Quantcast
Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Adnann

2681

• hobi

2639

• Vanilia

2435

• anagard

1288

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@anagard dobro te je ponovno citat. Stvarno mi je zao da nemozes radit sta te pravi sretno i se nadam zatebe da pronades solucijo. A kod nas ima neko rjecenico 'ko se zaprejo ena vrata se odpro druga'

Sretna nova godina drustvo! Malo kasnim ali prazniki mi uzeli puno sladkog vremena. @MitziD vse najbolje! Ha! vidim vratio se francuski korejec, to dramo cem gotovo pratit, pa cak ako samo u

Sve vas ljubim i hvala vam za riječi utjehe. Puno mi znače, jer mislim da prijatelji zato i postoje da sa njima podijelim i lijepe i tužne trenutke....

adnanado said: @aida evo jedna super stranica za tebe a i za ostale članove foruma,ko god želi poštenski da se odmori http://www.calm.com/
Lijepo izabers temu koja te najvise smiruje,stavis koliko vremena i totalna relaksacija zagarantovana.
A što se tiče pitanja ko je najveći insan ovdje to cemo u 4 oka,nije lijepo pred svima da nekog preferiram :D

@aida   Navila.....Ko je to rekao ..zna li on sa kim ima posla.. kompletnim underground  drama fanovima... sposobnim da preko neta urade i nadu svasta...de kazi ko je da mu sagorimo sijalice od lapa ili jos bolje, prosirimo trac da je anti fan na Heirs forumu    >:)  sve ce oni da urade umesto nas   =))

Kakav je preview za 8 epizodu EC da znate samo, ludilo....

cr.bonki

@aida i @adnanado so you wan't to play s&m jokes huh? /:) I'm all the way in the game

>:)
Malo zakasnila ali Happy valentine's svima!
:D imala u planu girls night i tako... ali me netko ljepo iznenadio :\"> pa tek sad stigla do vas
Sta se gleda kroz vikend?

@lexiesanja imaju ljudi razumjevanja za mene i @aidu i razumiju situaciju izmedju nas dvoje =)) =)) =))
@aida naravno da volim zensko drustvo :D
Ja veceras bio na kuglanju prvi put u zivotu,nisam znao da od kuglanja mogu ovoliko misici da bole :D

Veoma interesantan sport i smijesan kada ne znas da igras,veceras smo se svi u drustvu postenski isprovaljivali :D.Ja Don Juan,how yes no =)) =))
Ma vec me boli biceps i zadnja loza na lijevoj nozi,hocel sutra biti sta bolje i gore ima da tek da vidim.

Ja u opste nisam neki sportski tip ali odbojka, badminton, tenis, kuglanje, plivanje, voznja biciklom i klizanje na ledu su ok. Naravno i footbal ali ono samo iz publike ;))
A kod kosarke kako mozes zamisliti @aida sa mojih 167cm razturam- not! =))

Badmintom sam zaboravio spomenti,voznja bicikolm ili trcanje nije lose takodje a klizanje nisam ni jednom probao jer se bojim plomiti koju kost u tijelu =))
@lexiesanja iz publike ili ispred televizora :D Eto i moja mama je 167 cm,zato je i njoj kosarka omiljen sport :D