Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

@Mio- i na mojoj stranici isto:lol:

Bio si u pravu za QoM 2. Radije sam odustala nego da si pokvarim prvu sezonu. Draže mi je da neke stvari ostanu nedorečene, a ne ovako...Čak govore da se priprema 3 sezona, čemu:huh:

• Like 1

@hobi Ja sam hteo pokusati ponovo sa drugom sezonom, kad zavrsi... onda sam pre neki dan citao komentare o kraju i tome i dobro je, stvarno, sto sam rano odustao a i dobro je sto sam citao komentare. Jer ono sto su uradili od druge sezone je bruka i sramota. Sam pocetak... a jos kad sam procitao kraj, nisam verovao... posebno kad je imalo sve ono u pocetku. Smesno. Treca sezona... sta? ko to zeli, da mi je samo znati? xD Ovo mi nije jedina serija gde su sve zeznuli u drugoj sezoni... ipak je jedno-sezonska serija najbolja! Uvek se nesto izgubi u drugoj sezoni... jedina serija koja mi pada na pamet sada da mi je bila bolja u drugoj sezoni, cak i bolja od prve. je Cheo Yong. :D 

A jos vece iznenadjenje je to da je scenarista/pisac isti koji je bio i u prvoj sezoni. Kako neko ko je uradio prvu sezonu, onako dobro, moze da uradi ovo... :vicx::wacko:

• Like 1

@Mio- meni je Iris bio bolji u drugoj sezoni i BL History. Inače je bolje kad ostane na jednoj sezoni, po tome se razlikuju od ostalih serija.

• Like 2

17 minutes ago, hobi said:

@Mio- meni je Iris bio bolji u drugoj sezoni i BL History. Inače je bolje kad ostane na jednoj sezoni, po tome se razlikuju od ostalih serija.

Pre koji dan sam poceo HIStory S2, odmah sam krenuo od druge price (haha), onako 'random' i pogledao sam 4 epizode. Dobra je. ^_^ Videcu veceras pogledati ostale cetiri. Meni je prva sezona bila dobra :wub:

Jesi li probala Sotus S?? :D

Suits me nesto nije osvojila ili jednostavno nisam za ovo trenutno, pa cu za sada ostaviti. Cekam Wok of Love sa Junho, Jang Hyuk i Ryeo Won. Samo da bude dobro! :wink:

Preporucio bih vam da probate Heart Signal 2. Gledam ovo trenutno i svidja mi se. ^__^ //ja nesto sve govorim variety a ono rijaliti. ha ha ha Sto ovi nasi rijaliti nisu ovakvog tipa a ne ono... hahaha HS2 je super! :w00t:

• Like 2

@Mio- dobra je i H 1, ali u 2 su priče realističnije što se meni više sviđa. Pogledala sam Sotus S i svidjela mi se, valjda jer nisam fan kao ti pa su mi očekivanja bila manja. Prve 4 epizode su bile malo dosadne, dok je Kong bio glavni hazer (ne znam prevrst haha), a onda je postalo zanimljivije. Bilo mi je malo smiješno što je nakon 3 godine veze Arhrit i dalje isprepadan Kongovim udvaranjem. Po meni ne zaostaje mnogo za prvom sezonom, a vrlo lako se moglo dogoditi da bude promašaj. A sad me ti kao iskusni sotusovac slobodno ispravi:D

O čemu se radi u Heart Signal?

• Like 2

@hobi Mozda ipak dam Sotus S-u sansu onda... uskoro. :tongue: :lol:

Zavrsio sam pricu Boundary Crossing iz HIStory 2 i mogu reci da mi se par glavni jako svideo. Mozda malo pocetak mi i nije bio nesto ali je serija postala zanimljivija i bolja iz epizode u epizodu. Rekao bih da bi bilo lepo da je tu bila jos koja epizoda ali ajde... ostavicu prvu pricu za kasnije. Voleo bih da naprave i trecu sezonu. Volim ovakve price... bez previse drame, kratko a bas lepo za gledati :wub::lol:

oh Vrlo zanimljiv rijaliti. Probacu da objasnim nekako... ovako... :phew::lol: U pitanju je 'ljubavni' rijaliti, gde 3 devojke i 3 momka useljavaju se u jednu kucu i zive zajedno, sada, meni nesto sto daje ovom rijaliti neverovatnu zanimljivost je da ih njih cetvoro plus dva gost (u drugoj sezoni to su So You i One) posmatraju i komentarisu desavanja, a na kraju svake epizode pogadjaju ko ce dobiti 'heart signal' od koga. Tako da i ja sa njima pogadjam... haha i na kraju ako sve pogode dobiju jedan mali dijamant i skupljaju te male dijamante ljubavi. Neverovatno je koliko su ucesnici u ovom rijalitiju zanimljivi, a sami komentatori mi se bas svidjaju i imam osecaj da gledam sa njima i nekako se bas nasmejem i zanimam gledajuci. ha ha Meni su za sada Do Gyun i Hyun Woo, najzanimljivi... XD posebnoo Do Gyun. ha ha

