Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Samo da napišem koju riječ povodom godisnjice od velike tragedije sa Sewol trajektom u kojoj su se 304 zivota ugasila.Iako se svake godine desi veliki broj tragedija u svijetu pa i na nasim predjelima(Velike majske poplave) mislim da ova tragedija zasluzuje pomen jer je itekako povezana sa onim stvarima o kojima pisemo na forumu,gledamo i slusamo.Nadam se da su porodice zrtava pronasle mir i snagu da nastave sa svojim zivotom,a posebno za roditelje koji su izgubili svoju djecu,jer nema vece boli od te.Da ovaj post zavrsim sa rijecim iz Soundtrack za Fast & Furious:It's been a long day without you, my friend
               And I'll tell you all about it when I see you again
               We've come a long way from where we began
               Oh, I'll tell you all about it when I see you again
               When I see you again
a ove rijeci u neku ruku daju utjehu,jer jednog dana ce sigurno sve porodice ponovo vidjeti svoje najmilije i to je nagrada za sve teske i duge dane koje moraju da prozivaljavaju bez svojih najmilijih.


Everyone tells me to close my eyes when darkness comes
That nothing has changed, that it’s always like this

Everything will be forgotten and maybe only you’ll be the one who’s hurt
But if you can still feel it after you ignore it and turn your head

There must be something
There must be something
There must be something I can do

There must be something
When it seems to be nothing
I need to find that something

Maybe it’ll be really easy, there’s nothing to fear
It’s about sharing the sadness, it’s about holding hands

It’s about lending an ear to angry shouts and counting them as precious
If you believe that small movements can make big miracles

There must be something
There must be something
There must be something I can do

There must be something
When it seems to be nothing
I need to find it

I hope people who are in love won’t lose each other anymore and smile
I pray that this song will be a small light for the hurting hearts

There must be something
There must be something
There must be something I can do

There must be something
When it seems to be nothing
I need to find it

There must be
There must be
There must be
There must be
Link to comment
Share on other sites

I ja se slažem, Adnane, sve si rekao.  Ta je tuga tako duboka, da  je roditeljima jedino preostala nada da će jednom opet biti zajedno sa svojom djecom. Oni vjeruju u reinkarnaciju, pa se nadam da će im to vjerovanje pomoći da prežive i prožive svoje tužne živote.

Link to comment
Share on other sites

 U svetu beba sam, pa zato kažem baš nije naporan kao oni Sanjini Simon i Martina ili ona sova Hali ili u odmah me isprepada sa ogromnim cvikama i svojim glasom---- tata mu govori da ide na svež zdrak a on čeka novu epku a ljudi moji da nije obaveza neki ne bi treptali----
M, S  i Anagard haloo veza

Link to comment
Share on other sites

Hahaha mali se zarazio dramama, sadmu nije spasa ;)
@Vanilia ovdje sam... trebalo mi malo da se odzovem promjenila sam stan ovaj vikend pa bilo punooo toga za sredit i jos me puno ceka.
Ah sjetila me za Hallyu, ona nije vise u koreji:



Link to comment
Share on other sites

Cao drustvance moje, puno zagrljaja za sve!!!! Kasnim i sa cestitkama za Uskrs, izvinjavam se! Nadam se da ste ga lepo proveli! Ja sam, verovali ili ne radila sve dane praznika, pa sam onda radila na tome sto sam radila a izmedu gosti, tako da sa pravom mogu reci da je deset dana iza mene moj najzauzetiji period u zivotu. Baterije su mi na nuli, pa cu hitno da se bacim na punjenje...
Vidim da niko ne prati Falling for innocence...Meni je odlicna, mada ocekujem tonu melo, vrlo diskutabilna romansa,ali ima nesto sto mi se dopada.
Naravno, Marpy low of love taiwanska drama mi je i dalje poprilicna opsesija. Stvarno, sto godina nisam gledala nesto slade..pa vidite ih kakvi su...
original.jpg?w=800&h

K

Link to comment
Share on other sites

Ove sezone romkomeri uživaju a mi ostali moramo dalje po Aziji da se snalazimo, kad će stići godina akcijskih ili revange drama pitam se #-o
Anagard za početak dobra LRatree, Cruel Romance još prevode vidim nije mi bila loša ali nekako imam osećaj da se vrte u krug i sve neke slične situacije ali dobro urađeno, ovo ne stižem još gledati MOLow glumica mi je simpatična sa postera tek nekih 6 epizoda, ne znam koliko će ih biti ukupno....
Sanja nema mu spasa od drama, mi smo već u nekom stadijumu za odvikavanje bar tako mislim  ;))
Mitzi jel stiže više taj neki dobar film ili je suša

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro pa ima i neka starija- jadni mi jel Hobi, gledala Iris retko se snima tako dobra drama, Iris 2 nisam a cujem da je malo slabija iako glumi stari par LDHee i JHyuk a jednom cu i to gledati.
Cekamo ove nase poznate da snime nesto uskoro, HBin je zavrsio, LDWook na godisnjem, ali tu su ostali 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..