Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Vidi ti javlja se miss Mitzi a ja mislila da je ona jedna od ove tri Adine pratilje u teretani.  =)) =)) =))
Pre bi Sanja naučila ćirilicu nego hangul u svakom slučaju ;)) nemoj se predozirati sa šećerom Sanja [-X   :-SS i reci LMH da više sredi te zube 


Link to comment
Share on other sites

@anagard ako ne pronađeš linkove u šta ne verujem, mogu ti poslati privatno što se tiče Insanity 1 i 2 , inače on ima i novi program od trideset minuta, svi ga hvale stvarno svaka mu čast, vežbe su toliko interesantne i brzo ti prođe tih 40 minuta, naravno drugih 60 dana vežbe traju do sat vremena. 

FOCUS T25 Workout - NEW Shaun T 25 Minute Workouts - Yo

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D.  Jenoga dana ima da svisnem 
=))   =))    =))    =))    =))     =))

A dobro  zvuci ovo...... ledzi sanja   jer od legenda sanja  =))


@orhideja cim me prode ova migrena /traje oko sedam dana krecem..Hvala ti..

Link to comment
Share on other sites

Draga Ana,ti si jedina o koja me moze dirati :D,jednostavno ima nesto u tebi sto me smiruje O:-)
Dosta je ljudi pokusalo da me dirne ali su zavrsili kobno >:)

P.S. nije mi cirilica najjace oruzje,pa kada nesto ne znam procitat posluzim se translatorom.Nemoj misliti da sam ovo L-)  zbog toga

Link to comment
Share on other sites

Ana ja na osnovu tvojih postova mogu vidjeti da si jako vesela osoba i uvijek spremna na salu,a ako sto se tice nervoze kada je raja sa mnom u drustvu to ne postoji,smijala bi se ti ko luda :D,zato to me ne brine.
A zadnji put sam se potukao pa mozda sam imao 10 god,jednostavno nisam osoba koja voli tuce i svadje,izjegavam drustvo i osobe koje su sklone tome.Ja kazem dragi Bog nam je dao jezik da mozemo da rjesavamo probleme a nismo zivotinje da se udaramo.
@anagard ja mislim da je ovo metoda za pojacavanje migrene,mislim da je ovima neko lose objasnio ili su oni pogresno shvatili =))

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) =)) boze pomogni!
@Mitzi.D. natjerala me ponovno da uklucujem translate =)) =)) Zaboravi casove, necue se ja usiti cirilice. Kad bilosta @orhideja u pravo prvo naucim a ne hangul nego hiragano i katakano i kanji.

@anagagard neznam kako bi to zadno pomoglo, osim ako zelis produzit migreno ono ti gotovo nacin.

Link to comment
Share on other sites

Šta je ovo Ji He svi izbegavaju u 15 epizodi kao da ima šugu  =)) =)) =))
Krenulo se s vežbama, već čujem neki padovi s trake se dogodili
Sanja vidiš ti to čak i translator morala uključiti, strašno ;)) privikavaj se tako je to kad je Mitzi u profesorskom fazonu ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..