Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Citajuci komentare za doticnu seriju, iznerviralo me  sto su se na forumuma oglasili i tvorci serije sa srceparajucim pismom kako u nedostatku para nisu mogli da gledaocima ponude bolji proizvod :(|)  Tu sam prokuvala. Najpre losa gluma je losa gluma, lose rezirano je lose rezirano. Tu nema izgovora. Postoji nesto sto postoji od pamtiveka i zove se pozoriste i gde se scene ne menjaju posle par sekundi  kao u filmu (u ovom slucaju minuta sto je nedozvoljeno po svoim pravilima filmske industrije) pa ipak svi mi gledamo i uzivamo u dozivljaju price i glume takve scene. A ovde imamo vrhunsko neznanje i nepostovanje ako cete pravo. Jadni, uzeli su nesto sto je klasik azijske filmske moderne drame i sada se pravdaju kako nisu mogli bolje. Nisam ljubitelj BOF, ja sam Hana Yori Dango devojka i da sam na mestu tvorca mange tuzila bih ih za uvredu casti!!!

@lexiesanja ne brini, hvatamo zalet, pa tek je sredina januara, ih sta nas sve ocekuje!!! 

@aida Neka te neka, studenti i treba da uce, samo javni kad se otarasis alergije =))

@orhideja Hvala ti za 20! Ovoliko poljubaca ja ne videh u drami. Mladost ehhh.... za one koji brinu... 30 su lepse...
http:

Link to comment
Share on other sites

Ta dvojica su nemoguci stvarno, ako me nema znajte da je napad u pitanju, ma mogao bi on biti ljubazan pa to promeniti, eto bar neku glumicu ili dramu  da stavi pa oci da odmorimo , @anagard sta mi sve prozivljavamo s ovom omladinom  =)) =))
Prva epizoda me i nije toliko odusevila, e sad idem da vidim da li ce biti nesto od druge i trece, bas me zanima stvarno zasto se ta drama QIHM svidja ljudima, gledam na df sve u jednom delu tako da je bar to neka olaksica

Link to comment
Share on other sites

@aida ne volim horore, ali najstrasniji film koji sam gledala je Leptirica Dorda Kadijevica iz 1973. godine. Svi sa kojima sam razgovarala na tu temu se slazu sa mnom. Uglavnom jer je u njega utkana mitologija Balkana. Ima jos jedna interesantna stvar vezana za ova film, reditelj ne moze ni da cuje za njega jer je da tako kazemo, promasio temu. Radio ga je kao parodiju, a do dana danasnjeg  vodi se kao najbolji horor ikada snimljen kod nas.

 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja na tvojoj listi stvarno nema QIHM? Steta, meni je ovo klasika i ako me BOF i YAB nista tako odusevila ova me je drama stvarno povukla u K drame. Prica je dobra i dvojica ti priraste u srce, kemija medu njima je top i kako kazala Aida nezaboravan OST. Ni meni se glumac nije dopao a kad izvuci moderno odjelo i njegova gluma... stvarno je simpatican.
JHW173.png

Link to comment
Share on other sites

@adnanado =)) pravi gentleman nema sta. Aaaa je dugo kad poslednje gledala Dragonball, to su uspomeni.
@orhideja ali napredovao nas adnane, sad je dodao jos barvo, oh colors all around... pitam se dali je mozno dodati i zvok jer onda znam sta slejedi ;)

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja ako naprave gif sa zvukom,svasta se moze od mene ocekivati ;))
@orhideja hvala na preporuci,veoma simpaticna serija http://mydramalist.com/korean-drama/8350/please-remember-princess,a ko bi rekao da ovako kratka serija ima ovako dobru baladu.I da ko zeli da gleda ovdje imaju sve epizode sa prevodom http://infinite7soul.com/2013/12/07/eng-sub-sungyeol-please-remember-princess-episode-1-10/


Link to comment
Share on other sites

@aida da u pravu si za Zarka ne pratim ali ovih dana je veoma popularan  http://www.pozorista.com/umetnik/andrija-milosevic/1878/. Retko  gledam nesto s plavim glumcima  naravno Bred Pit je bio izuzetak. 
Kao da je neko zaljubljen u Uee http://www.soompi.com/2014/01/12/actor-jung-il-woo-is-the-king-of-ng-scenes/

@lexiesanja omo,omo a ja se ponadala nekoj fotki iz Miss Korea ili My love from the star,moram i ja da naucim kako se ti gifovi postavljaju nema druge, probacu gledati QIHM vidim i od hobi je dobila desetku, inace po njenoj preporuci citala sam o ovoj drami i episode guide na mdlisti ali mi nesto nisu docarali dramu, hvala na ohrabrenju ili cu gledati ili je odloziti. Inace il sam ga zamenila ili je glumio u SScandal drami, zna da glumi ali nisam jos navikla da pratim njegove drame.  @adnanado al je ovaj dragonbaal nesto ljut na mene. Bas su simpaticni, ima dosta smesnih trenutaka, gledala sam na yt, ali nije puno bolja od 20 years cini mi se, e bas sam mislila probati naci taj ost i postaviti odlicno. Inace u Romantic Idol 2 ova mlada glumica tj. muzicarka Ji Hyun  je bila simpatija svih muskih clanova show programa. Neki kazu i ova pesma da je komponovana za nju od Hyungsika...

class="yt" id="watch-headline-title"ZE:A[제국의아이들] 아리따운 걸(Beautiful Lady) Song by HyungSik


 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..