Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Gde ste devojke....uspele da zajedno odgledate film...verovatno cu i ja veceras.

Da samo znate gde sam bila... Malo mi je bilo koreanskih, taiwanskih, thai serija pa otkrijem nesto novo :-O philippines serije...
Steta sto je vrlo malo prevedeno ili dozvoljeno na JT....trazim jednu u koju sam se zaljubila..ima milion mv a serije nide....Vidite devojke i nevidljivi lost @adnanado pa prosudite...zar nije vrh  :D

         


Link to comment
Share on other sites

@orhideja draga ..ove serije  nema pa nema .....nasla neku drugu sa istom glumicom...sve ukupno deset epizoda  =))  ali na ruskom....o Boze sta ja sve necu raditi i nauciti zbog serija  :))  Nesto cudno vezano za ove serije...parlaju pola drame engleski...pola svoj jezik...nista mi nije jasno ..valjda su poluamericke produkcije...ali su slatki za oko i ....kao i uvek..iskusni znalce serija dragih nam...isti lankorn mnogo bolje upakovan   =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard  ti si naš Šerlok, verovatno si pretražila u svim pravcima viki. pronašla samo ovaj stari film http://www.viki.com/videos/1023761v-bcuz-of-u 
Ta tvoja serija se zove Kristine ako sam dobro razumela vidim da na yt spominju i neke dve koje su isto dobre Magkaribal i Imortal , sećam se da na viki je bila koja njihova serija isto
Možda pogledati na tumbiru i facebook 

Link to comment
Share on other sites

Dosta sam vise bio u Stalker Mode,trebao bi i ja dogledat taj film,bio bi red kada ste svi odgledali.
@anagard @orhideja sto mi ranije niste rekle da je Bride of Century onako simpaticna drama,a glumica mi je pre,pre simpaticna :D.Juce sam u cugu svih 6 epizoda odgledao,sada jedva cekam prevod 7 i 8 epizode.Ovo je def moj tip serije,ima sve komedije,romatike i naucne fantastike.
@lexiesanja @Mitzi.D. malo sam uzivao zadnja dva dana,otvorila se neka vrh teretana u Grazu,prva dva dana bilo dzabe,pa ja malo uzivao u luksuzu,inace clanarina kosta 120€,sica prava :D.Teretana ima sve od bazena,saune,wellness centra,ali najbolje su trake za trcanje,posto imaju pristup interenut,na trakama dok trcis mozes slusata muziku sa Youtube ili gledat video,ima skype,facebook,ma ima sve sto imas na lapotpu.Ali ja sam naravno otvorio dramafire.com i gledao serije dok sam tracao,zaraza je zaraza =)) =)) =))

Odo ja ponovo u Stalker Mode,pa do ponovnog vidjenja budite mi zdrave i cuvajte se :-h

Link to comment
Share on other sites

@adnanado  dobro je da se javi...zabrinula se....
Znaci bacio se na sport...da opet udes u formu....E moj ti nemoj bolan gledati serije, pa teretana..pa welnes pa svasta ..valjda bar tamo ima sta drugo za tvoje oci
:D...a Bride....moram...rekla am ti..odmorancija za mozak..i oci   =))

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. glej to kako nas Adnane obavjesta o svojih dogodajih =)) =))  ali @adnanado lepo da se javis :D i  pravilno da si uzmes i vrjeme za sebe
@anagard sad stigla vec do philipines?! Dobra si, svaka cast ^:)^ Nije los video ali orhideja dobro promjetila vise kao na koreanske i meni slici na spanjolske. Nista kazale koliko jim ima epizoda i koko je duga obicna epka?

