Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@jagodafilmolovac
mozda nešto rade na serverima i nije zatvorena za stalno. Ako to zatvore onda mi jos ostane samo gooddrama...
Vidim, da se Dramafever odlučio da če postati globalan a šta kad če opet zaključati pola serija. I šta ču sa samo 5 epizoda od 20??

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

whitelily000 said:  moja prva K-drama je bila 49 days... i moj Kang oppa xD ... i do sada mi je još uvijek među top 3 moje najdraže drame...
Počinjem sada sa I miss U , prvi put da neću čekati da je dovrše pa da onda gledam.. ako netko prati, može kakva kraća recenzija...

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

@jasy hahhahhahahahhahahah dobra! @jagodafilmolovac  ok draga...meni nije problem..ja na Viki ako slučajno ovamo nešto ne otvori...sve pratim na engleskom, a moja str je ona dramacrazy, tamo mi je sve.....a kad imala vremena , ako prevodite na Viki mogu pomalo uskakati ...al sada ne , možda nekad u 1 mj :)a ako slučajno koja zna za njemački neka slobodno javi :) ..jer ima dosta stranica na kojima i oni prevode...
e da za sada da nabrojim što odgledah, ono što mi padne prvo na pamet... Rich man poor women japanska, Love shuffle, Boys before flowers, Secret Garden, Lie to me, Playfull kiss, Queen inhyun's man, Rooftop prince, 49 days, personal taste...nastavim pisati kad se sjetim još, al ovo su manje više svi pogledali pretpostavljam...a moji ljubimci :)Kang Ji Hwan, Jo Hyeon Jae, Kim Hyun Joong , i mali dječačić kako ga volim nazvati Kim Bum obožavam one rupice i osmjeh...žena imam dosta mnogo koje lajkam :) a i još nešto muškaraca, ali su mi ovi najdraži :)

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

jasy said: Ja sam se motivirala da prevedem Nice Guy. Nadam se, da ču završiti do 7.1. :)

jagodice, kako tebi stoje prevodi?

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jagodafilmolovac said: whitelily000 said:  moja prva K-drama je bila 49 days... i moj Kang oppa xD ... i do sada mi je još uvijek među top 3 moje najdraže drame...
Počinjem sada sa I miss U , prvi put da neću čekati da je dovrše pa da onda gledam.. ako netko prati, može kakva kraća recenzija...

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jasy said: @whitelily000
eto baš sam htela pogledati na dramacrazy i vidim, da je stranica zatvorena. Ovo zatvaranje stranica je totalno ludo... kako čemo gledati drame??
Na viki ima ali je verovatno zaključana za Evropu. Treba joj program, koji joj promeni IP. Ako zna bar malo rukovati sa kompjuteri joj kazi, da si naloži program Hotspotshiled. Tako če moči gledati sve drame na Vikiju.
Jagodica pravi prevod za IMY pa bi ona mogla da poda kakvu recenziju. Koliko ja znam je to jako žalostna drama.


Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@whitelily000 Добро си рекла, углавном смо ми то све гледали а неке смо и преводили на  своје језике. Могу ти рећи и ми углавном гледамо на енглеском јер ако хоћемо на свом језику, онда морамо сами да преводимо :((  Ја гледам на Dramafans, Dramacrazy, Good Drama а раније и на My soju док није затворена а било их је још неколико, па пако нешто не могу да гледам на једном месту, ја гледам на једном од њих.
Dobro si rekla, uglavnom smo mi to sve gledali a neke smo i prevodili na svoje jeyike. Mogu ti reci i mi uglavnom gledamo na engleskom jer ako hocemo na svom jeziku, onda moramo sami da prevodimo. :(( Ja gledam na Dramafans, Dramacrazy, GoodDrama a ranije i na My soju dok nije zatvorena a bilo ih je jos nekoliko, pa ako nesto ne mogu da gledam na jednom mestu, ja gledam na nekom od njih.

