Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@lexiesanja moram i ja s'vremena na vrijeme odgledat kakvu akciju,triler da se uvjerim da sam musko od silnih rom-com filmova i serija koje sam odgledao :D
@anagard serija odlicna,OST odlican,glumci odlicni,prica odlicna,scenografija odlicna,kompletna serija je odlicna!

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja ih..gde me nade..bila glavna u duskanju...inace znam i klasican ples....

Jednom toliko skakala...jeste..skakala..izleti mi koleno....otada...manje skacem a vise mrdam ramenima  =))

Znam @adnanado da je serija savrsena...ali mi je to brat pa bio i lazan/sestra odnos uz prizvuk romanse totalno neprihvatljiv....tako da ppreskacem....OST snimljen i slusan sto puta..

Vidi ovog ispod, ja procitala Del Boy  =))

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja biće to dobar sportski film, nisu mi toliko omiljeni glumci eto još nisam gledala poslednju dramu I hear your voice, mogao bi taj film biti deo tvog vikend projekta da gledamo svi zajedno
@anagard ja mislila samo Japanci prave takve serije sa laznom bracom - sestrama, meni ta drama nije toliko bila losa ali dosta sporo sve ide, i oni nisu uopste u rodbinskim odnosima nikako. Od toliko orginalnih tema oni stalno o tome, pre neki dan sam neki film isto videla s tom tematikom.... 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  odlicno zapazanje. Inace, citajuci japanske mange, nikako taj aspekt nisam mogla da svarim. Narocito kada znam kakvo mesto u japanskoj kulturi imaju, ovi mi ih zovemo stripovi, oni ih gledaju kao knjige i jos nesto vise..

Link to comment
Share on other sites

@anagard pjesma i glas odlicna... ali Ye Sung kako mi ime poznato?
A prica... 8. marta kako nasi djecki niso imali vremena za nas, nek jih bude sram, cure uzele stvari u svoje ruke ;)) Jedna je drugarica, svaka ji cast stvarno iznajdliva. Sve pocinje dok bile u neki mehikanskem rastauranu na 'lounch' (kako se vec to kaze, ne da se mi razmisljat). Drugarica se zlocesto nasmije i kaze: ja sam vam vec kad rekla da za danas nema smisla ocekivati muske druzbe. Pa da danes ne ostajete bez zabave, sredila sam vam nesto posebno. Naravno sve u debato koji spa nam najvise odgovara, koji club otvoren, koliko stvari se u tem gradu jos moze pogledat... neko vrjeme nas slusa i gleda, smeji se, onda nastavi: Kad sad dobro jedle, treba vam da razmigate vase guze prije pocinje ljeto. Gledamo je- Sta? Pa zna ona ni jedna od nas nije za neke sportove, cak ona sama. Idemo u plesno skolo. Poslije debate, ko ide ko ne, sta da obucemo... na kraju sve zavrsile u toj skoli, cekajoc na instruktorico. Dolazi ona i nakon nekoliko rjeci o plesu pocinje sa vajami uz latino ritme. Vec sve tezko disale kad naznani prvi break/pavzo. Smije se ponovno nasa drugarica, mogla bi je zadavit kad isto tako gluboko dise i spregovori: Ako sad nemate dovoljno vazduha, sta cete za tren? Dolazi ponovno instruktorica ovaj put uz drustvo osmih muskarca, bolje rjeceno plesalca, koji se postroje u red izpred ogledala. Znas bili nekoliko smesno obuceni, kao neki latino stil... ahm upravo sve je bilo latino. Instrukrorica vjeselo naznani: sad pocinjemo sa plesom u pravompomjenu rjecenice. Svaka ima prloznost plesati u paru, sa profesionalnim plesalcem. Prvih osem cura naprjed prosim! Gledamo se ko budale :-O lahko bi vec znale naso drugarico, koja nosi nasmjesek, onda i me sve u smjeh. Now we can talk sports, kaze ona zadovoljno.
http://youtu.be/ZBB0oPTF-8Y
Mozes zamislit, imale odlican vecer i da ti kazem uz dobro vodstvo moze svaka cura dobro plesat. I kod kuce sad boze nedaj da igra latino muzika ;))


Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja  Bravo devojko....u zivotu treba uzivati..i ziveti...radovati se iznenadenjima...uciti nove stvari...ples je uzivanje ....za dusu..telo i oci...


Kada smo kod ociju..ti to hoces da mi kazes da si tesko disala uz osam muskaraca obucenih u trikoe...uske pantalone i to????

