Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@adnanado Pa zar nisam u pravu! Drago mi je da si se slatko nasmejao. Cudno je to kako ova serija ima moc i da me nasmeje i da me rastuzi ali i natera da mislim. A svi mi volimo bas takve serije, da izvuku svasta nesto iz nas!

85% 

Link to comment
Share on other sites

Ma ja ne mogu cekat slijedeci dan,ja cekam do 22 ili 23 sata kada bude prevedeno otrpilike 96% i odgledam,sto fali par recenica u prevodu meni ne smeta.Jos jedna odlicna epizoda!Ja sam samo jednom gledao sa prevodom na srpski,i to je bila Heirs epizoda,nekako mi bilo cudno jer sam uvijek gledao sa prevodom na engleski :)

Link to comment
Share on other sites

@aida dok je kad nas bauk i meni licno sve te plasticne operacije su bezveze,kod njih je to cista normala,kao dobar dan.Dosta mi se stvari svidja u njihovoj kulturi,ali ovo je jedna velika mana za mene licno.Neko je postavio ovu sliku,mislim da kod njih ne ide ovako drasticno ali da se malo nasmijemo :)
2tojnkw.jpg

Link to comment
Share on other sites

@aida Hvala najlepse. Tvoje zelje su i nase, puno zdravlja, puno osmeha, druzenja!
 Aha, upecala si se! Garant ces da izmaratonises sve do ove, osme epizode!

A kakva je to epizoda bila, najbolja do sada. Kao sto je @orhideja pomenula, u sedmoj se nije nesto posebno desilo, zato su nam u ovoj dali sve. Ima i miris i ukus, i moram da priznam nesto. Ja sinoc izbacena iz spavace sobe, sta cu, ne umem tiho da se cepam od smeha! 

Situacija: Nema veze sto sam bila u bolnici tri puta u roku od nedelju dana, sto me jure psihopate i upravo sam ne znam kako prezivela, Wuhu, gde si posao, kome ti vaza i kuca i drvo, more, najpre ti  da  padnes na moje cari  =)) I onda naravno dode situacija  :x!!!!

@adnanado super nam je krenulo, smejemo se ovih dana non stop. Gde nade samo ovu fotografiju, luda je!

Apsolutno se slazem sa vama, nije mi jasna ta potreba za asolutnim prividom savrsenstva. Jer duh je ono sto cini neku osobu lepom ili ne. Pa koliko puta vam se desilo da upoznate neku osobu koja je po nekim merilima veoma lepa, ali sto je duze znate, sve vam je manje lepa. Ovo sto cu vam reci prosto mi sada doslo da podelim sa vama. Usled deformacije nosa pri rodenju, cerkicu mi iduce godine ocekuje operacija. Posto je ove godine promenila skolu i okruzenje, susrela se sa odbijanjem dece. Znate sta mi je odgovorila na pitanje da li zeli da pomerimo termin operacije, skolu, cime mogu da joj pomognem.
Ne pada mi na pamet, to sto su oni takvi to je njihov problem, ja sam ja! Kao roditelju znate koliko mi je srce bilo, nema granice!

Izvinite ukoliko ovo nije po pravilu foruma ili sam previse privatna, ali jednostavno me tema ponela. 

Link to comment
Share on other sites

@anagard Sretan Božić i do mene,i ja totalno zaboravio,sve najbolje tebi i tvojima,ponajprije puno zdravlja zelim,srece i rahatluka :) .A svaka cast tvojoj maloj curici,na osnovu napisanog ima veoma jak duh =D> ,malo je danas takve dijece,niko nema svoje ja.

Link to comment
Share on other sites

@anagard nismo ni svesni koliko neka deca znaju biti hrabra i odgovorna i suviše za svoje godine a devojčice posebno. 

Neko se baš potrudio, a naslov isti kao i sama drama, osma epizoda je bila stvarno dosta bolja od sedme ako @aida bude gledala svaki dan po pola epizode taman do kraja neće joj usfaliti materijala, a mi imamo i druge drame za gledati...Odlično si opisala ljudski rod, svi smo pomalo ovakvi ili onakvi... juče sam pročitala i o čika Miši, čistaču cipela iz Sarajeva.
http://www.soompi.com/2014/01/10/recap-near-death-experiences-spark-romance-in-man-from-the-stars/


A Japanci opet kopiraju, snimaju  i oni 49 days u izmenjenoj verziji. Bel Ami u IU stilu, pogledala sam samo kraj, stvarno čudna drama, drago mi da nisam sve epizode gledala.

