Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Pogledala prvu epizodu nove drame sa HJW.... jaoooooooooooooo iskreno se nadam da ce uskoro smanjiti sa aigoo glasom, kada god progovori pozelim da proverim da li  to stvarno ona prica... Valjda jer je jedina stvar koja me izludi u koreanskoj drami kada devojke krenu sa tim preterano slatkim glasom od koga me podide jeza... Mozda sam samo ja uvrnuta  :crazy:

Deluje mi da ce biti ok prica, hemija je prilicno dobra, ne nesto spektakularno za moj ukus, ali tek  sam odgledala prvu epizodu...

P.S. Cipele koje nosi su da ubijes za njih:D

Edited by anagard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@MitziD meni se više sviđa Mask mada nije neka posebno teška uloga za JJH, EDong nisam daleko odmakla ali mi se čini da će ona baš biti u nezavidnoj situaciji

 

Anagard kad pre postiže gledati Woni :w00t:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia Ma bacila sam se na "hranu" za dusu samo tako... Odgledala danas i drugu epizodu. Dopada mi se jer je potpuno razlicita od taiwan vezije. Meni odista ni po cemu maltene ne lici, karakteri su apsolutno drugacije napisani. Sada mi je jasnije zasto je @MitziD volela proslu dramu u kojoj je on glumio. Covek ocima sve kaze......Bice ovo dobra drama...

Evo posla i za naseg knigoholmsa @hobi Da bi u ovoj drami razumeli glavnog junaka trebali bi da procitamo pesmu One Eyed Fish's Love by Ryu Shi Hwa..........................

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo posla i za naseg knigoholmsa @hobi Da bi u ovoj drami razumeli glavnog junaka trebali bi da procitamo pesmu One Eyed Fish's Love by Ryu Shi Hwa..........................

Love of One-eyed fish

 

 

 

I want to live like one-eyed fish

Like one-eyed fish,

I want to love.

Like two one-eye fishes

who did not leave each other for their lives

to live like two-eyed fish,

I want to love.


 

There was enough time left to us, but

we just did not love as much.

I want to live

like one-eyed fish

whose loneliness is found out in a moment

as soon as it is left alone,

I want to love.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

★  obavijest :  Jang Hyeok i Sing Seung Hwan su u posjeti i snimaju reality show naziva "The friends in Croatia" - "Prijatelji u Hrvatskoj",
Izvor:
http://www.hancinema.net/jang-hyeok-and-sin-seung-hwan-show-off-their-18-year-long-friendship-at-airport-83915.html#$nqx9xw&&H6cHxiGpEeW0GxLdUK92eQ$

bez prijevoda

 

 

Edited by hobi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hyeok nešto puno požutio, kad ga sretneš Hobi pitaj ga šta će mu taj kačket :rolleyes: koja doza samouverenosti sigurno neće proći neprimećen

jel da? ni sanjala nisam da će mi biti tako blizu :phew:... prenijet ću mu tvoje pozdrave ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@hobi  admire-onion-head-emoticon.gif?129286248

cheer1-onion-head-emoticon.gif?129286249

cute2-onion-head-emoticon.gif?1292862498

Sve sam ti rekla................

Danas sam pocela sa  Oh, my ghost novom dramom tvN. Imamo malo Arang, malo Master Sun i puno unikatnih detalja  sa neobicnim, po prvi put videnim u mojoj drama istoriji,  pervertnim duhom....lol Mada mislim da je to samo tresnjica na vrhu odlicno umesene torte jer je gluma i prica ekstra.

oh-my-ghost-vulgar-virgin-waits-for-park

Edited by anagard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

@hobi kako sad ne reći da su preslatke te životinje a o lepom primeru i da ne govorim, skoro sam u parku videla jako malu sovicu kako hoda 

 

Niko ne pominje Happy Together 16ep vidim dosta poznatih u toj drami treba li gledati 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prelazim konačno brzinski Marfijeve, tako sladak par, spora radnja, gledam samo njihove delove svaka scena je za pamćenje iako tako obična i slatka, a ona kao neko slatko malo dete u onim svojim košuljicama na cvetiće.... 

 

Ko će me zaustaviti da ne počinjem još sa MBride :sweatingbullets:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia     Sinoc sam trazila Happy together  nigde je ne nadoh...Baci link molim te.

@hobi  Nova drama koji si postavila deluje bas dobro. Bas sam procitala kako se jedan od clanova na My dramalist zali kako je ove godine bilo malo rom com drama. Ove godine je bilo zbilja sjajnih drama tako da mi to i nije nedostajalo ali kada je pomenuo, shvatila sam da je tacno tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poslala sam ti na listi da vidiš o kojoj se drami radi, zbunili me ja mislila da je to neka novija drama

 

Ima i ove godine mada i od to malo što pogledam nekad si kažem ma bolje da si nešto drugo gledala nego to, valjda su neki od nas postali previše probirljivi kad pročitam šta sve ljudima smeta u nekoj drami i ja se nekad začudim neko ima baš visoke standarde a neki su toliko detaljni da svaki propust primeti što u scenariju što na ekranu svaka im čast na detaljnosti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrelo leto, uh ala ste zauzeti i ja sam .............hihhihi :D

I order you obavezno, obavezno pogledajte. 23 minuta ciste uzivancije u hrani , hemiji, pricici...ma kao kada pojedete sladoled na ovu vrucinu..Ozbiljno, oporavlja nakon teskog dana ili jednostavno ukoliko ste za nesto opustajuce!

Posto nam nema dugo muskog naseg aj ja da se overim..........

over :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..