Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@hobi Ima da gledamo! ha ha ha :lol::lol: Ko je radio tizer, svaka mu cast!!! :phew::wub:

 

Ja se evo blizim kraju 'Bai Mai Tee Plid Plew' i 'najsocnijem' delu... ali nez da li bih je preporucio, ja sam najvise nastavio gledati zbog zlobnih zenskih likova. XD Onako, zanimljivu su i cekam sta ce se desiti na kraju... jeste da sam juce naisao na jedan spoiler i bas sam bio ljut, ali cu ipak zavrsiti B) Glavni par i nije nesto, iako volim Push-a... slabi su, ali zenski lik je dobro odglumit i ima tu pojavu glavna glumica, ali opet ponekad me nervira taj isti izraz lica... lol

  • Like 1
  • LOL 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledala Be Melodramatic i serija mi se ne sviđa. Mislila sam da što serija bude dalje išla da će se likovi napokon naučiti izražavati ali oni su do kraja bili mutavi i sve te neke situacije su mi bile čudne. Izgleda da su išli ubaciti sve u seriju (depresiju, halucinacije, rastavu, homoseksualnost, prekide, nasilje, alkoholizam....) uz naznake humora i na kraju ne znam ni sama što sam gledala. Svega je bilo u tih 16 epizoda a opet mi se činilo da traje vječnost koliko je bilo dosadno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@puzlator a ja se bas lomio da li da pocnem ili ne... posto dosta njih na DramaBeans-u a i na MDL hvali seriju, jeste da ja i nisam neki ljubitelj tih 'slice of life' drama. XD Mislim da cu je ipak ostaviti po strani, za sada.

 

Probao sam Ji Chang Wook-ovu comeback dramu 'Melting Me Softly', prva epizoda je bila dobra... druga solidna! Videcemo sta ce sledece dve epizode doneti. Za sada je ok, ali mogu reci da nisam neki ljubitelj glavnog zenskog lika, jako me podseca na jednu glumicu koju ne volim... ha ha :sweatingbullets::lol:

 

Veceras cu probati 'The Tale of Nokdu'. :wub:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- dobro je znati da je MMS dobro počela, pričekat ću da se skupi još epizoda. Zamrzavanje još nismo imali.

A koju to glumicu ne voliš, ako se smije znati?:P:lol:

Vidim da gledatelji imaju visoka očekivanja od  TheTale of Nokdu. Nadam se da neće razočarati. Javi prve dojmove:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mio- said:

@puzlator a ja se bas lomio da li da pocnem ili ne... posto dosta njih na DramaBeans-u a i na MDL hvali seriju, jeste da ja i nisam neki ljubitelj tih 'slice of life' drama. XD Mislim da cu je ipak ostaviti po strani, za sada.

 

Zbog komentara sam je i ja počela. Čak su je neki uspoređivali i s Age of Youth (što me i potaklo jer AoY mi je bila odlična) ali meni su te dvije serije neusporedive. 

 

Možda i ja počnem Melting Me Softly jer prvih par epizoda When the Camellia Blooms ne drži me previše zainteresirano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi ma smije se znati... :P Seo Ye Ji :sweatingbullets::phew:

 

Pogledao prvu epizodu 'The Tale of Nokdu' i veoma dobar start... prvi deo je bio zagrevanje, a drugi deo premijere mi je bas bio smesan i zanimljiv. Kad bi ovako ostali jedno 10-tak epizoda ja bih bio presrecan. :lol::wub::wub: Sve petice za Jang Dong Yoon, koliko se decko glumacki promenio i napredovao... !!!! Pratim ga jos od 'Solomon's Perjury! Svaka cast!!!

 

Spoiler

Jedino sto mi se ne svidja... je taj prvi deo i hint-ovanje da nas glavni muski lik ima veze sa Kraljem, ili je cak mozda njegov izgubljeni sin... sve mi to nekako ide na isti kalup, vec vidjeno, vec uradjeno... zbog toga mislim da mi se drugi deo ove serija bas i nece svideti, ako se previse okrenu ka palati i ako ispadne da je on sto ja mislim da jeste. Mozda ja citam -hint-ove pogresno... ali nisam bas trenutno za te price gde glavni lik kasnije saznaje da je 'bogat/mocan' i ima veze sa palatom... previse izvakana prica. :phew::sweatingbullets:

 

@puzlator Ja se jos nisam vratio gledati AOY... ono kad se prikazivala prva sezona... ja probao nekoliko epizoda i negde se izgubila u moru drugih drama i ... stvari, tako da sam je ostavio i planirao se vratiti ali nikako da me povuce zelja za gledanjem. :lol::phew::rolleyes: Isti slucaj je i sa 'Just Between Lovers'... :lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Strangers From Hell 

Spoiler

Mislim da njihova cenzura alata za ubijanje je jako utjecala na dramu koja treba biti strašna - vidiš krv i onda zamagljen nož <_<. Dovoljno je što je drama u kasnijim satima i što su stavili ograničenje za 19 godina zar i trebaju zamagliti scene rana i noževa kad znaš da je drama u kojoj u prosjeku 3 osobe umru po epizodi. Koreja ima čudne propise - ne znam je li se to odnosi i na filmove u kinu jer sigurno ne bih platila kartu da gledam mozaik :lol:

Ali sve u svemu - serija je bila zanimljiva i jeziva u nekim situacijama. A i kad je zlikovac Lee DongWook ne možeš ga puno mrziti :D

 

  • Like 1
  • LOL 1
Link to comment
Share on other sites

@puzlator

Spoiler

Nesto sam citao pre, o tim njihovim zakonima i zasto je noz ili pistolj, nekad zamagljen a nekad ne. Sta ces... pravila su to, ali nez sto je finale bilo 19, iskreno, sve je to nesto bilo slicno kao onih 9 epizoda, samo mozda malo vise 'kecapa' / 'boje'. :lol::sweatingbullets:

 

LDW je bio jeziv... aplauz za glumca! Kad uporedis njega ovde i u 'Touch Your Heart': (Boze, boze, je li to isti glumac?! :lol:
Svi su glumci odradili svoj posao dobro, posebno iz Eden studija. :ph34r:

 

A kad smo vec kod zamagljenih stvari... mene strasno iritira u Thai dramama kad zamagle pice. XD Ono ima puno pica na stolu pa sve zamagle i onda samo vidis glave od likova. :lol::lol: ha ha ha

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..