Jump to content
јагодафилмоловац

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

@hobi Ista je. ^_^:lol::sweatingbullets: Serija je onako... ako imas vremena probaj. Dosta njih je imalo problema sa prvih nekoliko epizoda, a ja sam vise imao problema sa epizodama posle. lol 

SOTUS

Spoiler

Pa dobro, Kongpob ga je bas izazivao... ha ha ha :lol::lol: Nije bez razloga jedna od omiljenih drama BL fanova. :tongue: ^__^ 
Sto se tice jezika, i meni je bio cudan kad sam prvi put krenuo gledati... sada mi toliko i nesmeta ali ne mogu reci da ga nesto bas volim. Kad pogledam vijetnamski, ovaj je jos dobar... pre koji mesec sam pogledao jednu njihovu web-dramu i jezik je... ja nzm kako ga izgovaraju. Bas cudan...

Nisam ni imao u planu da gledam drugu sezonu. Kad je bilo objavljeno da ce 'bittersweet', autorica knjige isto raditi na drugoj sezoni, rekao sam sebi kad zavrsi... mozda. //Ja ipak ne bih da se 'Puppy Honey 2' ponovo desi... ta serija je unistila sve sto je prva sezona dobro uradila. lol xD// Meni je prva sezona bila dovoljna, sve su lepo prikazali i ne treba mi vise, a i citam malo komentare, izgleda da se ljudima nesto i ne svidja druga sezona... 

• Like 1

Favoriti iz 13. epizode muzickog show-a The Next S2! :wub:

• Like 3