Link to comment
Share on other sites

OWW ima nekih dvadeset epizoda a nije toliko melodramatična kao npr. što su mi bile neke druge drame koje su me zabrinjavale prekomerno, svaka drama zakaže koju epizodu a recimo ova drama je od početka bila za mene vredna gledanja u svakoj sekundi, a njih dvoje jesu veoma simpatičan par u ovoj drami a ni ostala dva para ne manjkaju u hemiji, a svađe  i nisu tako strašne, uglavnom gluma je odlična. Od početka mi se svideo ceo tim. Inače ova mlada glumica je odlična u svojoj ulozi. Možda nije za gledaoce koji nisu još u braku i koje još ne interesuju takve teme, ali počela sam je gledati na preporuku drugih.

Link to comment
Share on other sites

Mene zato i ne privlaci toliko posto je tema brak i sve sto dolazi sa brakom.A ja bi ti preporucio Miss Korea ako vec nisi krenula gledat,malo gledas radi nostalije 90-tih godina,muzika je odlicna u seriji,OTP je simpatican a da ne zaboravim ono najvaznije,veliki broj lijepih djevojaka/dama :D

Link to comment
Share on other sites

Potpuno ste u pravu, najvaznije je  biti svoj!


=)) =)) @adnanado tako mlad a vec alergican!!!

Danas cudan dan, da znate samo gde me Viki odveo! Ni manje ni vise nego prvu epizodu americkog  BOF ! Samo to hteo da otvori!!! Narode, nikako ne prilaazite, toksicno :-&  Ali, tu muku spasavaju Viki komentari! Ma pokidala sam se od smeha. Ne znam za vas, ali tamo sa mojim krnjavim pisanjem engleskog nikako ne prilazim diskusiji.

@orhideja pa znas li koliko secera cu da unesem gledajuci ovo  http://www.gooddrama.net/korean-drama/twenty-years-old Jao sto su slatkiiii

Da li je neko probao ovo http://www.gooddrama.net/taiwanese-drama/in-a-good-way Na svim forumima je preporucuju, ali ja bih najpre da proverim sa vama!

Link to comment
Share on other sites

@anagard jao da je njih nešto sramota drugačije bi svet izgledao, ne da sam se smejala o komentaru o alergiji =))

@adnane  samo ti gledaj lepe dame, posle nekoliko traljavih komedija od prošle godine počinjem misliti da to nije žanr za mene ili s tim dramama nije nešto u redu, hvala na preporuci, pretpostavljam da je onako mladalačka drama

Znači dame su se podmladile sa 20 years old, neka se našlo nešto i za vas, dve nove fantastične epizode EKi.

Link to comment
Share on other sites

Ma trenutno to jednostanvo nije moj tip drame ko zna hoceli se promijeniti u buduscnosti,za sada bi da uzivam u dramam sa happy zavrsetkom jer dosta se losih stvari desi svaki dan u stvarnom svijetu i da jos gledam serije sa takvom temom,ne hvala. Ja cu ipak da uzivama u dramam tipa http://www.gooddrama.net/korean-drama/twenty-years-old.

Link to comment
Share on other sites

Naš alien tim je već glumio u filmu The Thieves, čini mi se da je ovde neko već gledao taj film. 

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"[Engsub] Cine21 - The Thieves' Cast Interview


Link to comment
Share on other sites

Omo! Omo! :-O  Sta se dogada ovdje?! Kaka je ovo kritika korejskih drama, covjek bi pomislio da so vam dosadile. Prvo poljubci, onda bracne teme, traljavih komedija...  Ljudi kdje vam ljubav do korejskih drama?!
:(( Dali me budete napustili u dramalandu?

ali @anagard :-bd dobro kazala za BFF. Nesta tako nebi smeli ni prikazivati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..