Link to comment
Share on other sites

@adnanado
Ma Bride je vrh drama kad se navikneš na nju, dobrodošao u klub Bride of Century @lexiesanja čula si o novoj drami znači maraton kad završi ova drama  :-O šta još jedne slušalice na forumu, sad moramo i nas troje ostalih preurediti se što se tiče avatara i slušalica ;))
Jel gledamo danas Queen of the night movie 
@draaagana tu smo iako nas ne vidiš, konačno i ti da sretneš živu dušu ovde =)) =))

Q





Link to comment
Share on other sites

@anagard Ja sam samo spojio korisno sa ugodnim,trcis a gledas seriju istovremeno,najbolja kombinacija :D
A bilo je meni odlicno,nisam isao sam nisam budala,nego isao u drustvu tri drugarice,znaci like a boss B-)
A valja malo uci u formu,ovako kada zatopli uz teretanu ukljucim i trcanje.
@orhideja bas je odlicna serija,nisam ocekivao da bude bas ovako po mom ukusu.

Link to comment
Share on other sites

Jaooooooooooooooooooooooooooooooooo @lexiesanja kako si slatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........
=))  =))    =))  Jao gde nade tu slicicu...moram jos malo....ekstra je  :D

Video za seriju koju sam postavila..totalna mi je enigma... Samu seriju Kristine   ne mogu da nadem ili nisam dovoljno trazila... Neka cudna kombinacija najpre lankorna pa spanskih i nesto americkog ..cak mislim da im je polovina glumaca americkog porekla. Price nisu lose, radnja ide brzo, scena  =P~  mnogo, poljubaca takode..samo jedan problem..skoro da ih je nemoguce naci cele na  engleskom...Ja odgledala jednu danas od 10 epizoda na ruskom  =))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Znaci, ja ne da bih pobola nosem ovaj komp ispred nje..zena je gvozdena..svaka joj cast..

I sokantno priznanje nisam pogledala ni 14..posto sam sve do detalja saznala na forumu..i ubili me u pojam..gledacu kad vidim 16 ako se smuva sa sefom...odoh na odmor od koreanskih drama...

    


Link to comment
Share on other sites


@anagard da li si nekad gledala čuvenu rusku dramu Poor Nastya meni ima puno epizoda inače godinama smišljam da li da je gledam jednom sad sam videla i istorijsku dramu od njih One night of love
class="gamma mts" style="margin-right: 0px; margin-bottom: 10px; margin-left: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: Roboto, 'Helvetica Neue', 'Lucida Grande', Helvetica, Arial, 'Liberation Sans', Freesans, sans-serif; font-weight: 500; font-size: 16px; vertical-align: baseline; color: rgb(77, 77, 77); background-color: rgb(251, 251, 251); margin-top: 5px !important;"
class="gamma mts" style="margin-right: 0px; margin-bottom: 10px; margin-left: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: Roboto, 'Helvetica Neue', 'Lucida Grande', Helvetica, Arial, 'Liberation Sans', Freesans, sans-serif; font-weight: 500; font-size: 16px; vertical-align: baseline; color: rgb(77, 77, 77); background-color: rgb(251, 251, 251); margin-top: 5px !important;"Poor Nastya [COMPLETE]@adnanado ma ne sumnjam ja u tvoju orginalnost  [-X

Link to comment
Share on other sites

@anagard de de sladka ko Lee Min Ho (tj. svima idem na zivce) netrebam ni da cukram kafu =)) A pustite vi oppa TOPa, ne sanja se vam kako on u pravo vjezba jer je to top secret, inace bi svi zgledali ko on.
Te philipino serije.... koji jim jezik, neka mjesanica =)) =)) lepo tebi ja ne znam cirilice inace bi islo makar na ruskom ;))
@adnanado nemoj ne jedna vec 3 cure, ako ides ides u stilu huh? =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Gledala i uzivala...      Vredi svake sekunde..Rusi kad rade rade sve grandiozno..ne samo da je prica fenomenalna, vec je i enterijer, eksterijer, snimak ma sve ono sto prati seriju koja je kostala milione i milione ispostovano do maksimuma...Za ovu drugu nisam cula...

@lexiesanja  ma samo ti uzivaj kada ti je secerni oppa usao u sistem...razumemo te potpuno...


A i moj ruski je iz osnovne...ali povezes scenu...zaceprkas po secanju i otprilike dobijes prevod...a i nije bas pricljiva drama...  =))    =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..