јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

14,999 posts in this topic

Posted

TBH sam počela gledati jer sam vidjela da ste ju ovdje komentirali (a i MinJae napokon dobio glavnu ulogu) i kad ono u prvoj epizodi - putovanje kroz vrijeme :fearful: Pokušala odgledat par epizoda ali preskočila na zadnju prevedenu i vidjela da ipak to nije serija za mene pa se neću ni mučiti

Fight My Way sam odgledala do kraja iako sam zadnje epizode većinom preskakala i onako meeeh serija. Ali samo u zadnjoj epizodi ima materijala za cijelu jednu seriju. Morala sam nakon 10 minuta serije ići provjeriti na internetu da to nije možda serija od 20 epizoda jer nisam znala kako će sve to otpetljat ali kad im je ponestalo vremena ubacili su naratora i to je sve lijepo riješilo <_<

Trenutno gledam i thai sportsku seriju SPIKE! nešto slično kao i Tumbling samo što se ovdje radi o odbojci. Počela sam gledat skeptična jer sam mislila da će biti kao i Thumping Spike ali kvaliteta je puno puno bolja ako se mene pita. Nema neke bespotrebne romance samo da ju ubace nego je o sportu, prijateljstvu, itd. 

3 people like this

Posted

5 hours ago, puzlator said:

Trenutno gledam i thai sportsku seriju SPIKE! nešto slično kao i Tumbling samo što se ovdje radi o odbojci. Počela sam gledat skeptična jer sam mislila da će biti kao i Thumping Spike ali kvaliteta je puno puno bolja ako se mene pita. Nema neke bespotrebne romance samo da ju ubace nego je o sportu, prijateljstvu, itd. 

Planiram da pocnem ovo, cim prevedu i poslednju 8 epizodu. Cuo sam da ce biti 4 dela do 8 epizoda, svaka o drugom sportu. Vrlo zanimljivo. :w00t:

Trebao bi od Thai da pocnem i Slam Dance the Series, ali opet, cim izadju sve prevedene... ne mogu se zadovoljiti jednom epizodom nedeljno. ha ha ha 

'Game Maya' se blizi kraju pa cu da je proverim uskoro... mozda i ovog vikenda. Vec nedeljama zelim da je pocnem ali se suzdrzavam. :lol:

2 people like this

Posted

1 hour ago, Mio- said:

Planiram da pocnem ovo, cim prevedu i poslednju 8 epizodu. Cuo sam da ce biti 4 dela do 8 epizoda, svaka o drugom sportu. Vrlo zanimljivo. :w00t:

Trebao bi od Thai da pocnem i Slam Dance the Series, ali opet, cim izadju sve prevedene... ne mogu se zadovoljiti jednom epizodom nedeljno. ha ha ha 

Ovaj tjedan će biti zadnja epizoda SPIKE pa počinje o badmintonu - malo iz isječaka ne znam hoće li mi se toliko svidjeti kao i ova ali pokušat ću pogledat sva 4 dijela pa što bude.

Slam Dance gledam ali nije mi toliko zanimljiva. Za sada o.k. ali neke dijelove preskačem. Trebala sam i ja čekati da svi dijelovi budu prevedeni jer ovako je presporo za gledati.

2 people like this

Posted

Zanima me vaše mišljenje o Remember  - War of the Son. Čitam da je drama jako dobra, ali tužna pa se pitam isplati li se glrdati do kraja. Gledala sam prvu epizodu i svi glumci su odlični, posebno Nam Goong Min ( pamtit ću ga kao Chiefa Kima:))

Osim putovanja kroz vrijeme, moderni su i korumpirani tužitelji. Preporučujem Stranger:)

Suspicious Partner

http://mydramalist.com/article/2017/07/11/currently-watching-suspicious-partner

3 people like this

Posted

2 hours ago, hobi said:

Zanima me vaše mišljenje o Remember  - War of the Son. Čitam da je drama jako dobra, ali tužna pa se pitam isplati li se glrdati do kraja. Gledala sam prvu epizodu i svi glumci su odlični, posebno Nam Goong Min ( pamtit ću ga kao Chiefa Kima:))

Meni je bila dobra drama.

Spoiler

Ima vec dosta od kada sam je gledao... ali da jeste bila teska za gledati, to je istina, ali opet bilo bi mi zao da je nisam pogledao. Jer su YSH i PMY bas bili dobri u toj drami, a o NGM da i ne pricam. Prica je bila dobra... sa dosta emotivnih scena. (nisu sve emotivne :tongue:) Moja preporuka je da pogledas. Ipak, pripremi maramice. :D:wub: ///morao sam se ici podsetiti kraja i nije ispao kako ga se secam. LOL ha ha malo sam ga izokrenuo... da meni izgleda lepse. ah :tongue: ///

4 people like this

Posted

FMW

Spoiler

se slažem isto prešla neke epizode. TBH

Spoiler

mi baš prija iako ne volim ttravel drame isključim se i gledam iako neke stvari nemaju smisla ali to je drama. Humor im je odličan.

Remember

Spoiler

zaboravila da je tu glumio NGM, sećam se samo YSHoo. Meni je odgovarala ta drama, veoma kvalitetna o glumi ne treba ni pričati posebno YSH. 

Bad Thief, Good Thief 
Spoiler

težih prvih pet epizoda, od pete kreće novi stariji cast, KJHoon odličan

3 people like this

Posted

@Mio- i @Vanilia hvala na komentarima, nagovorili ste me:)

2 people like this

Posted

Samo zbog Hobi ću pokušati ponovo gledati Circle.Toplo preporucujem SPartner za razonodu, plot nije nista posebno a šteta ne pogledati ova dva tako lepa para. 

Sve više gledam Bad Thief Good Thief

Vezano za glumu odličan tekst Sergej Trifunović-Strani glumac u Holivudu moze da glumi samo stranca. Povezala paralelu sa pozicijom naših i korejskih glumcima u H. Nada da ce se u budućnosti više ceniti talenat i trud stranih glumaca. 

Japan čeka odavno da nesto od njih potražim. 

Spoiler

photo867557.jpg

2 people like this

Posted

Pocinje School 2017 sutra :w00t::wub: Nadam se da ce biti dobra kao sto je School 2015 (meni) bila! ///Moram jos pogledati School 2013///

Pogledao sam 'Game Maya', 14 epizoda je izaslo, jos tri cekam. Dobra serija... preporucio bih ovde, ko voli lakorne. Glavni par mi se svidja. Naravno, sad se nadam lepom kraju. ^_^ ///trebalo je da se strpim jos do sledece nedelje... ali posle nedelja cekanja, nisam vise mogao. ha ha ha ///

1 person likes this