Jump to content

Jin Se Yeon 진세연

RoseM

Recommended Posts

4 hours ago, ronayJ said:

Theyre so quiet about this drama,it airs in January,they need to promote a little lol

Agreed :( i get the fact that this drama air on tv chosun and not on well known network but still i dont see any reason why the drama staff cant promote this drama well. They can at least posted something from filming site right? Anyway im glad jsy have confirmed this project. And i think maybe we’ll get more updates after they done with their script reading on 23th later so yeah i’ll wait more patiently then 

• Like 1

Resmi konumu] Ju Sanguk Jin Se-yeon Yun siyun, "Ordu" ..23 gelen bir senaryo tespit yaz

[Osen = gangseojeong Haberler] Aktör Ju Sanguk Jin Se-yeon Yun siyun "ordu" sonuçlandırmak inşa edilmiştir ortaya çıktı.

21 gün TV Chosun yetkilileri çıktı ve, "Ju Sanguk, Osen Jin Se-yeon, Yun siyun 'ordu'. Bu 23 gün lider kodlama söyledi barındıran geliyor. "

'Overlord' bir kadın yüzünden iki şehzadelerin kanlı romantizm olduğunu. Kardeş, bir aşk var hatta dünyada hiçbir kadın gelemeyen yapmak istedim çevreleyen hakiki kaydını içeren onların sıcak arzularını ve dramalar atmak, öldürmek istedi. Önceki Ryu Hyoyoung ilk çıkışının belirlemek, inşa edilmiştir.

JTBC o johyeongyeong yazar dramı "Hizmetçi" ve PD Kim Jeongmin 'Prenses'in adamı' yönetmeni Joseon'da' Gunman yazdığı oynadı.

201711211106772900_5a138a80e100f.jpg
  • Like 1

2017112101001901900137791.jpg

Kiler kan _ 'A. Onarım Artı' satır özel sergiler.

Tıbbi kozmetik markası 'Mahzen kan' 'Avon Onarım Çözümleri' sergisi ucuz onarım çözümlerin Günü Onarım Artı 20 dan daha sağlıklı bir kış cildi korumak için liste fiyatı buluştuğu çok ürün hakkında hatlarının% 25 temsilcileri olabilirler gider. 

Bir onarım artı hat kışın sağlıklı deriye yoğun nemlendirici ve beslenme koymak gakkwoju olan popüler Kiler kan çizgileridir. Bunlar arasında, "A Plus Onarım Kremi '(/ 44.000 kazandı 50ml) bu yüzden seçim parlaklık krem kategorisini seçerken, üstün ürün kalitesi ile tanınmaktadır" En iyi Kozmetik 2017.

Bu sergide, su bakımı, bakım olarak üç rutinleri düzgün çeşitli deneyim bu onarım artı hattının etkilerini olmak, nemlendirme odaklanmak göre bölünmüş bir plan setleri vitrin. Tüm setleri yapılandırılmış, bu artı onarım hücreleri Bakım Esansı 'ilk adımdan sağlıklı cilt bakımı yaşamaya söyledi ile (125ml / 49000 kazandı). Son zamanlarda yeni başlatılan hücre tedavisi Esansı yüksek oranda konsantre su tipi fermantasyon Birinci özü,% 92 satış nemlendirici ve elastikiyet maya fermantasyon Süzüntü, bir cilt dokusunu geliştirmek için ağız ve etkin ürünler kelime sunar. 

Bu arada, gibi özel modeli hareket aktris Sela kan Jinse uçurtma tıbbi kozmetik markası. Mahzen kan temiz ve sağlıklı Jin Se-yeon görüntü de eoulrindago son zamanlarda yepyeni sözleşme modellerini imzalı 'bu Onarım Artı' hattının çizgilerini temsil belirlemek için. Jin Se-yeon ve aktör Kim Seungsu Son zamanlarda JTBC 'şamandıra mungchyeoya' nefes için uygun görmek istiyorum bir oyuncu olarak söz de ajan topluyordum. Jean Seyon gelecekle Kiler kan daha agresif bir marka pazarlama genişlemeye devam edecektir. Jeon Sanghui muhabirler nowater@sportschosun.com 

Yoon Seo, Televizyon Chosun 'Overlord' Nihai Görünümü ...  + Jin Se-yeon ilk dram çatışma Ettik

2017112107152078535-540x733.jpg

Aktör Yoon Seo TV Chosun DRAM lardaki '(bir oyun johyeongyeong, yönetmen Kim Jeongmin) Ordunun gösterildi Ettik.

ajansına Göre yedang Yoon Seo "Ordu", "pozitif hikayeleri" istasyonunu Sahip Olduğu Zenginlik Ettik Büyük güzellik almak sonradır wellmade 21 gün, kraliyet Ailesinin soyundan ilk sorun dram Yaptığı ilk düşündü.