Iskreno receno...zavidim ti...ih kako bih ja volela da plesem latino...ovde jedino u kuci mogu.....

I zelja mi je da naucim tango...

Link to comment
Share on other sites

@orhideja moze :D Moram provjerit kako je sa podnaslovi, ako jih ima za celi film. Onda odlucimo vrjeme i se moze No Breathing gledat zajedno, poslije ili vec tek filma debata ovdje.
@anagard X_X naravno mi ime pjevaca poznato Yesung clan Super Junior... cekiraj muzicki forum!

Link to comment
Share on other sites

@anagard  :\">  nemoj tako to su bile krive vaje! Ali brzo zaboravis na to sta imajo obuceno kad ti da ruko i te zavrti k sebi, da neznas kako si ujedno tako blizu ;)  i znaj da ti stvarno ne dozvole maneverskog prostora a tebi prva ti reakcija da se pokusas odmaknit

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja umirem od smeha, veruj i suze mi krenule, od te priče bi bio odličan scenario za neku dramu ili film, a kad pročitam razmigati - razgibati gotovo je  ;)) pravo dramsko iskustvo, ja sam antitalenat za bilo kakav ples, prosto nemam te gipkosti svaka čast plesačima, isto Sanja i ovde više se 8 mart ne slavi kao pre, tj. ne obraća se uopšte pažnja 
Meni omiljeni tango od Kim Sun Ah i Lee Dong Wooka u Scent of Women 
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Tango Scene Ep 08 - Scent of a Woman




Nam Goong Min stigao i do supe, ko će to gledati čak 50 epizoda http://mydramalist.com/korean-drama/9420/wild-chives-and-soy-bean-soup
Link to comment
Share on other sites

Kažu da sliči sa HYD i HKimi, da li je neko gledao:-/
http://mydramalist.com/japanese-drama/29/mei-chan-no-shitsuji
 
Gledala sam ISteps, a AMS je bila teška ali je bilo i dosta dobrih delova u toj drami, palačinke malo preslatke, imaju u sebi meda pa ćeš morati na laganijoj temperaturi peći, a njihov čuveni pasticijo im je omiljeno jelo, pričali smo o tome davno.... 

Link to comment
Share on other sites

O ručku neću ni misliti pozvana sam od @Mitzi na pasticijo ako sam ja to dobro raumela ;))   molim kad  budeš slagala u tepsiju između nadeva nešto suhomesnato da dodaš da se poboljša ukus ml. mesa   ;)) . Pošto su Italijani prvi s testeninom to bi moglo biti njihovo jelo. 


:-w =)) =)) dobro biću toliko dobra da ti operem to brdo posuđa koje ćeš isprljati dok budeš pravila ovaj specijalitet 

Link to comment
Share on other sites

 @Mitzi mogu reći da si izabrala fino vreme za Atinu jer pre nekih 15 godina sam bila u Atini na plus 45 stepeni i kad se upeče onaj beton nije prijatno za putovanje, a sad je stvarno idealno

Ne znam da li si probala kad skušu ili oslić u foliji pa u rernu, veoma zdravo i ukusno a jednostavno, doduše skuše su dobre i na roštilju ali uz preliv za  sve ribe, skuša ima malo teži miris ali je veoma zasitna, malo sliči pastrmki s tim da pastrmka ima blag miris 

http://www.becook.com/sr/recept/univerzalni-preliv-za-ribu.htm

Link to comment
Share on other sites


As if we'd met yesterdaynot really needing to ask how you have beenperhaps I was needlessly concernedNot being at ease maybe I made it more awkward between usTelling me that you look terrible because you couldn't sleep at all after my phone call last nightyour face is smiling shylyHow could it be that you're still the same like this..
Saying we were too young back thenwe were laughing at the past storiesbut then hearing that you're still singlemy heart suddenly starts to ache
*Should I say that I love her againthat I've come around a little too late but that I've been waitingthat waiting for you was the easiest thing for meso I didn't realize how time has passedShould I say I love her againthat I'm still not good enough but would you accept methat loving you is all of my lifeso I can't help it 
You're telling me that you didn't realize it was love back thenthat you always felt sorry whenever you heard a news about meHearing that, suddenly tears flow from my eyes
Should I say that I love her againthat you were meant to come back to me eventuallythat forgetting you is the most difficult thing for meso I couldn't even think of doing that
Should I say that I love her againIf you would accept me like a good friendEven if I am born again, loving you isI'm telling you, it's the reason for my life

cr Tangera

Reci pesme koju CM peva .......u danasnjoj epizodi EC....    :((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..