јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

14,309 posts in this topic

Posted

Hvala na preporukama @Vanilia. Cim pogledam nesto od njega, javljam utiske! :wub: 

Sad stvarno uzivam u gledanju 'I Hear Your Voice', bas se popravila... lepo su se uhodali, nadam se da ce ovako ostati do kraja. B)

Je li neko gledao specijal Goblin-a? Ja nzm da li da gledam ili ne.... nzm da li cu gledati i ovaj od Romantic Kim-a. lol 

3 people like this

Posted

Kad ovako lepo seriju opisu, pa moram uhvatiti vremena da je pogledam. Jeste da sam dosta dobrih stvari cuo o njoj (imam ja tih previse drama gde sam samo dobro cuo. HaHaHa) :wub: a i mislim da je neko ovde rekao isto da je drama dobra <_<

Sad sam bas procitao da ce Junsu gostovati u prvoj epizodi Introverted Boss... znaci ovu seriju obavezno gledam kad zavrsi, ako mi se kojim slucajem ne svidi, nema veze, hocu da vidim Junsu-a. *ludi fan ovde* LOL

Zavrsio sam sa 'I Hear Your Voice' i mogu reci da se drama dobro drzala, iako mi je malo smetalo sto su jos problema pravili za njih u poslednjoj epizodi, ali ajde, oprosticu im kad su je lepo zavrsili. Mogu reci da sam u pocetku mislio da nece biti romanse izmedju Soo Ha i Hye Sung, cak sam u nekom trentku gledajuci i povukao, ja kao gledalac, crtu da je to, to... ali su krenuli tim putem romanse ipak, i bio sam malo ispocetka skeptican, da li ce to dobro biti... sto su sad otisli tamo kad sam ja bas mislio da idu u drugom pravcu, ali gledajuci ih zajedno... presao sam na njihovu stranu, pa mi i nije smetalo, jeste da je ona starija od njega, i ima tu dosta drugih stvari, ali ja sam na strani ljubavi, vecni romantik. (smejem se LOL) Tako da sam uzivao gledajuci ih. Naravno, romansa nije sve u ovoj drami... definitivno glavna tri lika su ta koja su vodila ovu dramu i lepo su je vodili do samog kraja. Moze se videti kako su jedno drugom pomogli da postanu bolji ljudi, menjajuci sebe a i ljude blize njima. Dosta stvari mi se jakooo svidelo, i likovi kao likovi ce mi nedostajati. Lepo je bilo videti glumca Kim Kwang Kyu, bas je bio smesan... ima on dosta uloga koje su komicne, sad trenutno ga gledam u jednoj drami, Hwarang, to mi se nekako svidja kod ovog glumca i njegovih likova. Bravo isto i za Kim Ga Eun and Park Doo Sik-a :wub: Jung Woong In, dobar kao zlikovac, gledao sam ga u nekoliko drama, ako se ne varam, gde je glumio lose 'momke', tako da nije nista novo. A, Kim Hae Suk, ja ovu zenu obozavam, lepo ju je bilo videti isto i u Winter Sonata, kao majku glavnog zenskog lika, meni je ona toliko draga od kada sam je gledao u 'Life is Beautiful', sad uvek kad je vidim na malim ekranima, bas se obradujem. :wub:

1 person likes this

Posted

On 1/15/2017 at 11:27 AM, Vanilia said:

@MitziD koliko često prevode tu kinesku mislim koliko epizoda ti stigne sedmično? I ja sam bila u šoku kad sam čula za jednog njihovog glumca 

Mislim da bi bio red da se Wallace dođe ovde malo javiti i popričati sa nama :) još se @hobi nije izjasnila za W ili protiv :rolleyes:

@Vanilia ej epizode izlaze po 2 svaki dan ,znaci oko 11 sedmicno ..mislim samo da subotom bude jedna .Prevod je malo sporiji ali da se pricekati :D

On 1/15/2017 at 0:06 PM, Vanilia said:

A meni se cini da ga ipak znas ako si gledalahttp://mydramalist.com/9137-my-sunshine meni jedna od njegovih najboljih. Znači hrabro do kraja sa PWY. Sve više izjava čujem da im se General više sviđa od PWY. 62 epizod zato još i ne krećem s tom dramom. 

naravno da im se svidja ,to znaci da je bolja hiljadu puta ,Vidjeces :D:)

@puzlator ne volim ni ja Raina,ona njegova usta uh Boze...uvijek me je to odbijalo ..Žvaljo :rolleyes:

ljudi sta je SOTUS?Ja sam totalno van desavanja :D

1 person likes this

Posted

Can You Hear My Heart melodrama, meni je prijala ta drama. On mi je bio dobar i u http://mydramalist.com/7047-scandal-a-shocking-and-wrongful-incident. Dugo već  treća godina da nisam nešto od KRW gledala.

Kim Hae Suk uvek pleni svojom pojavom veoma prijatna glumica. Inače volim takve likove više nego neke histerične koji mi oslabe odmah interes za dramu. 

@MitziD Sotus ti je bl drama kako vec ih zovu, čujem da ih je prošle godine bilo dosta. Svako ima svoje poglede ali meni iskreno smeta kad u neku dramu ubace g par a nisu dali neke naznake u opisu drame o tome...:angry:. Vidim na listi dosta ljudi prati te bl filmove i drame baš me iznenadilo. 

Ovi iz S su bili jasni sa posterima od početka tako da ko neće ne mora da gleda.

1 person likes this

Posted

Meni se glavna glumica iz Can You Hear My Heart ne sviđa a posebno onaj njezin glasić, imam osjećaj da tepa cijelo vrijeme. Na (moju) žalost zna izabrati serije koje su dobro prihvaćene pa sam neke i gledala kada sam čula koliko ih hvale ali većinom mi ih ona upropasti.