Kıskançlığın canlı Örnek Olarak yihwi ' "Bilgi anlatı' iyelik Güçlü karakteri, Tarafından sevilen Oğlu Hyun insanlar ONUN Sürekli yalnız Dahil Tüm (Jin Se-yeon'un) Yoon Seo Dumana izlerken bilmeden Büyüyen korku isteyen Olmadan sevgi dolu oluyor '" ayrıştırmak Için Literatürdeki pek Bir istek Ettik kararlılık göstermesi ivme yakalaması ivme yakalaması bekleniyor.

Ajans bu Çalışmalarında ilk Olarak uzun ben ilk dram iyi hisseder heyecan gerilim karakter analizi Için Elimizden geleni adıyorum Sonra var Yoon Seo Ettik hissetmez "Yoon Seo yedang Wellmade.  Modern tiyatro Duman yanı sıra dış görünüş Başka aktör Yoon Seo" cazibesini Þirket mumkun olacagını söyledi.

Bir 2012 ilk SBS Aile Ties' Olduğu gibi Yoon Seo, KBS 'çatıda Aşk', TVN 'yanıtla'ya 1994', MBG 'Cennetin Gözyaşları', TVN: ttanttara 'SBS Olarak Sirano' böyle romantizm İşlemleri YALNIZCA 'Ey Çalışmalarında aktif oldu.  Özellikle, tepki 1994. yap "ayrılıklar ilk sevgi İstasyon güzel masum sevgi dolu Görüntü 'onu Haitai (Oğul Hojun) Ait' Bir Ücret almak oldu ettik.

Yoon Seo TV Chosun DRAM lardaki 'Overlord', Ocak 2018 yayıncılıkta Bekleniyor göründü.

Büyük Prens-SM222.jpg
magnify-clip.png

• Dram: Büyük Prens (literal başlık)
  • Revize romanization: Daegoon
  • Hangul: 대군
  • Yönetmen: Kim Jung-Min
  • Yazar: Jo Hyoun-Kyoung
  • Ağ: CSTV
  • Bölümler:
  • Yayın Tarihi: Ocak 2018 -
  • Süre:
  • Dil: Korece
  • Ülke: Güney Kore

Arsa

Lee Kang ( Joo Sang-Wook ) iddialı prens. O Sung Ja-Hyun (aşık Jin Se-Yun ). O prestijli aileden güzel bir kadın olduğunu, ancak Lee Kang'ın kardeşi Lee Whi ( Yoon Si-Yoon ) da onu seviyor. Ja-Hyun sahip olmak için, Lee Kang onun kardeşi öldürmek olsa bile ... Kral olmak istiyor.

notlar

1. İlk komut okuma yeri 23 Kasım 2017 sürer.

Oyuncular

77366_m.jpg

• Like 1

21761479_1538529996190311_73770608991550

Jin Se Yeon - 진세연, AsianWiki'nin gönderisini paylaştı.
3 saat · 

424208_369825959703772_1520710392_n.jpg?
AsianWikiSayfayı Beğen
4 saat · 

Joo Sang-Wook, Jin Se-Yun & Yoon Si-Yoon cast for lead roles in CSTV drama series “Grand Prince” (literal title).

http://asianwiki.com/Grand_Prince

safe_image.php?d=AQDAzd51MfQzaom-&w=476&
Grand Prince Contents 1 Profile 2 Plot 3 Notes 4 Cast 5 Comments Profile Drama: Grand Prince (literal title) Revised romanization: Daegoon Hangul: 대군 Director: Kim Jung-Min Writer: Jo Hyoun-Kyoung Network: CSTV…
ASİANWİKİ.COM

• Like 1

To have Ja-Hyun, Lee Kang wants to become the King ... even if he has to kill his younger brother.

after reading above sypnosis at asianwiki, i suddenly get a hint that joo sang wook (lee kang) will be a bad male lead style while yoon shi yoon (lee hwi) will be a typical nice guy who is 2nd male lead here. and from that, i think that maybe jin se yeon will eventually end up with yoon shi yoon? at first i thought yoon shi yoon will be the antagonist here but when they said how joo sang wook willing to kill yoon shi yoon to be crowned as a king means joo sang wook is the one who will be antagonist here eventhough he will play a titular male lead? what do you guys think?

