Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Kakve ste mi sve nadimke davali svako normalan bi otisao sa foruma,pošto ja nisam normalan tu sam gdje sam :D
Mitzi a bas sam se navikao da te zovem Ana,toliko sam se navikao da sam zaboravio tvoje pravo ime,jel ono biješe Anabela :P
Hoces tebe da zovem noona ili agashi >:)

Link to comment
Share on other sites

Fikreta kako možeš tako brzo zaboraviti sve pjesme koje sam tebi uputio,i ti si se sama zapitala gdje ih sve nalazim ccc.
Evo jedna Fikreta za tebe,nisam dugo vremena :D

Alicia Keys - If I Ain't Got You



Some people want it all
But I don't want nothing at all
If it ain't you baby
If I ain't got you baby

Dosta od mene za veceras,odjava i laka noc :-h
Link to comment
Share on other sites

Mitzi.D. said: Pa vidi Ana sto ti pjesme salje ,kakav romantik.Bogami dobro se on tebi obradovao a ti si romantik kao i on pa taman cete se super slagati.
Nije ovakav nikad bio,nesto se bas otkako si dosla uzvrtio.

A nadimci

dragi moj decko
brko
bradonja
konchita
adna
draga djevojcica
mudonja
petar pan
alien
međed
...sjeticu se jos

proberi sta ti se svidja


adnanado said:
Mitzi a bas sam se navikao da te zovem Ana,toliko sam se navikao da sam zaboravio tvoje pravo ime,jel ono biješe Anabela :P
Hoces tebe da zovem noona ili agashi >:)

Link to comment
Share on other sites

Fikretan lagano cemo taj problem da rijesim,nadjemo se i neces vise sigurno sumnjati >:) ,rjesenje veoma jednostavno :D
Dragana vidis li ti razlike u izrazavanju tebe i Fikrete,nebo i zemlja,Fikreta ugledaj se malo na Draganu,vidis kako ona lijepe nadimke bira :)>-

Link to comment
Share on other sites

MItzi što si mi ljuta,ja se sa tobom "malo" šalim a ti tako :D
A ja predolozio da se nadjemo i da se uvjeris svojim ocim da sam musko a kakve se tebi druge ideje motaju po glavi,nebi da ulazi u tu raspravu :P
Kako mogu biti kao svi muskarci kad me ti cijelo vrijeme prozivas zenom =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Gledajući desetu epizodu Healera razmišljam ma da li je to stvarno PMJ ta glumica, mogu reći da mi se čini da je postala dosta bolja u svojim izrazima kako je to znalo biti u drami CH, a ko zna možda konačno pogledam i Man of Honor, ipak nije ni svaka drama za svakog glumca

Čujem na svim forumima se širi sve opšta zaljubljenost u JSunga a kad sam ga ja koju godinu ranije pominjala niko ni primetio to čudo od glumca
:x

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..