Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest јагодафилмоловац

jasy said: @jagodafilmolovac jesi pročitala onaj prevod iz Faith knjige? Reziser... reziser... reziser...  ~X(  Kakav svetac...

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

draaagana said: Jagodice moja, ja baš ne volim da se hvalim kad još nije gotovo...a ima još pola posla..Ali obećala sam da ću završiti, a kad završim bit će fešta  :)>-

Link to comment
Share on other sites

Na YAB, Heartstrings sam tek počela..Čisto me strah da započnem da gledam nešto što će mi se jako svidjeti, jer se bojim da neću ni ići na spavanje...i ovako kad idem spavati ,ubacim u petu, da se stignem naspavati za 4-5 sati...huh ..ubit ćete me... #-o

Link to comment
Share on other sites

Problem je sa mnom što neznam da odgledam jednu epizodu...ja najradije ne bih prestajala dok ih sve ne odgledam...jasy znaš da sam postavila na mobitelu da me budi CNBLUE pjesmom " I'mstill lovimg you"Muž mi je rekao da mu se svakako javim kad stignem natrag iz Koreje, jer danima nisam doma
:))

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@aida Па видиш да ја покушавам да нас окупим све на једном месту. Серије и филмови су им изванредни а пратили смо тему Faith па нам је лакше пало да чекамо следеће епизоде. За неке будуће серије које будемо гледали on-air, имамо овај део форума да можемо поделити предвиђања будућих догађаја у епизодама. Ја сад тренутно пратим и преводим I miss you, али не знам да ли је још неко прати да измењамо мишљења.
Pa vidis da ja pokusavam da nas okupim sve na jednom mestu. Serije i filmovi su im izvanredni a pratili smo temu Faith pa nam je lakse palo da cekamo sledece epizode. Za neke buduce serije koje budemo gledali on-air, imamo ovaj deo foruma da mozemo podeliti predvidjanja buducih dogadjaja u epizodama. Ja sad trenutno pratim i prevodim I miss you, ali ne znam da li je jos neko prati da izmenjamo misljenja.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

aida said: Ne pratim pogledala sam prvu epizodu ,nastavit cu nekad mozda kad zavrsi serija,cini mi se dosta tuznom ne znam.Pocela sam gledati king of dramas al sam stala ,nekako su poceli da se igraju "macke i misa " u toj seriji jedni druge sve vrijeme ganjaju ...
:-??
Svaka cast za prevodenje a vidim neko je od vas preveo i you are beautiful ,odlicne ste !!!
^:)^

Link to comment
Share on other sites

aida said: draaagana said: Problem je sa mnom što neznam da odgledam jednu epizodu...ja najradije ne bih prestajala dok ih sve ne odgledam...jasy znaš da sam postavila na mobitelu da me budi CNBLUE pjesmom " I'mstill lovimg you"Muž mi je rekao da mu se svakako javim kad stignem natrag iz Koreje, jer danima nisam doma
:))

Link to comment
Share on other sites

@draaagana ja volim Intuition i Hey you i Lie od CNBlue!!
A moj alarm na telelfonu je od FTIsland Until You Return =))
A moja mama ima sve zvonce na telefonu iz Yab OST-a.

@aida jesi li procitala preveden izsek iz Faith romana?

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jagodafilmolovac said: @aida Па видиш да ја покушавам да нас окупим све на једном месту. Серије и филмови су им изванредни а пратили смо тему Faith па нам је лакше пало да чекамо следеће епизоде. За неке будуће серије које будемо гледали on-air, имамо овај део форума да можемо поделити предвиђања будућих догађаја у епизодама. Ја сад тренутно пратим и преводим I miss you, али не знам да ли је још неко прати да измењамо мишљења.
Pa vidis da ja pokusavam da nas okupim sve na jednom mestu. Serije i filmovi su im izvanredni a pratili smo temu Faith pa nam je lakse palo da cekamo sledece epizode. Za neke buduce serije koje budemo gledali on-air, imamo ovaj deo foruma da mozemo podeliti predvidjanja buducih dogadjaja u epizodama. Ja sad trenutno pratim i prevodim I miss you, ali ne znam da li je jos neko prati da izmenjamo misljenja.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@whitelily000 требало би да можеш више пута да ставиш Quote у јеадн пост, погледај, ја сам раније тако урадила и све је било нормално.
А тај мали слаткиш је глумио у серији Dream и био је сјајан, барем мени :)
Trebalo bi da mozes vise puta da stavis Quote u jedan post, pogledaj, ja sam ranije tako uradila i sve je bilo normalno.
A taj mali slatkis je glumio u seriji Dream i bio je sjajan.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@aida да на теми Faith иако је готова серија, тема је и даље врло активна. Тренутно једна чланица форума преводи делове књиге на енглески.
Da, na temi Faith iako je gotova serija, tema je i dalje vrlo aktivna. Trenutno jedna clanica foruma prevodi delove knjige na engleski.

EDIT :
Мени је @jasy копирала и дала да се не мучим да тражим, па ако хоћеш поставићу ти овде оно што ми је она дала ?
Meni je jasy kopirala i dala da se ne mucim da trazim, pa ako hoces, postavicu ti ovde ono sto mi je ona dala ?

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац


aida said: ako ti nije mrsko,mozes i u inbox kako ti je lakse.Joj hvala ti bas si me obradovala
:x


@jasy sto je dobra ova pjesma !!!

Link to comment
Share on other sites

@aida zar i ti voliš CNBlue? :)>-

Ovi izseki su iz razlicith stranica. Vidim, da @jagodafilmolovac nije napisala brojeva stranice.

@whitelily000
na vikiju sam dobla mail, da su ovom glumcu sa slike (Kim Bum?) ponudili glavnu ulogu u nekoj istorijskoj drami. Konacno i on dobio glavnu ulogu!

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@jasy Да, нисам написала бројеве страница, мислила сам да није толико важно кад ионако не можемо да читамо на корејском а нема комплетног енглеског превода. По тексту се и види да није у континуитету.
Da, nisam napisala brojeve stranica, mislila sam da to nije toliko vazno kad i onako ne mozemo da citamo na korejskom a nema kompletnog engleskog prevoda. Po tekstu se vidi da nije u kontinuitetu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..