• Like 3

1511317272-61.jpg

1511331977951556.jpg1511331977951556.jpg
[Ekseupocheu yideokhaeng Haber stajyer muhabir] öncesinde Koleji Scholastic Yetenek Testi adayı tezahürat göre, 23 gün uçurtma Jinse öğrenirler. 

Jin Se-yeon onun Instagram 22 gün "Öğrencileriniz, tüm sıkı SAT STANDI hit tezahürat" desteği ile resmin iki parça gösteriyordu. 

'Jean Seyon Fotoğraf ikramiye SAT. ~ La yapışkan pirinç keki olarak sıkışmış! hepiniz yazılı yazılı bir kağıt tutan adaylar himnaeseyo 've aday için tezahürat. Başka fotoğrafta o daifuku tutan tezahürat de esprili bir görünüm boyigido. kamp Seyon olmadan hwajanggi iddiasız bir görünüm etkileyici. 

Bu arada, Jin Se-yeon 23 senaryo okumaları katılmak üzere Chosun 'Overlord' oynadığı planları TV inşa etmeye kararlı olduğunu. 

• Like 2

Yalnız yeni gelen Han Jaeseok, Televizyon gemi "ordu" katıldı ... ikili Seyeon kardeşi 役sen = yujihye Haberler] müthiş 2017 yılında aktör Han Jaeseok büyüdü ve 'Overlord' TV Chosun dramı birleştirilir.

Han Jaeseok Aziz akım 'Overlord' Jinse sorumlu Oğlu Uçurtma aktörleri deuksik kardeşi rolünü üstleniyor. iddialı bir aşağılık kompleksi tam kardeşi olan kişilere Seongdeuk ifadesi, şimdi geçmiş, aşağılık duygusu ve Oğul sevgisi rolüne müdahale göründü ailenin şimdiki hayatta çünkü.

o ordu 'çevreleyen iki şehzadelerin Kanlı Romantik görünen bir kadındır. Brother Love hatta öldürdüğü istedik, dünyada hiç kimse onların sıcak Dun arzu ve kadın gelemedi yapmak istedim çevreleyen gerçek dramın bir kaydını içeren olduğunu. vb Ju Sanguk Jin Se-yeon Yun siyun, görünüşleri doğruladı gülümsedi.

"Overlord" dram Han Jaeseok ilk çalışmadır. 'SNL Kore 5' 2014 TVN Crew Han Jaeseok ilk albümü isimlerini açıkladı ve sürekli drama oynadığı bir kariyer inşa etti. Özellikle, dikkat on gün 2017 MBC draması 'hep bahar', TVN 'utangaç Boss' için taşındıktan sonra geldi toplar, MBC' dolandırıcı doduknim.

201711221639772990_5a152a1a6f5a4.jpg

Dram 'ordu' bir johyeongyeong Joseon'da '' Gunman' yazıp "Prenses bir PD Kim Jeongmin yönlendiren, JTBC dram Adam hizmetçi yazarı üstlendi olduğunu. üç yıl sonra Eylül 2014 yayınlanan sadece "en iyi evlilik özelliğine LA TV Chosun dram, kendini beklentileri üretir. Ocak ayında yayınlanacak. 

