđa mi se tvoj predlog o godišnjim odmorima još samo neka skupština da ga usvoji, bez obzira na sve tvoj grad i dalje ima čaroliju u sebi, lepa ljubavna priča iza tebe, ko bi znao kakva nam život iznenađenja sprema

 

@Sanja sećanja na stare ljubavi, radi on uveliko, a Japan uvek širi ruke njihovim umetnicima a tu su i ostale azijske zemlje tako da neće biti problema ako je neko vredan 

 

@hobi bila tu kad nikog nije bilo, stići će i ona 

 

Odoh sad u istoriju nakon toliko vremena :)

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@draaagana Nisam sumnjala u tvoj ukus vec sam malo na nju alergicna stoga sam prosto preskocila dramu. Ono sto me odusevilo je kako je napisana,  uvek je tu neko iznenadenje, pri tome tako divno izbalansirana doza himora i melodrame. Vesto su istkali kombinaciju koja je uz savrsenu glumu prosto neodoljiva. Skoro nisam gledala  dramu koja ima sve zanrove pomesane na tako genijalan nacin. Inace, ovim ajuma ocima nikako nije bila jasna takva hemija, narocito od nje :D pa sam morala, naravno, da istrazim...i kad ono ........njih dvoje se zabavljaju...doduse cas potvrduju cas negiraju ali ...gde ima dima ima i vatre :D Zvucim ko baba :D:sweatingbullets:to je od vrucine zar ne?

 

Tvoja prica o prvoj ljubavi je sjajna... Znas kako cesto cujemo komentar kako se neke stvari dogadaju samo u serijama. Licno sam se uverila da  i te kako vise cudnih i cudesnih stvari i slucajnosti ima u stvarnom zivotu...Secate se da sam i ja srela svoju prvu ljubav, verovali ili ne iz vrtica....:D

@lexisanja Pretpostavila sam da ces ga naci, narocito jer je u tvom delu sveta:D muzickog naravno. U pravu si koreanci ga zbilja ne vole, pretpostavljam jer je suvise svoj za njihov ukus...

@Vanilia Drago mi je da uzivas u Too late, posle nje odgledala sam skoro sve njegove drame..Upravo planiram da pocnem Perfect couple...

@hobi se verovatno odmara uz neke nove naslove knjiga. Naravno, podelice sa nama kada dode..

Samo da znas micika cim se zavrsi Duh drama krecem sa Sholarom :D

A i ovo musko nase, koliko je samo proslo od kada se overio:P poslednji put, vreme mu je da se prijavi i javi, da znamo da je dobro i zdravo!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo da se javi i jedino musko na forumu i da napise koju "pametnu" :D i sve lijepo pozdravim nakon dugo vremena :) .

Od serija pratim sto stignem ali moram izdvojiti I Remeber You,Scholar Who Walks the Night i Yong-pal,kako je krenula obecava na dobru seriju.Mask sve u svemu veoma solidna serija od početka do kraja.

Oh My Ghostess ne gledam ali kako je sve hvale izgleda da cu morati uskoro neki maraton da bacim pa da odgledam vec 12 prikazanih epizoda.WGM gledam redovno a Running Man jedino kada procitam dobre komentare u vezi epizode,jer nije uvijek svaka epizoda interesantna od pocetka do kraja.

Vidim svi su prilicno aktivni na forumu osim mene,morat cu i ja malo svoju aktivnost povecati.

Od mene dosta,do slijedeceg puta over and out :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..