Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest јагодафилмоловац

draaagana said: Sele, narode, eto i mene :) Baš mi je drago da ste napravili mjesto susreta za sve zaljubljenike u dobre serije...Imate moju svesrdnu podršku :*

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

На основу легендарне личности корејског генерала, снимљена је серија "Вера" (Faith). Име његове жене коју је много волео, нигде није записано, једини траг је њено презиме које је коришћено у серији. Због његове неправедне смрти, генерал Чои је непосредно пред своју смрт изговорио клетву да на његовом гробу никад не расте трава. Због црвене зенље на његовом гробу, људи су то назвали   "Црвени гроб". Тек 1979-те године, пронађене су прве клице траве на његовом гробу.

Na osnovu legendarne licnosti korejskog generala, snimljena je serija "Faith". Ime njegove zene koju je mnogo voleo, nigde nije zapisano, jedini trag je njeno prezime koje je korisceno u seriji. Zbog njegove nepravedne smrti, general Coi je neposredno pred svoju smrt izgovorio kletvu da na njegovom grobu nikad ne raste trava. Zbog crvene zemlje na njegovom grobu, ljudi su to nazvali "Crveni grob". Tek 1979-te godine, pronadjene su prve klice trave na njegovom grobu.


Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Предложила бих ти још нешто ако ниси гледала, то је "To The Beautiful You". Мени је боља од Јапанске и Тајванске верзије. Има је и на Викију. / Predlozila bih ti jos nesto ako nisi gledala, to je "To The Beautiful You" . Meni je bolja od Japanske i Tajvanske verzije. Ima je i na Vikiju.

fullsizephoto250608.jpg
source : HANCINEMA

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац


jasy said: U TTBY mi je glumac bleh i glumica mi nikako ne lici na muskarca. Dal svaka zena koja ima kratku kosu postaje muskarac??

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Е ово је нешто што већ неко време очекујем. Треба да крене снимање сад у децембру. У питању је историјски филм, а радња се дешава у периоду Корио, као серија "Вера" ( Faith ). Главну улогу има Сонг Сеунг Хеон, глумио је доктора Ђина. Овде у филму "Гласник" (

"The Messenger"), глуми гласника који мора да испоручи хитну поруку од чега зависи судбина целе земље. Надам се да ћу после наћи тај филм барем на енглеском, а тражила сам од Викија да ми обезбеди лиценцу :D

E ovo je nesto sto vec neko vreme ocekujem. Treba da krene snimanje sad u decembru. U pitanju je istorijski film, a radnja se desava u periodu Korio, kao serija "Vera" ( Faith ). Glavnu ulogu ima Song Seung Heon, glumio je doktora Jina. Ovde u filmu "Glasnik" (

"The Messenger"), glumi glasnika koji mora da isporuci hitnu poruku od cega zavisi sudbina cele zemlje. Nadam se da cu posle naci taj film barem na engleskom, a trazila sam od Vikija da mi obezbedi licencu :D


photo259797.jpg
source : HANCINEMA

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

jasy said: jagodice jesi li videla, da ce prvi deo romana Faith izaci 11. decembra? U planu su 4 knjige. Ali steta sto ne znam korejski :/

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Слажем се да је то много, али не заборави какви су то љубитељи те серије. Серија се одавно завршила а тема те серије је још увек врло активна.
Slazem se da je to mnogo, ali ne zaboravi kakvi su to ljubitelji te serije. Serija se odavno zavrsila a tema te serije je jos uvek vrlo aktivna.

Link to comment
Share on other sites

Sunašca moja, da samo znate kako sam se zaljubila u ovu moju seriju..najradije ne bih ni jela ni spavala, ali na posao moram :(..Ali sam zato napunila MP3 muzikom iz serije You're Beautiful pa na poslu uživamAko već ne mogu da gledam, mogu da slušam :) Ljubim vas društvo, pa se kuckamo sutra..nadam se da ću uspeti da završim ovu epizodu pre posla..odoh.. ljubac svima koji navrate :*

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: Sunašca moja, da samo znate kako sam se zaljubila u ovu moju seriju..najradije ne bih ni jela ni spavala, ali na posao moram :(..Ali sam zato napunila MP3 muzikom iz serije You're Beautiful pa na poslu uživamAko već ne mogu da gledam, mogu da slušam :) Ljubim vas društvo, pa se kuckamo sutra..nadam se da ću uspeti da završim ovu epizodu pre posla..odoh.. ljubac svima koji navrate :*

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

draaagana said: Jagodice samo da znaš, zarazila si me...ukoliko u mom gradu izbije epidemija ljubitelja K-serija -ti si kriva :)

Link to comment
Share on other sites

Yasy, srećo ako misliš na Shin Woo i Mi Nam, i ja sam navijala za njih...On mi je definitivno bolji frajer. za tri koplja od Tae Kyunga...A šte tek reći za onog šećerka od Jeremya...ja sam plakala zajedno s njim u onom busu...E sad stvarno moram na spavanje....joj..noćna....moram napuniti MP3Cure, pozdrav i pusice za sve :* :* :*

Link to comment
Share on other sites


draaagana said: Yasy, srećo ako misliš na Shin Woo i Mi Nam, i ja sam navijala za njih...On mi je definitivno bolji frajer. za tri koplja od Tae Kyunga...A šte tek reći za onog šećerka od Jeremya...ja sam plakala zajedno s njim u onom busu...E sad stvarno moram na spavanje....joj..noćna....moram napuniti MP3Cure, pozdrav i pusice za sve :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..