• Like 1

Büyük Prens

Kişisel Değerlendirme: Mevcut Değil

Puanlar: - / 10
Üyelerin #: 58
Yorumlar: 0 kullanıcı

Iki prensle kanlı romantizme yakalanırsa tek kadına Merkezli. Bu dram yaşadıkları aşkı, uzakta dünyayı tutmak istiyor kadının nesne olması bile onun kardeşi öldürür bir adamın hikayesi ve yoğun arzuları ve saf duyguları anlatır. Kraliyet kardeşler arasındaki Bromance Aşk ve nefret hem intertwines. Bir yoktur kraliçe nihai pozisyonunu iddia içinde telif kadınlar arasında şiddetli rekabet.
Sung Ja-hyun adlı genç bir kadın, herkes tarafından sevilen ve saygın hükümet yetkilisi kızıdır. O müstakbel talipleri her elini için yarışıyor ülkenin her yerinden dizilmiş vardır güzelliği için çok meşhur. O bilimsel babasının kişiliğini devralınmışsa; o merhamet ve doğruluğun güçlü bir duygusu sahiptir, ve tutkuyla şeyler ele almaktadır.

Döküm ve Kredi

tarihsel dram "Büyük Prens" Ocak 2018 ulaşır

Sans-titre-770x578.png

Yeni yıl yeni dramalar açıklayacak devam eder ve artık zincirin sırası CSTV tarihsel dram vurgulamak Büyük Prens Ocak 2018 yönetimi için planlanan, emanet edilmiştir Kim Jung Min ( Sweet Yabancı ve Me ) ve senaryo tarafından yazılmıştır Jo Hyoun kyoung ( Memurları küçük ekranın yaklaşık üç yıllık bir aradan sonra döner).

özet

Lee Kang aşık iddialı prens Sung Hyun Ja , prestijli bir aileden güzel bir kadın. Ama küçük kardeşi Lee Kang , Lee Whi , ona aşık da. sahip olmak Ja Hyun , Lee Kang o oraya kardeşini öldürmeye olsa bile ... kral olmayı umuyor.

döküm

Dökme nihayet en az iki kurşun rolleri ve destekleyici roller için, teyit edilmesi olmuştur.

2016 onun son dramı tarih, olsa Joo Wook Sang  iyi drama filmindeki rolleriyle tanınır İyi Doktor ve bir Güzellik Doğum  o ödül kazandı kendisi için (bir kaç isim).  Gelen Büyük Prens , o rolü düzenlenen Lee Kang , Prens hırsla ikinci olmak isteyen tutan Lee Bang Won acımasız (ve diktatörce Kral Taejong'un). O Doğduğum andan itibaren, o tahtın ikinci sırada. Onun arzusu kimse güneş gibi görünmek kalkışan bir kral olmayı. Bu karanlık hırs onun aşk hayatı kadar uzanır ve fiyat kardeşinin hayatı olsa bile, o kazanmak kararlıdır.

Jin Yun Eğer aynı zamanda mevcut olacak, bir önceki drama içinde etkiledi olan Cezaevi'nde Çiçek ona oyunculuk becerileri için bir ödül kazandı hangi ile. Gelen Büyük Prens , o karakterini oynayacak Sung Hyun Ja , prestijli bir yetkilinin bir herkes tarafından sevilen kadın ve kızı. O ülke çapında talipleri vardır güzelliği için çok ünlüdür. miras babasının kişiliği akıllıca olması, aynı zamanda tutkuyla merhamet ve yaklaşım şeylerin daha da güçlendirir.

Son zamanlarda dram ortaya çıktı En Hit , Yoon Shi-yoon döküm aynı zamanda bir parçası. O Prens rolünü gerçekleştirecek Lee WHI da aşk Sung Hyun Ja .

Büyük PrensJoo Wook Jin Yun ıf & Yoon Shi-Yoon Sang

Diğer iki oyuncu da döküm verilmektedir. Bu Yoon Seo ( Mutluluk verir Kişi rolünü oynayacak), Jung Hwa Seol ve Ryu Hyo Young ( Altın Kılıfı karakterini oynayacak), Yoon Na gyeom .

İyi ve kötü arasındaki sevgi ve nefret arasında sadece bir çatışma daha fazlası gibi dram kendisi. Ayrıca, nihai konumunu kazanmak için Queen o telif kadınlar arasındaki şiddetli rekabeti söyleyecektir. Ve böyle bir yazar ile Jo Hyoun kyoung büyük evlerde hizmetçi ve bir yönetmenin hayatlarını bir görünüm vermek başardı Kim Jung Min  gibi tarihi dramalar üzerinde çalıştı Princess' Man ve Joseon'da Silahşörler'in , render Büyük Prens zaten ilginç olacağa benziyor.

