Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Sutra  nastavak :-*, 9 epizoda My star!

Po svim najavama ima da bude svasta! Izgleda da ce  da radi bubanj kubura pa ce se ukljuciti pendrek efendija, a mozda i masala pendrek efendija,  samo da ne dobijemo rahmetli poster za glavne junake  :((

Link to comment
Share on other sites

@adnanado i @aida Ide oni nacionalisticki. Nam slovencima uvjek mankalo ove zavjesti ali sta ces. Da ja kazem ni meni nije takooo vazno, naravno dom je dom ali zbog ljudi koji tamo. Da bi bilo po moje svi bi bili jedan narod, narod nasog planeta i govorili jedan jezik brez granica... tojest u snovama. Inace svak jezik po svoje ljep, svaka zemlja ima svoje ljepote... i najvise cloveku znacu spomini koje dobije kroz cas, nije vazno kdje.

Link to comment
Share on other sites

Uspavala se za posao popila grdnju======================== Ali tu ste vi to save day
=))  =))  =))

 Kakav komentar, ko je prvi @aida @adnanado   =)) japanski vam ide od ruke jao pao  =))
Ludilo stee!
Uostalom,  kad si devac od 400 leta moze da bude i jao ali i frka brate pa opet jao  =))

Salu na stranu, ja sam mislila da se ne mesanje pljuvacke i krvi vise odnosi na nesto figurativno, recimo pljuvacka ne mesanje emocionalno sa ljudima a sto se krvi tice, to sam bila ubedena da se odnosi na onaj korak dalje No baby! A kako stvari stoje, zavrsili smo i sa  :-*  Pao ET u postelju nakon poljupca sto znaci da bi posle ... oma dobio rahmetli poster  =))

Link to comment
Share on other sites

@aida i @lexiesanja sad mogu lakše disat kad znam da mi je oprošteno a moje razmjevanje i pisanje spanjolskog su dvije razlicite stvari a mogu ja vas dvije zvati nuna nije to problem,ne bolje zvat cu ja aidu nuna posto ima par godina razlike izmedju nas a sanju cu zvati sanja jer smo tu negdje sa godinama =))
@anagard toga se ja i bojim da on nece biti rahmetli nakon sto odu korak dalje =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@adnanado Znaci tebe @aida ajusi a @lexiesanja oppaaa! Ma opasan si ti  =))

Da ova ajuma ostane u toku sa omladinom

Sve zene piju kafu, samo Ružica Sokić.

Sve su žene lisice, samo Josipa Lisac.

Svi čitaju knjige, samo Meril Strip.

Svi voze svoj auto, samo Neda Ukraden.

Svi ljudi vole snikers, samo Bruno Mars.

Svi vole so, samo Dzastin Biber.

Svi muškarci su očevi, samo Edo Majka.

Svi nose grudnjak, samo Dado Topić.

Svi su ljudi, samo je Dara Bubamara.

...Svi su kombajni, samo je Aleks Ferguson.

Svi jedu, samo Lionel Mesi.

Svi idu ženama, samo Luis Nani.

Svi vole Zemlju, samo Bruno Mars.

Svi imaju mali, samo Aleksandar Veliki.

Svi nose srebrni nakit, samo Ibrahimović Zlatan.

Svi puše, samo Tiago Mota.

Svi sipaju benzin, samo Vin Dizel.

Svi čitaju novine, samo Abramovič Roman.

Svi vole ovo,samo Joko Ono.

Svi voze BMW samo Harison Ford.

Svi su kao pečurke, samo je Nazif Gljiva.

Svi slušaju klasiku, samo Kris Rok.

Svi zovu hitnu, samo Vasko Popa.

Svi su policajci, sam je Konjević Šerif.

Svi su seljaci, samo je Šaulić Šaban.

Svi idu obuveni, samo je Hugo Bos.

Svi puše malboro, samo Dzems Bond.


Link to comment
Share on other sites

Cure da se lakse ceka pocetak nove drame Generation of youth koja stize danas, eto glavnog glumca i nesto za pogljedat  :\">  sto se ne propusta:
http://www.soompi.com/2014/01/15/kim-hyun-joong-shows-off-crazy-abs-in-the-star-fashion-magazine/#.UtZPzrQixuY 
A da ne kazes kako vec sa novim jutrom zaboravila na tebe @adanado nesto milije, sta moze tvoje njezno srce u opste podnosit
43992663.jpg;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..