Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Posto ja,@orhideja i @anagard redovno pratimo My love from star,volio bi da se i @aida i @lexiesanja takodje pridruze pa da djelimo utiske,sto nas je vise to je bolje,a ne da cekaju kraj serije pa da naprave marathon.I serija je sve bolja i bolja.

Link to comment
Share on other sites

A kad ih vidis bez šminke da se uplašiš, juče sam tako jednu misicu iz Hr, gledala i stvarno bez tih pretpriprema za snimanje izgleda onako reklo bi se skroz obično, A stvarno ima veštih šminkera mora  se priznati. Nekako volim više prirodan look, a ne neka skrivanja bez razloga. 

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja Nagovorio me @adnanado. A lepo sam ga upozorila da samo volim maratonisanje zavrsenih drama. Obecao mi je i happi end!!!

Neverovatna stvar je sto sam se zaljubila u dramu i sto mi stvarno odgovara i ovo ocekivanje. Ma ima da me proglasite za perverta ali ima da kazem... to cekanje ti dode kao onaj lepi period pred zavodenje, znate vi na sta mislim  :D

Link to comment
Share on other sites

MLFS jeste magična drama, drama da se opušteno provede ugodno vreme, ne brinite nije toliko puna nepredvidljivosti i isčekivanja, tako da slobodno malo po malo do kraja drame. U pravu je Hobi ne treba se bojati početi neku dramu gledati dok se emituje jer puno ih je i stvarno jedini način u svakoj sezoni da se pogleda bar deset drama je gledati ih dok se emituju a ne maratonišete, nema druge. No dobro razumem svako će gledati kad to njemu odgovara.  A ova drama ima i pomalo filing da gledate par iz drame The Master Sun ili Alice, inače PSHoo snima neki kineski film....


Link to comment
Share on other sites

Osma epizoda jos nije prevedena, sedma je imala samo par znacajnijih scena, neke stvari su joj verovatno postale jasnije, neki glumci su im skroz neiskoristeni kao Yoona  koja za sada i nema neku ulogu u ovoj drami , nije mi jasno toliko glumaca angazuju a na kraju uvek love triangl umesto da su dva simpaticna para u drami .... Ko nije gledao ovu dramu pomislice da je glavni lik veliki snob ali zna biti zaista skroz komicna. 
Evo Go Hyo Jin opet, naravno Jo In Sung isto stize, kakva ce to biti sasava kombinacijahttp://www.soompi.com/2014/01/09/jo-in-sung-and-gong-hyo-jin-looking-over-roles-for-new-drama-together/

Jos jedan lep par, da Jung Kyung je konacno sretno zaljubljen u glavnu glumicu iz Cyrana 
http://www.soompi.com/2014/01/09/sooyoung-apologizes-to-fans-and-shares-her-thoughts-on-her-recently-revealed-relationship-with-jung-kyung-ho/#.Us1999JDt1A

Link to comment
Share on other sites

@adnanado Hvala, hvala ! Ma zamisli me samo kako rascupana i izgrickanih noktiju(sto ne radim, ali nikada se ne zna), cekam! Spasao si me, ozbiljno!!!!

Sutra se javljam sa utiscima. Ah da, slazem se ne da su lepe nego prelepe!!!

Link to comment
Share on other sites

@anagard ma no problemo,ali danas sam citao tvoje komentare na forumu MLFS,i imas par veoma smijesnih kometara a pogotovo kad si spominjala ovo After all when mixed stars from the sky and Halliyu stars what we get?
Planetary hotness!!!
Ja sam se postenski ismijao :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..