• Like 1

Dünya Günlük

Jin Se-yeon ile Söyleşi "" Cezaevi Salı, "Hayatta dönüm noktası stres, sürekli ... Erkek Oyucu yükü20161126000063_0_99_20161127143105.jpg?t

"Ben stres çok var. Ben de düşünmeden müzik dinlemek, bu yükü. Ben daha ileri yığılmış gitti olan grafiti ile temizler görünüyordu çözmek için nasıl bilmiyorum. Tabi yaşlılar bir sürü çekim övülen birçok haejusyeot ama internet tepki ile çok farklı zahmet Ben olamazdı. " 

Aktris yükü 'cezaevinde Salı hızlandırılması MBC başlık rol olmadan Jinse uçurtma itiraf etti. baton başarıyla Han Hyo-joo (bakır) bir kadının biyografisini çizmek aldıktan sonra Deda yibyeonghun PD Lee (Jewel), yani Jean Seyon doğru spot 'Dram ustaların eserleri sıcaktır. kutuplar bütün 50 bölüm boyunca yürüdü etrafında Bu yükü büyük miktarda sindirmek gerekir. Bu kutup sonra tartışma oyunculuk yüzüne daha ağır Jean Seyon serbest bırakmak için yapılır. O İbraniler deomdeom ve açıkça mamgosaeng ait meantime itiraf etti.   

"Ben filme içinde ve dışında araba sıcaklığını sim. Sahne hasyeotgo onlar 'gururlu olduğunu', ben bazı şeyler yaymak olduğunu bilmiyordum uyku ateş biliyorum çünkü bir şeye o kadar iyi övgü zor uyku değil göstermektedir. Yayını da aşağı Düşen izle. Neden duman gibi katı temelleri yaşlılar bazı duman atma absorbe veya kaybetmek olacak olursa.. Ben istediğim sonuçları görünümlü ama üzgün olduğunu sonra tekrar yoksun ediyorum olur. "   

Jin Se-yeon dakikalık oknyeo 'hapis Salı (avukat şimdi) hapis Joseon Hanedanlığı doğup büyüyen olmayan dalları, eski okseo büyüyordu. zorlukların üstesinden gelmek ongju kimliğini geri gidiş oknyeo karakteri çizer her basit bir şey yapmadı. Jin Se-yeon o belirlenmesi önüne çıktı hatırlattı " 'Mücevher' 'şafak' Sanmıyorum oknyeo bir, yapmak istedim" oldu. Ama kolayca parçalara Lee Han Hyo-joo yükünü sıyrılmaya vermedi şeyler söyledi.   

"" En iyi mola azından ben bir şey duymadım bile, o. Şimdi yemiş Eh Düşen kalp o yo yükü de artmaktadır sürekli endişeli haeyagetdago fışkırıyor. 'Saraydaki Mücevher' 'şafak İstedim özel oknyeo yaratma "öyle düşünmüyor. Dürüst gerçeği düşünmek O sıra çok değil Ayrıca, ve oyunculuk da tartışmalar anlat, sen, ben üzgün alamadım ve ben de üzgünüm. birçok kişi iş için ileri bana verdi, ben bir uçurtma Jinse eserlerinde ortaya kaygı duyduğunuzu biliyorum. lazım endişe insanların kalpleri açmak sıkıştırılması başlatırken Ben yükü önemli ölçüde yakın geldi gitti bu film için. Ben. Ben Yerdeki bir sürü böyle bir yük üstesinden vermedi düşünüyorum şarj Sevgili saygı başlık rol bir aktör gibi hissettim. " 

"Her yeni çekim yükü ve stres bir devamıydı. Metabolik iki veya üç kelime stressiz dışında kısa sinjocha asla anlatamam. Burden da biz değil gerçekten orada. Zaten başlamak haeteuni üstesinden edildi olabilir. Piskopos tezahürat force'm zaman yorgun, hep sette gülmeye çalışıyorum, ama belki hiç kimse ile bekleme odasında yüzümü gördü. piskopos 'sert? alışkanlık teşekkür ederiz' Ben dokunarak ve anlatmak için seni. Nedeni bize verdiği inanmayacak. "

Görünüm görüntü kaynağı20161126000064_0_99_20161127143105.jpg?type=w540

Jin Se-yeon kendine doğru bazı olumsuz dikkatini benimsedi. Ben sürekli daha iyi pek çok izleyici ona doğru dostu değil ne yaptığını anlamaya çalışıyordum. Jin Se-yeon uyanık bile bir derecelendirme değişikliği dikilen başlık rolünün sorumluluk ve yük. "Cezaevi Salı,% 20 derecelendirme O Jin Se-yeon yırtılma gyeoun çabalarını içerir aştı.   

