Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest јагодафилмоловац

Могу вам рећи да сад гледам "Heartstrings", а пошто сам гледала и YAB, много мо је боља ова серија. Овом музичару дајем свако признање као глумцу. Мислим да ћу узети да је преведем толико ми се свидела, посебно што могу да је гледају људи у Србији.
Mogu vam reci da sad gledam "Heartstrins", a posto sam gledala i YAB, mnogo mi je bolja ova serija. Ovom muzicaru dajem svako priznanje kai glumcu. Mislim da cu uzeti da je prevedem toliko mi se svidela, posebno sto mogu da je gledaju ljudi iz Srbije.

photo177716.jpg
Source : HANCINEMA
photo243274.jpg
Jeong Yong Hwa
Source : HANCINEMA

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

jasy said: Kad smo več kod YAB... nova serija glavne glumice iz YAB počinje januara.
Ovo sigurno neču propustiti!

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Надам се да ћете овде наћи нешто интересантно и по свом укусу да редовно посећујете овај форум. Недавно сам добила обавештење да могу покренути још једну тему на нашем језику, веѕано за К-музику. Прво ћу сачекати да видим колико ће ова тема имати интересовања у нашем региону, па ћу онда и то покренути.

Nadam se da cete ovde naci nesto interesantno i po svom ukusu da redovno posecujete ovaj forum. Nedavno sam dobila obavestenje da mogu pokrenuti jos jednu temu na nasem jeziku, vezano za K-muziku. Prvo cu sacekati da vidim koliko ce ova tema imati interesovanja u nasem regionu, pa cu onda i to pokrenuti.

Link to comment
Share on other sites

Mah, mah :-h ...budna sam...jedva, ali da vam se javim i jedva čekam januar da bacim oko na to..Jasy, srećo, meni je dobar i CNBLUE, a malog bih povela doma...samo još nisam odlučila: da li ko anđelka ili ko vražička.... :-? Pusa cure moje  :-*

Link to comment
Share on other sites

Izgleda, da cemo ovu seriju gledati skupa :D

I CNBLUE su odlicni!! Septembra su bili u Londonu i htela sam ici ali koncert bio vec razprodan.:( Nisam znala, da su toliko popularni i u Evropi.

A cula sam, da se Hong Ki (Jeremy) sprema za ulogu u filmu o muzicaru drogerasu. A pre neko vreme opet obojao kosu na plavo :)

:*

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@jasy Мислиш на ову серију "The Pretty boy next door" која треба да почне да се емитује за наш Божић седмог јануара ?
Mislis na ovu seriju "The Pretty boy next door"koja treba da pocne da se emituje za nas Bozic sedmog januara ?

"The Pretty boy next door"photo262530.jpgphoto265945.jpg
Source : HANCINEMA

За сада, ова серија обећава добру забаву, али видећемо шта ће бити

Za sada, ova serija obecava dobru zabavu, ali videcemo sta ce biti 

Link to comment
Share on other sites

Kad krene ta serija i ja se moram pridružiti čoporativnom gledanju, molim da me se probudi na vrijeme :x Nema šanse da to propustim..Jagodice nisam još počela da gledam Heartstrings, čekam da se malo posao ustali...mislim vrati u normalu  ;)

Link to comment
Share on other sites

@draaagana
bio naporan posao?
Serija pocinje 7.1.13. Ni ja ne smijem ovo propustiti.
Uff kad pocnes gledati HS onda ces dobiti overdose od JYH i od onog njegovog bubnjara iz CNBLUE :)

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Не знам да ли гледате само нове серије, или некад гледате и неке добре старе серије, ипак бих вам предложила да погледате серију

"Fireworks". Ако сте гледали "Lie to me" или "Secret garden" верујем да би вам се и ова допала. Јесте да је из 2006-те, али није ништа лошија од ових што се сада емитују. Видела сам да је на Викију неко покушао да је постави, али на жалост, изгледа да је то био пропали покушај. Баш штета. Вредело би је превести.

Ne znam da li gledate samo nove serije, ili nekad gledate i neke dobre stare serije, ipak bih vam predlozila da pogledate seriju "Fireworks". Ako ste gledali "Lie to me" ili "Secret garden" verujem da bi vam se i ova dopala. Jeste da je iz 2006-te, ali nije nista losija od ovih sto se sada emituju. Videla sam da je na Vikiju neko pokusao da je postavi, ali na zalost, izgleda da je to bio propali pokusaj. Bas steta. Vredelo bi je prevesti.


photo19196.jpg
photo19216.jpg
photo19219.jpg
photo19218.jpg

Source : HANCINEMA

Link to comment
Share on other sites

Naspavala sam se ( hvala Bogu pa brzo spavam), budna sam i orna za nove radne zadatke :)Počela sam da gledam HS, Jasy. Nastavim li, ozbiljno ću se zaljubiti..biću gora nego one klinkice iz škole  :P Ali šta mogu kad je presladak...Za sada mi se serija dopala, imaju smisao za humor, koji je baš po mom ukusu...Definitivno sam sretna što imam Jagodu, koja me je nagovorila da pogledam jednu epizodu prve Korejske serije..a onda se dogodilo to da sam se zarazila njima..Ukućani će me se odreći, jer svaki budni trenutak bacam oči na laptop, i ovih dana sam imala apstinencijske krize jer nisam mogla gledati male kosooke šećerke...mora da sam poludila :D Sele, hvala ti do neba! You're the best! ^:)^

Link to comment
Share on other sites


draaagana said: Naspavala sam se ( hvala Bogu pa brzo spavam), budna sam i orna za nove radne zadatke :)Počela sam da gledam HS, Jasy. Nastavim li, ozbiljno ću se zaljubiti..biću gora nego one klinkice iz škole  :P Ali šta mogu kad je presladak...Za sada mi se serija dopala, imaju smisao za humor, koji je baš po mom ukusu...Definitivno sam sretna što imam Jagodu, koja me je nagovorila da pogledam jednu epizodu prve Korejske serije..a onda se dogodilo to da sam se zarazila njima..Ukućani će me se odreći, jer svaki budni trenutak bacam oči na laptop, i ovih dana sam imala apstinencijske krize jer nisam mogla gledati male kosooke šećerke...mora da sam poludila :D Sele, hvala ti do neba! You're the best! ^:)^

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@draaagana могу ти рећи да су К-серије као зараза, кад се једном инфицираш тиме, више не можеш да их напустиш. Само да знаш, то је неизлечиво и нема ти спаса =))  =))
@draaagana mogu ti reci da su K-serije jao zaraza, jednom kad se inficiras time, vise ne mozes da ih napustis. Samo da znas, to je neizlecivo i nema ti spasa =)) =))
@jasy дефинитивно морамо укључити и твоју маму у дискусију, да чујемо од ње какви су њени утисци и шта би нам она предложила да гледамо. Ја сам одгледала доста серија, али не толико као она. Моја прва корејска ствар коју сам гледала је била "Frozen flowers" и после тога наставила са К-серијама.
@jasy definitivno moramo ukljuciti i tvoju mamu u diskusiju, da cujemo od nje kakvi su njeni utisci i sta bi nam ona predlozila da gledamo. Ja sam odgledala dosta serija, ali ne toliko kao ona. Moja prva korejska stvar koju sam gledala je bila "Frozen flowers" i posle toga nastavila sa K-serijama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..