Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Izgleda je ovo stoljeće jakih žena, po ovim našim osetljivim muškim članovima, još ih se javilo dabome tako su se bar predstavili, svi su nešto osetljivi i traže samo happy end. Ma njemu se samo čini da je preterano osetljiv, od svake osobine po malo i odlično. Dečaci ipak nasleđuju majčinu nežniju stranu pokazuje se. @adnanado  ovaj zadnji film je onda kao za tebe, ti si zamisli sretan kraj, ali šteta je propustiti ovakav film, osvežavajući, mladalački.... razmislićeš ti ipak čini mi se, nemam lepe reči za film stvarno.
@anagard ti si stvarno pravi znalac, treba da komntarišeš češće ili da pišeš o dramama na mdlisti, baš imaš dara što se tiče dočaravanja filmova i drama.

Kako El Temur zabrinjava gledateljke na Empress Ki forumu  =))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja vjerovatno cu ga odgledat kad tad,jer nekad budem volja gledat takve filmove,jednostavno da poštenski muški islačem :D ,a i to sto kazes vjerovatno sam od mame naslijedio nježniju stranu,ali bogme kada sam u teretani i lupam vrecu ne vidi se ta njezna strana u meni.

Link to comment
Share on other sites

image
Možda prepoznate ovu evil ličnost. @aida, nije mi bila namera da prekidam ispitivanje psihološkog profila, previše se brine valjda, biće to sve u redu, eto bio je  u domovini a nisi mu stigla preporučiti neku komšinicu, baš šteta, treba se očeličiti i pripremiti  za budućnost tko zna šta naš očekuje.... A imamo već plavi par na forumu koji voli drame, što se mene tiče svadba bi mogla da počne, samo njih dvoje da se dogovore  =)) =))  A El Temur uvek pravi probleme, kad budeš gledala saznaćeš...

Link to comment
Share on other sites

Ma samo vi mene analizirajte,hocete vertikalno ili horizontalno,uzduž ili poprijeko kao vama godi,meni je svejedno :) .A kakva komšinica ja ganjam Korejanke po Grazu,sva sreca ima ih podosta,čak i u mom domu ima par,a što se tiče ženidbe još je rano za mene,ja ću ko Korejci poslije 30 =))

Link to comment
Share on other sites

Kakav nebičan izbor od svih žena sveta  u Grazu baš Koreanke, dobro, valjda će biti neka visoka i samo da znaš da nećeš biti jedini, već jedna dama s ovog foruma je imala priliku da se zabavlja sa Koreancem pre dosta godina. Tako i treba ne žuriti nigde bar pre 35.

Link to comment
Share on other sites

Ali stvarno sve su male da čovjek ne povjeruje a nisam lud da letim za Korejkama,em su na drugoj strani svijeta em nasa i njihova kutura,općenito sve nebo i zemlja,ja ću se radije držati našeg podnevlja.Očigledno morat cu da naglasim kada se šalim a kada sam ozbiljan :D 

Link to comment
Share on other sites

@aida da na prvu damu mislim, dobro se sećaš dragana je u pitanju, ej pre neki dan i mene ubeđivali da nisam višlja od 1,70, ma nije dobro za ženu da je preterano visoka inače šta kažu visoki su sluge niskima kad treba nešto dohvatiti, ne smemo se šaliti s ovim našim juniorom, ne shvata on da smo nas dve ozbiljno zauzete dame. Ako nisi ovaj film gledala obavezno, odličan jeFirst Time na yt. Pogledaj te vaše divne sličice i biće ti jasno, ja nikako da pronađem tu stranicu gde se dobijaju ti likovi...

@adnanado samo ti stavi smajlija pa da razumemo, no dobro nije tajna da si ranije rekao da su sve Korejske dame  poprilično lepe što od glumica što od grupa, tako da smo mi bukvalisti. 

Link to comment
Share on other sites

Još kad nebi koristili te skraćenice kada pišete imena glumaca bilo bi još bolje,meni ionako ne ide niako pamćenje njihovih imena.Ma ima i kod njih izuzetaka ali općenito u Aziji su relativno svi mali :)
@aida taj tvoj gif,jel to jedan zaseban ili dva odvojena?.Jer sam ja pokusao staviti dva ali mi samo jedan prikazuje u potpisu

Link to comment
Share on other sites

Ma samo se vi šalite,što više šale i smijeha do duži žitvot,zato se trebamo što više smijati.Drago mi je da sam Junior još uvijek jer ja lično sebe ne smatram juniorom.Jesam rekao više puta da su lijepe ali velika je razlika kada ti je nešto lijepo i kada ti se nešto svidja.

Link to comment
Share on other sites

@aida da pravo kažeš, kolko se sećam dečko je bio pominjan ranije meni ovo pre liči na nekog demona nego na gif  Inače na gdrami je to teško pronaći već je to lakše na mdlisti u top filmovima dobro većina njih je pod ocenom 8
http://mydramalist.com/movie/rated
http://mydramalist.com/forum/forumdisplay.php?53-Recommendation-Forum

Link to comment
Share on other sites

                                     imageimage
                                
                                     imageimage
                                                                         (cr: jooee@tumblr)

                                     image
                                     image
                                     image
                                                                                  (cr: adorkableplaygirlz@tumblr)


Link to comment
Share on other sites

Ovaj snezni gif je stvarno kao naša drama MLFS   :-bd :-bd :-bd odmor za oči
Blago vama imate braću, Navikla sam Uee gledati s Jo Wonom, bolja hemija, a ovog glumca možda videti sa Yonom ili Moon Chae Woon, inače on ima veoma simpatičan deo oko očiju, a ostali deo lica nekako je čudno uklopljen.
 Won Binhttp://www.gooddrama.net/korean-drama/friends-2002

Link to comment
Share on other sites

Opet zurka :D Joj blago vama pa vi svi visoki a ja metar i sumska jagodica. Da budem iskrena, jedino sto me tesi jeste sto licim na Koreanku. Odakle mi kose oci, jos uvek je misterija u familiji!  Calac tvrdi da mu se u to vreme mnogo svidela neka kosooka pa od siline svidanja ispade ja!!! Mama kaze da taj fenomen iz njene strane familije. Sve u svemu, svi nadimci iz detinjstva mi imaju neki japanski grad Hirosima, Nagasaki .... :(( U to vreme deca nisu ni znala za Juznu Koreju, eee tu se vec ne bih bunila...

@adnanado sto se mene tice opusteno...Pa zamisli situaciju ...e sad cu da se zezam.. e sad cu da najavim odvalu...   Ekstra ti je fotkica...podseca me na mene.. i sve moje licnosti...
Ovaj...jeste da sam ja malo u godinama :D ali ako me secanje i par stranica pre dobro sluze, ovi mladi deklarisase neke alergije, a sada sve prsti od velikog daaaa. Hvata vas sindrom... Ako, sto vama da bude bolje nego nama!!!

@orhideja hvala ti i drago mi je da ti se film dopao. Totalno sam zapostavila My drama list, moracu stvarno da se potrudim. Posto ti i @hobi cesto razmenjujete knjige da li ste mozda naletele na ovu iz My star (mrzi me da pisem ceo naziv a i znate o kojoj drami se radi)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..