"Ben okları düşüyormuş gibi her izleyici hissetmek kkothineun. Reyting 'Başım çok daha fazla şeyler yapabileceğine vermedi. Neden jyeoteulkka aşağı' da düşer." 

Bununla birlikte, cezaevi öfke ve hayat oknyeo o Jin Se-yeon daha az olduğunu ve yaşam karakterini korudu.  

"Her iki şekilde daha iyi iki durumda da, birçok hatta hapis Salı' anlamını büyük söyleme." Çünkü beyinler kötüleyicileri içinde duman hatta birkaç yıl geçmiş karakteri oknyeo bu rolü oyunculuk deneyebilirsiniz Ben ne zaman bir sürü Duman öğrenilen kalacağım hayatın dönüm noktası. Ben hayat karakter ama, jean oknyeo oknyeo olduğunu şahsen ben bir iş yaparken Seyon 'Bu ekmek yayıcı deprem. " 

Jin Se-yeon o hyeotdeon yoğun sıkıntılı söyledi ve serin isabet oknyeo ile saat uzakta göndermek hayal kırıklığı yarattı.    

"Tüm bu eleştiriler ebeveyni yıl hissediyor. Şarkıcılar bu his arka boşluk konser sona hissetti ne yapılır. Miydi her göz filme açılır, ben düşünce bir sürü vakit geçirdi. Şimdi savaşırken ve heojeon O olamaz şey serin olduğu düşünülen. . gördüğüm her gece komut bekliyor anksiyete, sadece yarın alışkanlıklarını çekim başladığını gerginlikler vardır. kendime sürpriz güzel. "

Bu arada, Jin Se-yeon dinlenmeden çalışma temposu içerisinde bir ara oldu. O, "Ben üretken niyetinde değildi" verimlilik itici güç olarak doğasında gücünü gösterdi, dedi. Ama 'Cezaevinde Salı beri "dinlenmeye planlar vardır. 

"Dayanıklılık o kadar iyi midir. Sanat fikri 'Ben geri kalanına uyku', ancak başka bir görünüm yapmak doegoyo iyi çalışma varsa birkaç ay dayanıklılık kurtarmak mı dinlendikten sonra. Sonra, bu sefer bir duraklama ihtiyacım gibiydi kez. Ben en azından önümüzdeki yaza kadar, dinlenmek istiyorum. şimdi ben. Yapacak çok fazla için endişeleniyorum ben üçüncü sınıf ikinci dönem LA okulda olduğunu düşünüyorum ve herkesin mezun olduğu nasıl şaşırtıcı da hızlı mezuniyet çalışması. olmak istiyorum. " 

'Hayat çubuğu "Park Jin Young" (GIST) Momo radeoni Jin Se-yeon iyi "kızdırdı

görüntünün merkez

[Herald POP = kazandı deniz Haberler] Park Jin Young Kim, Hee - Cheul ihanet Ortaya çıkar.  

30 televizyonda eğlence programında TVN 'yaşam çubuğu' (CP ansanghwi), Park Jin Young, Park So-hyun misafir Olarak Ortaya çıkmıştı.  

Park Jin Young Wonder Kız Sohee uğruna babası Dogrudan dalmış aktör getirdi, Kim, Hee - Cheul Bu Sohee Bir yaygara belirtti titredi.  Park Jin Young KADIN Sovmen Kim Hee ihanet Ortaya çıkardı - "Sonra aniden Momo iyi bir film iyi, Bay Jin onu Se-yeon" Momo Varlığını söz olmayan Cheul  

Park Jin Young Vardır Ardından "bir idol Olarak ben sohyeon machangajigo Heechul Ido Ido Yura Bir Dereceye Kadar haewatgo," Shin bu Tür Tüm Yoo Se-yoon geonbaesa gibi "Ikinci yarısı Için" İkinci yarı jeopeodeuneun ilk yarısından Sonra hissediyor söyledi.