Ne bih da otkrivam puno. ha ha Ali kad uhvatis vremena probaj jednu epizodu. Ja gledam na Dramafever. Cudno ali mogu gledati tamo. :lol:

• Like 1
  • Thanks 1

@Mio- našla sam prevedenu prvu sezonu pa ću HS dati šansu...uskoro:tongue::wink::lol:

• Like 2

@Mio- I ja pratim Heart Signal 2 iako možda ne uživam toliko u komentarima nekih od voditelja

Spoiler

HyunWoo i YoungJoo mi izgledaju kao srodne duše i to što ju je on primjetio i prije emisije mi je tako "sudbinski"  :lol:

• Like 2

dokumentarac

Spoiler

Pogledajte kratku emisiju "U svetu - Koreja, uspeh moderne tradicije"

Spoiler

Odlična priča puna strategija i još jedan predrag par. Sporo ide prevod na 30 od 50. Prvi vikenda da je stiglo deset prevedenih epizoda :wub: Da li je neko gledao imate li u planu ovu dramu?

• Like 1

@Vanilia Nisam ni ja. Mozda probam kad budu sve epizode prevedene. 

Poceo sam 'Misaeng' i vec me osvojila u drugoj epizodi. :lol:

• Like 3

Misaeng je mene baš bila pozitivno iznenadila kada sam ju gledala jer do tada nisam gledala taj "bez-romance" stil serije ali svaka mi je epizoda bila toliko zanimljiva da sam dala priliku mnogim serijama koje sam do tada izbjegavala. 

Čitam da je dosta ljudi razočarano sa Something in the Rain. Bila sam ju pauzirala ali sada sam uvjerena da ju jednostavno ostavim.

• Like 3

2 hours ago, puzlator said:

Čitam da je dosta ljudi razočarano sa Something in the Rain. Bila sam ju pauzirala ali sada sam uvjerena da ju jednostavno ostavim.

Ako ti se glavni par svidja... nastavi, a ako ne... onda je bolje da ostavis. ha ha Majka je totalno poludela, od njega otac dosao... ono prava drama je pocela, ma traje vec jedno 3-4 epizode (i jos ce, jedno 2 epizode... minimum. xD). 

Ja nekako prezivljavam... ostalo je jos cetiri epizode, pa ajde. Meni je par i dalje bas dobar i ako smem da kazem, jedan od najboljih, za sada. ove godine sa neverovatno dobrom kemijom. ^^ :wub:

• Thanks 1

Svi već znate da ja jako volim Misaeng jer ju svako malo spominjem:D U to vrijeme sam se mogla poistovjetiti s glavnim likom što je ostavilo dodatni dojam. Iznenadilo me da je isti redatelj režirao Signal, My Mister i moju prvu dramu S. Scandal. Kišu još nisam počela gledati. Nekad je kemija dovoljna da izvuče dramu do kraja

• Like 2

@hobi Vidis taj redatelj sve hit do hita. haha Dobre drame... Signal + My Mister pa i Misaeng (za sada) :lol::wub:

Probaj Kišu, kad uhvatis vremena. Ja izgleda da cu morati Misaeng odloziti za vikend xD Preveliki zalogaj... trenutno. A... Wok of Love sam poceo i prva epizoda mi se svidela. Dobar prvi utisak i lep osecaj ostavila. A ako niste upozoreni vec, ne gledati gladnog stomaka. :phew:

Posle odgledanih trejlera (stvarno mi to nije bilo potrebno!!!), Lawless Lawyer i Miss Hammurabi izgledaju interesantno... moracu ipak da se odaljim i cekam da izadje vise epizoda. ha ha 

• Like 1
  • Thanks 1

novosti

Spoiler

JAPANCI SNIMAJU 2. SEZONU SERIJE "MOMCI LEPŠI OD CVEĆA"

Ako ste mislili da ćete videti stare glumce i likove u ovoj novoj sezoni, prevarili ste se.
U ovoj sezoni pojaviće se novi likovi, budući da priča prati dešavanja u akademiji "Etioku" 10 godina nakon prve sezone.

Da li će ova sezona biti osveženje ili razočarenje, videćemo.

Spoiler

LJUBAV CVETA

Glumica Oh Yeon Seo ('87) i glumac Kim Beom ('89) su javno objavili da se zabavljaju.
Upoznali su se na okupljanju nakon završetka serije "Korejska Odiseja: Hvajugi" i otad su zajedno.

• Like 1
  • Thanks 1

Stizu sa novom serijom

Spoiler

Izgleda pocinje period boljih serija.

Od svih gledanih od prve do zadnje me nije razocarala Siege in Fog. Mogli bi i drugu sezonu bar 20 epizoda.

Here to Heart

Spoiler

odlican par, lepa prica ali kao vecina njihovih previse slicnih epizoda i ponavljanja.

Izgleda jedino ja jos ne uspevam pogledati Misaeng.

• Like 2