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jagodafilmolovac said:
Dobro si rekla, uglavnom smo mi to sve gledali a neke smo i prevodili na svoje jeyike. Mogu ti reci i mi uglavnom gledamo na engleskom jer ako hocemo na svom jeziku, onda moramo sami da prevodimo. :(( Ja gledam na Dramafans, Dramacrazy, GoodDrama a ranije i na My soju dok nije zatvorena a bilo ih je jos nekoliko, pa ako nesto ne mogu da gledam na jednom mestu, ja gledam na nekom od njih.

Link to comment
Share on other sites

@whitelily000
dramacrazy mi nije radila pre sat vremena. Sad sam opet pogledala i radi. Phew... hvala bogu. Verovatno su radili nesto na serverima pa su morali zatvoriti stranicu. Uplašila sam se jer su nam več zatvorili mysoju i kimchi dramu. :((

Ja cekam da IMY završi, da je pogledam. Previše volim svoje srce, da bi ga toliko mučila :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@whitelily000 Ту екипу на ФБ коју помињеш, позвала сам да нам се придруже на овом форуму ако буду имали жељу. Лоше им је то што им је несигурно па им на YT бришу делове епизода јер немају ауторско право, зато ми је сигурније да радим на Викију.
Tu ekipu na FB koju pominjes, pozvala sam ih da nam se pridruze na ovom forumu ako budu imali zelju. Lose im je to sto je nesigurno pa im na YT brisu delove epizoda jer nemaju autorsko pravo, zato mi je sigurnije da radim na Vikiju.

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

@jasy onda još malo imaš... tri tjedna ako sam dobro sračunala :) nemoj tako , ovo će biti prva koju ću da pratim dok ide emitiranje... ako mi ga začine sa nekim not happy endom, al nekim da će mi suze lit, nikad više ne gledala nešto što traje  B-)
@jagodafilmolovac - ah YT sve briše, bezobraznici..al ima dosta serija koje opstanu... a uvijek ostaje Dailymotion i Vimeo...kod njih to već malo teže ide

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@jasy ХА ХА ХА ХА није она била с нама док је ишла "Faith", док нам је режисер кидао живце док нисмо знали какав ће бити крај, колико се цела екипа на овом форуму ( тема "Faith") нервирала и док смо сви заједно унапред скоро плакали :((
HA HA HA HA nije ona bila s nama dok je isla "Faith", dok nam je rezser kidao zivce dok nismo znali kakav ce biti kraj, koliko se cela ekipa na ovom forumu ( tema "Faith") nervirala i dok smo svi zajedno unapred skoro plakali. :((

EDIT :
@whitelily000 Можда им остане јер су то углавном неке старије серије, али кад би пробали да поставе нешто што је фришко, нисам сигурна да би им то остало и на ДМ.
Mozda im ostane jer su to uglavnom neke starije serije, ali kad bi probali da postave nesto sto je frisko, nisam sigurna da bi im to ostalo i na DM.

Link to comment
Share on other sites

Ufff ne govori mi za Faith. Moje srce se još nije oporavilo zbog nje. Do zadnje minute nismo znali kakav če biti kraj!! Ova zadnja minuta bila je više vredna od svih Američkih tornada i utakmica i šta ja znam šta je tada bilo na TV-ju. Ako gledaš seriju dok emituje totalno te zasvoji. Možeš reči zbogom svom životu za 3-4 meseci jer izgubiš interes za bilo šta drugo.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Још мало, да не заборавимо "Faith" :))
Jos malo da ne zaboravimo "Faith" :))

 

397120_446230732109468_1118403084_n.jpg225820_446230745442800_381624040_n.jpg
228333_446230738776134_38586633_n.jpg



Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@makica Јок, ја сам фина, очешала сам се о Финску амбасаду :)
Jok, ja sam fina, ocesala sam se o Finsku ambasadu :)

EDIT :
Друштво. за недељу дана од како је покренута тема, имамо више од 400 прегледа. За почетак није лоше. Ако садржај везан за К-серије буде био довољно интересантан, можда буде и већи број.  :bz
Drustvo, za nedelju dana od kako je pokrenuta tema, imamo vise od 400 pregleda. Za pocetak nije lose. Ako sadrzaj vezan za K-serije bude bio dovoljno interesantan, mozda bude i veci broj  :bz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..